Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.764
Reaction score
19.365
Локација
Nickname
Fora kao kad u Pes-u iz Partizana pošaljem ponudu Kompaniju, on je ni ne razmatra, ali u izmišljenim medijima se piše da je ponuđeno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.624
Локација
Beograd
А где ћемо Месија да ставимо? Пошто је Асано тренутно играч Партизана колико и Меси...
Pa pošto ja deset godina tražim desetku, red je da me Partizan konačno obraduje i kupi odjednom 10 desetki, pa da onda igramo sa njima plus golman, jebeš sve, nek ide život, jebo taktiku i formacije! :D

Dakle Stojke na golu, a na poziciji 10 Suma, plus Argentinac, Japanac, Izraelac, Mesi (iz Barselone), Pantić (iz Čelzija)...i fali nam još koliko desetki...a...čekaj...pa ovi ,,Mesiji,, još uopšte nisu ni došli, tako da...mi tu zasad imamo samo Sumu...ah da, i malog Lakija Pavlovića...a može li i Fića Mercedes Stevanović na 10? Ne znam...
Uh...fali još dosta toga...a ta 2-3 dana čekanja da nam neko dođe otegoše se ko da su 2-3 meseca...
Ah, da, ustvari i jesu prošla već 2-3 meseca u čekanju nam tih stranih pojačanja...Godoa, što bi rekli oni iz pozorišta...

Pa ništa, možda stvarno neko najzad i dođe, bar tog nekog sudbonosnog nam 39.-og jula, što bi rek'o kolega iz (sa) Sportske centrale... :icon-rolleyes:

Tja, a možda svi čekaju da prvo prođemo Konane Varvarine Nomade...a možda i Olimpiju...pa i plej-of...pa da onda i dođu...
Možda...?

'Ajd da se i dalje ponadam nekakvoj trojici stranaca kao ozbiljnim pojačanjima...mada i samo dva bi nam dobro pasovala, a ako dođe jedan, opet bismo bili bolji nego sad...doduše ne baš dovoljno bolji za neku ,,triplu krunu,, ali...
A ako ne dođe ni taj jedan, e do kurca onda, ali ne mogu da verujem da smo baš toliko nesposobni...
Stvarno ne mogu.
U ,,moru stvari,, nesposobni - da, ali baš toliko nesposobni da JEDNOG JEDINOG krštenog igrača ne možemo da ,,privolimo,, crno-belom jatu...e to već - ne.

Napred Partizan.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nije da imam neka nenormalna očekivanja od Asana (niti verujem da će doći), ali jedna mala paralela - Čuba Akpom je procvetao igrajući za našu grčku braću kad je otišao iz Arsenala (takođe štoper Salina u Sent Etijenu). Možda ima tu nečeg kosmičkog...
Ko je taj Salina? A ako mislis na Salibu, on je tek ove godine dosao u Arsenal i vrqcaju ga u St Etjen na pozajmicu...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kopitovic onda jedino sprint na 100 i 200 metara sa preponama, salim se, ali se i nadam da ga necemo dovest jer je igracki daleko od stopera za Partizan.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Koja ironija za Zakarica, citam danas vezane vesti da smo odbili Konju za 700000 eura jer je nasa cena celih milion. Sad cemo da ga pustimo na pozajmicu za koju necemo dobiti euro, ev ce pokriti neki deo plate (koju ovi "nasi" svakako ne placaju) i cena ce da mu padne, kako kazu nestace sa fudbalske mape. Domacinsko poslovanje nema sta :puke:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.098
Reaction score
5.083
Локација
vezenemam
Jeste bolji i korisniji igrač, ali pitanje je da li je te "ponude" od 700000evra stvarno i bilo...
Ne verujem da bi ovi odbili nešto slično, za "otpisanoga".
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Meni samo nije jasno da vec par nasih bivsih igraca/trenera propustaju priliku da se u ocima navijaca Partizana pozicioniraju kraj samog Boga.
Da sam na mjestu Save sazvao bih neocekivanu konferenciju u sat vremena do tada se zakljucao u neku prostoriju i iskljucio telefon.
Potom izasao na konferenciju jebao majku VVV, objasnio lijepo sta su pricali a sta radili, izvinuo se navijacima Partizana sto sam vjerovao govnima i lagano napustio prostoriju.
Posle toga Savo je Bog!!!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mnogo buke ni oko cega... Milos Vazura da dovede Asana, Kavalara, Natka (ili tako nekog ozbiljnog igraca na sredini)? Milos Vazura, sa onom telecom facom? Taj telac moze da dovede samo Kopitovica ili nekog novog Nemanju Nikolica, Djordja Ivanovica. To je njegov krajnji domet. I to za 300+ hiljada, i 30%, lagano. Domacinski. No, lako je Milosu Vazuri kad mu je Novak Nedic opozicija, a propali Grobari nemocni, pa stoga moze da bude relaxiran.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Savo nikada ne može da bude Bog.
Savo je drug.
Druži se sa kokezom, druži se sa terzom.
Druži se sa mrkelom, druži se sa vucelom.
Druži se sa toletom, i sa bikovima.
Druži se sa djurom, druži se sa vazurom.
Savo je Drug!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.963
Pa samim tim sto je preuzeo ekipu je pokazao ko je i kakav...

Bambi Tosic... za ono sto igra ili pokusava, u iole ozbiljnoj ligi bi sedeo na tribinama ili bi raskinuli ugovor zbog dovodjenja u zabludu...

Jbg nisu svi Dejan Milojevic... Sasa Pavlovic... to se nosi od kuce...ne uci se...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top