Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovaj dvojac bez kormilara (Vazura, Vucela) nisu u stanju ni nekog Gigica ili Djilasa da dovedu za par sati, a kamoli ozbiljnog igraca.

No, mi Grobari smo napacena raja, i skromni smo, pa smo stoga ne samo zadovoljni, nego prezadovoljni samim odlaskom onog indijanca sa brojem 51.

Bice bolje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Prvo opšta euforija pred dolazak, pa standardna depresija :D

Ako dođe, doći će u minut do ponoći.

A ako ne, to bi svejedno bilo tako partizanski :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
Najvaznije da je ozegol odleprsao. Sad imamo 24h da potpisemo napadaca. Izbor je verovatno suzen i upitnog kvaliteta, ali nekog jednostavno moraju dovesti. Posle cemo da gledamo u pasulj.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bukvalno bilo kog igrača da je dao golove u nekoj diviziji.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pantić rekao da dolazi igrač za 2 dana.
Dakle info direktno od uprave.
I vi čekate ponoć?


Jedan član foruma i ja smo večeras sreli Savu na proslavi rođendana, mi slavili moj, oni slavili njegov i nije bio raspoložen razvojem situacije. Tako da nemojte da očekujete neko ludilo od pojačanja. Biće igrač maksimum 2-3 miliona :D
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne znam čemu žurba.

Iovako je u toku ova glupava reprezentativna pauza tako da nemamo imperativ da moramo što pre da dovedemo novog igrača. Bitno je samo da dovedu nekoga jer nam zaista treba...

Mali problem je UEFA pošto čini mi se da za sat vremena ističe mogućnost registracije za EL, ali verovatno je i to produženo za 24h.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Појавила се у току дана информација да је продужена регистрација за ЛЕ за 24 сата.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Koje su ovo price ljudi... Da li od forumasa ili administracije :eek:

Mislim prvo lozenje, pa onda i insajd info... A banovali ste bili dal bese Mister 10 ili tako nesto kad je najavio bio Argentinca. Mislim da ni to njegovo nije bila laz, nego normalna stvar koja se desi u prelaznim roku a to je da ne dodje do dogovora iako su u poodmakloj fazi razgovori, a on je po prici bio blizu.

Tek prica oko Save sa proslave.... Mislim ako je to istina onda je ovo nivo seoskog kluba da se ide naokolo i prdi o mozda najvecem pojacanju u orelaznom roku. Pa jebo ga otac kao u osnovnoj skoli, jedva cekas da se pohvalis.

Ne znam stvarno sta je neozbiljnije...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Na kojem klipu i od kojeg minuta može da se pogleda dje ludi Žeks govori to da stize pojacanje za 2 dana?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Zeks je spominjao da nam je stoka sa Pireja vise valjala od brace... mozda je to nagovjestaj za nekog njihovog igraca ?
Baza slobodnih igraca je prebogata, svega ima samo ...
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Zeljko Pantic je rekao da ce najverovatnije doci neki iskusniji stranac i da je blizu dogovora,takodje je rekao izmedju redova da moze taj novi fudbaler se koristiti kao zamena Sadiku,sto znaci da verovatno nije sad neki spektakularan igrac da bude prva opcija vec da vise sluzi kao dobra zamena za Sadika...uostalom prelazni rok moze i sutra za igrace koji su vezani ugovor a nasa uobicajena praksa je da takve igrace i dovodimo. Ovaj Tuljo ako vec ima informaciju iz dobrog izvora za tog nekog igraca neka i napise ko je i neka otkloni sve nedoumice,i da pogresi ko ga sisa niko ga nece banovati.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Trebalo bi da je zavrsen prelazni rok, takod a ostaje mogucnost dovodjenja samo slobodnih igraca.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
da, i nije nigde pominjao 2 dana, ja barem nisam primetio
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Evo ti klip, ali od kog minuta, šta ga znam rekao je negde pri početku, rekao je i pri sredini...47 minuta ti je cela emisija, pa gledaj...
Ali...on jedan dan kaže ko dovodi igrača za 6 utakmica, a sledeći dan kaže treba da dođe neko iskusan...tako da...
I ovi viđeniji članovi na Forumu ovde ,,pale vatru,,...pa, neko slavi rođendane, neko viđa Savu...tako da...

Ja verujem da je neko došao tek kada bude (i ako bude) promocija za novinare i fotkanje sa dresom i šalom...pre toga mogu da se nadam, ali...ko bi ga znao...
Ako nekoga i potpisujemo verujem da će to biti tog UEFINOG produženog termina, dakle 3.septembra u minut do ponoć...

Ali ovaj dan nam prođe ,,uzburkan k'o more,, Ožegović ode, a neki novi (i mnogo bolji) centarfor ne dođe, ostaje naravno i opcija da Kalabu prekomandujemo u špic napada, on je bar potpisao... :icon-rolleyes: ...šta reći...

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top