Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Možda i od mucenog Sadika ispadne rasmi centarfor, jer ce ga kljukati loptama, neki put ce ga pogoditi u glavu, neki put ce ugurati butinom, vrhom stopala u padu... :D

Dakle, ideja je jasna, stoperi stoje blizu golmana i uzimaju prvi pas, Natho i delom Suma, se nude i uzimaju pas i dele na krila, koja probijaju brzinom i tehnikom, oni kao takvi mogu da donesu lopte do peterca pa aj da kazemo da i spic koji nije grmelj i razbijac, moze da postize puno golova.
Stil barce i cityja... sirotinjski, bez odlicnog dm, bez brzih bekova... :D

Pantića treba zabraniti ovde... nije dugo igrao, nije u dobrom stanju ali ce biti početkom oktobra... pazi da neće za 3-4 nedelje da bude spreman i pocne da igra na neophodnom nivou. Od njega ako bilo sta dobijemo pre februara, bice premija za nas. Dok ne prođe pripreme teško da ce biti u potpunosti fit.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
I dobro.
Ko ce od svih ovih da iznenadi da tresne gol van 16?
Da uzme ozbiljan sut.
Djoku.
Ne volim ekipe koje ne mogu da sutnu. Ceo nas napad ne moe da dobaci do gola van 16erca.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Што каже наш народ "Родило се, ваља га љуљати."
Кад је већ дошао, да му пожелимо пуно добрих партија, асистенција и голова. Млад је играч, још увек велики понтенцијал.
Добродошао кући, Лазаре.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ja ne vidim da smo mi ovim potezom resili goruci problem,pitanje realizacije.Inace ako cemo gledati samo marketinski,da, ,doveli smo naseg,domaceg igraca u najboljim godinama,i u buducnosti se moze zaraditi na njemu(valjda):
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
По први пут после колико година имамо добар прелазни рок. На папиру. Што неко рече имамо бивше играче Арсенала, Роме, Ливерпула, ЦСКА, Олимпијакоса... :D

Шалу на страну, али ако погледамо кога смо се доводили и ко је све одлазио претходних година, овог пута стварно нема разлога за неко екстремно незадовољство. Јесте отишао Рикардо, јесте да немамо класичног шпица, јер су нас зајебали са Садиком, али ем је отишао Ожеговић, ем није отишло неко дете у бело робље, додуше на срећу (читај Павловић), ем смо довели респектабилне играче. Опет понављам на папиру.

За сада нико од њих није показао ни класу, ни екстра класу, а најближи томе је Натко. Највећа појачања тренутно, су нам препорођени Здјелар Урошевић и Сума, а ако је њима Саво могао да нађе одговарајућу позицију, верујем да ће и остала појачања уклопити, укључујући и Маркеца. Проблем је што ми имамо већ два кикса, што немамо много времена за уигравање у уклопљавање, тако да мора да се ради пуном паром.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja posle stotine ulazaka na forum prekjuče do ponoći i juče u toku dana, sinoć otišao na spavanje u 21:30.Jutros ima šta da vidim, pročitao oko 15 stranica na Milevi i vidim da ima više nezadovoljnih, ja nisam među njima a zašto evo:
Otišao - Ožegović
Došao - Marković
Meni dovoljno dete Partizana umesto cigana
Pa nema veze što nije centarfor i da ne zaboravim :
UPRAVA NAPOLJE
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Otisao #51 KONACNO
meni dovoljno, sad mogu da podnesem i Sumu u sve ostalo, Markovic je bonus u kakvom god da je stanju
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Lepo je startovao odlaskom u Benfiku.
Tu je igrao najbolji fudbal.
Izgubio se odlaskom na Enfild , a posle toga je lutao tj. nije se pronašao.
Lično bio sam ubeđen da će pokidati u Engleskoj..
Ako ništa drugo makar se obezbedio za ceo život.
Sad je red da se vrati na onaj pravi kolosek i to u svom klubu.

Još raduje što je odbio zagrebačke modre i onu kalašturu terzića i njihove milione.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
! Pa u januaru ganjati Prijovica i Tavambu...

Prijovic ima 4.5 godisnji ugovor vredan 27 miliona eura koji moze da naraste do 40 miliona u zavisnosti od partija/rezultata kluba. U PAOKu je zaradjivao 1.5 miliona eura godisnje. Ovde ljudi cesto pisu bez ikakvog poznavanja trzista i platezne moci kluba za koji navijaju. Ako neko hoce Prijovica nek ide da navija za Real, al pitanje da li bi i on mogao da ga plati.

EDIT: Saudijska Arabija gde Prijovic igra ima 0% poreza na zarade tako da je neto plata ujedno i bruto plata, za razliku od svih ostalih zemalja.

Iskreno neverovatno mi je da smo doveli Markovica, Dinamu je trazio 900.000 eura godisnje, nama nije ispod 600.000 sigurno, cenio sam da je to daleko ispod nase platezne moci.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako je Marković trenirao ˝labavo˝ kako kaže Pantić, kakav je on ugovor i koji klub je mislio da zabode? Realno, više mi njemu trebamo nego on nama. Ozbiljne pare traži i zarađuje za neozbiljan pristup ovom sportu. Ovu polusezonu ne treba nešto ozbiljnije računati na njega. Igraće, bljesnuće povremeno i to će biti to dok ne prođe pripreme. Čim pišu da će biti spreman od oktobra znači do decembra to neće kurcu valjati. Imamo primer Asana, za kog se pisalo da je veliki profesionalac jer je došao spreman, nija ˝labavo˝ ležao na splavu, ali i on nije prošao pripreme sa ekipom i to se vidi na terenu. Zna znanje, želi ali ne može. Isto će biti sa Markovićem pa će njegova forma i stanje na terenu moći da se ocenjuje tek za nekoliko meseci. Zato se nadam da ga neće tvrdoglavo forsirati.

Još jednom dobrodošlica Lazaru pa da gazi tamo od proleća!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kolege koje spominju Gvardiolu, barsu i "mađarsku laku konjicu", postoji razlog zašto veći broj ekipa ne igra taj stil – jer ne mogu. Koliki procenat tačnih pasova imaju te ekipe? Može li to Partizan?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sećam se da nam je pored mladjanog Lazara Markovića jedini u napadu bio Šćepović.
Pored njega kunuli smo se da Neca Tomić da neki gol...i opet nam bilo OK.
Ne mogu da kažem da mi se ne sviđa tim.
Više volim u timu Lazara nego recimo Leonarda.
Koga recimo da smo doveli skakali bi od sreće a u principu su slični igrači.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Imaju...trče na terenu JNA i na gostujućem terenu u dresu Partizana .
Obojica idu licem ka protivničkom golmanu i šutiraju loptu.
Dovoljno za tačku razno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top