Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ЦСКА Софиа

PFC_D

Guest
dabogda 100 godina ostao... kako je krenuo, ugasice ih ko tumba aek :)
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
CSKA ostao bez trenera, Ješić u igri


Ljuboslav Penev (43) podneo je ostavku na mesto trenera sofijskog CSKA posle poraza u 4. kolu Lige Evrope od Bazela (1:3). Bugarski klub sveo je šanse za plasman u osminu finala na minimum, jer imaju samo jedan bod u grupi E, odnosno osam manje od Bazela i sedam od Rome koja se nalazi na drugom mestu.

- Moja odluka o odlasku je utemeljena na razlikama u mišljenju između mene i klupskih čelnika - rekao je Penev.

Legendarnom bugarskom reprezentativcu, koji je najdublji trag ostavio u Valensiji, vođenje CSKA je bilo prvo trenersko iskustvo.

Bugarski mediji najavljuju da je kandidat za njegovog naslednika srpski stručnjak, nekada učitelj fudbalera Partizana, Miodrag Ješić. Pre toga, CSKA bi trebalo da usvoji ostavku Peneva.

Ješić je letos napustio podgoričku Budućnost i potpisao jednogodišnji ugovor sa Al-Itihadom iz Libije. Sa ovim klubom, krajem septembra je osvojio Super kup Libije, pobedom nad Tarsanom 3:2.

Izvor: sportal.rs
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
basel- CSKA SOFIA

d16e58baa35dbe9904a96742989cc01b_750x502.jpg
 

Aemilivs

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2010
Порука
22
Reaction score
0
Zdravo bratja !!!
Pozdravi ot Bulgaria.Na 08.05 ochakvajte podkrepa na stadiona ot nashi fenove.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Jel tacno da cigani igraju prijateljsku sa CSKA!?
Nedje to slucajno vidjeh, ali ne procitah do kraja.
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
mislim da sam procito na sportal.rs da hoce da igraju. al ipak je to sportal. ko ce znati.
 

Aemilivs

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2010
Порука
22
Reaction score
0
22.07 ... We play against Cigani !!!
I hope many of Grobari will be here and Sofia will be a battlefield.This game is like a dream come true for me.It doesnt matter that its a friendly match.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
I hope that you destroy them! On field, and on stands, if they show their ugly faces!
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
E momci da ne zna neko mozda sajt,izgubio sam link,imaju sve pesme CSKA sa tribine na njemu?!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Braća iz CSKA dobila severnoirski Kliftonvil sa 3:0,strelci su bili Vidanov u 9.,Markinos u 72. i
Trifonov u 74. minutu... Bio je ovo lakši trening za naš Bratski klub... Obzirom na razliku u kvalitetu,put u Severnu Irsku biće opuštencija...

Congratulations Brothers!!!
 
Top