Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Ne znam šta je uzrok ovako loše međusobne statistike sa Lijetuvosom,ali je fakat da nam poslednjih godina ne leže.
Valjda što su koncipirani i selektirani tako da od pleja do centra šutiraju maltene svi i iz svih pozicija, gde mi ne stižemo to da ispokrivamo i ispreuzimamo u odbrani te nas uvek zatrpaju.
Drugo ove godine su po mom mišljenju sigurno slabiji nego lane jer nema Dominka Sutona, Stipčevića,Silija,Parahuskog,Krisa Kramera.
Ostao im je Ehodas i još jedan (ne znam mu ime) gde mislim da stvarno Parahovski i Mosley ne bi trebali da imaju problema.
Tu su još stara lica pored Ehodasa,Bendžius i Butkevičius + novajlije Holovej iskusni Amerikanac i Kruz Meksikanac koji je dobar šuter( po onom što sam video protiv Limoža).

Iznenadili su Lokomotivu na startu lično za mene neočekivano,al' ih je zato Limož prizemljio.
Mislim da def. nema šta da se plašimo jer smo bolja ekipa sigurno od njih.
Samo da odradimo odbranu,izrotiramo,ispreuzimamo ,a u napadu ćemo naći već neki svoj ritam.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gorda, Mozli i Pejdž :respect
Opet slobodna bacanja katastrofa.. Ne mogu verovati da su naši bekovi tako nesigurni sa linije bacanja.
Nudili su nam se tokom cele utakmice, ranije smo morali završiti.

Mozli 11 poena, 7 skokova, 2 rampe kapa dole. Pejdžu svaka čast na šutu, konačno 4/5 za tri, slobodna bacanja mora mnogo bolje. Gordić 13 poena 6 skokova 7 asistencija konačno kolona u asistencijama puna.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Kidanje živaca sve do samog kraja, ali na kraju neprocenjiva pobeda na vrućem terenu u Viljnusu... Čestitke momcima i stručnom štabu! Gazi dalje! Loše izdanje protiv Primorske je već prošlost... B-R-A-V-O! :partizan-fan:
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Crno beli bravo bravo, posebne pohvale Gordicu, Pejdzu i velikom bratu Mozliju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top