Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Да се и ја придружим честиткама! Одиграли смо коначно нешто право, нешто како треба да играмо, са великом дозом енергије и борбености! Луцидно у појединим моментима, са потезима који дижу публику, а уз све то оно најбитније је да смо погађали онда када је требало да их држимо на сигурној разлици, као и тренутак када смо направили осетнију предност! Свака част!

@Nikola_G

Нисам 100% сигуран, али прилично сам уверен да је Јоровић рекао да је циган жадригли, док се Дозет није изјаснио!
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
s jedne strane mnogo sam zadovoljan i srecan jer je ocigledno da je forma u usponu kad je napotrebnije ali s druge strane na momente ocu da se izjedem kad pomislim kako nam nisu trebali onakvi porazi ,protiv zadra solnoka,olimpije i lako prokockanih 15 razlike protiv ciganije to se tek sad vidi...ali ponavljam vazno je da je forma u usponu i da ima samopouzdanja ,a cini mi se da polako krecu nekima da gace same spadaju,al zivi bili pa videli !!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Od danas kreće puna koncentracija i priprema za Skoplje.

Putujemo tamo ranije nego što je uobičajeno, pošto je značaj utakmice velik za nas i želimo da utakmicu dočekamo mentalno što spremniji.

Na topiku "Košarka u regionu" se mi zajebavamo sa svakakvim kombinacijama, uglavnom time smeštamo "dragim" gostima foruma :)D) i nerviramo ih ŠIROKO, još ŠIRE nego što im je milo nakon jučerašnjeg dana, ali Institucija ne zna za zajebanciju, Institucija juri 2-0 u poslednja dva kola...a da bi napravio 2-0, moraš prvo da napraviš 1-0...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tako je potpuna mobilnost nista ne prepustiti slucaju ...
@Je Ne A ti si kralj i nenadjebiv si totalno, pa covece proglasicete zlotvorm naroda nastavis li :D
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Drago mi je da se vratio optimizam na forumu. Po mom nekom misljenju u jednom trenutku samo par clana su bili optimisti. Ekipa bolje izgleda. Igra nije mnogo bolja ali optimizam je mnogo veci ,sto se vidi u igri. Igraci su hrabriji vise veruju u sebe ,sto se odrazilo u skoku,sutu za dva pa i za tri. A eto cak i kad je Institucija u nikad gorem polozaju sto se tice igrackog kadra,polozaja na tabeli svi i dalje strepe od nas a najvise limenkari. Kakvu smo im strah u kosti uvukli sa samo dve pobede. A sad 4-0 do kraja da ocistimo Srbiju!
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Pred nase gostovanje u Skoplju,prodje mi kroz glavu jedna krajnje nebitna misao:D,a ona glasi:
Koji bi tim bio pozeljniji na F4 u Skoplju(prihod od ulaznica,interesovanje,posecenost itd.) :
a) Partizan
b) Radnicki
c) Buducnost
Steta samo sto MZT nije u mogucnosti da utice na to.:buhaha
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
...da se nadovezem na maestra jer je maestralno primetio...znaci strasno! Sve vreme se prica da Bg nije zainteresovan i sada odjednom odjeknula bomba i to bas sada kada im evroliga nije vise tako izvesna kako bi mozda oni to zeleli da bude. Sada ce Covic da nam organizuje zavrsni turnir. Pravila igre jos uvek nisu poznata, bice malo neproporcionalnosti prilikom podele karata, po medijima ce izlaziti da laze narod a ako njegovom FMP-u slucajno ne ide tog dana...pa prekinuce taj mec pa ce nastaviti sutradan...

edit:navijam za Lisca...da se ne podlegne pritiscima...samo sto dalje od ove ciganske zemlje...znaci Skoplje...ma mogu i Laktasi :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja verujem da će biti Skoplje. I verujem, i nadam se, a i informacije su mi takve...

Inače, problem sa TV prenosima naredne subote, nakon što je konačno definisano da i mi u Skopjlu, a i Budućnost ovde u poseti govnima, počinjemo u 19h, je u jednoj državi kao što je ova (ciganska) rešen onako kako je jedino i bilo logično - ciganski:

Govna - Budućnost prenos na RTS-u, a MZT - Partizan prenos na Areni i to na "Arena 2". :puke
(iz Skoplja prenosi naravno i makedonska RTV, samo će ovde kod kablovskih operatera verovatno biti skremblovana)

P.S.
Mili Bože na nebesima, ne daj nijednom jedinom gradu u ovoj ciganskoj zemlji da organizuje F4...nijednom jedinom gradu u ovoj srb-ciganiji koju vode ordinarni i ortodoksni cigani, čak i oni koji su foliranti navijači Partizana ali su zato cigani u duši...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
О јебем им маму за преносе, какав идиотизам и ретардлук и аматеризам! Уместо да се договоре фино кога ће РТС преносити, да ови други иду на Арени 1 (и то би била нека врста шовинизма према клубу који би ишао на Арени 1, јер неупоредиво колико процената има РТС а колико Арену)! Али ајде бар Арену 1 и има неко, али остале Арене већина може наћи само на интернету у неком штек преносу! Какви баксузи!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
manje vise nebitna stvar... ionako 90 posto ljudi nema ni tu arenu 1.. jebem ti nasu drzavu
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
http://www.streamhunter.eu/basketball

i ne moze da ne bude prenosa.


Jeste, doduse, da je bolji dozivljaj gledati na TV-u, pogotovu onom vece dijagonale, ali jbg xD

Za prenos je trebalo da se dogovore, al' je donekle logicno da RTS prenosi fmp-Buducnost, jer je "derbi kola", bez obzira na to da se vlast malo izmenila, sto je veci razlog tog prenosa :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
http://on.net.mk/zulu
Ovo je dobar sajt za pracenje prenosa u subotu za vas koji necete biti i hali (za 99% clanova foruma ovo vazi:)). Prenosice onaj MRT Sobraniski (Skupstinski) kanal, onaj sto je najdole na listi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sto se tog tv prenosa tice, jedina zal ostaje sto nije na Areni 1 ( onima koji imaju makar nju). Sanse da RTS prenosi i nisu bile nikakve, jer oni prenose iskljucivo meceve u kojima su nasi timovi domacini.
 

Igman

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2006
Порука
88
Reaction score
2
Локација
Brisbane - Australia
Što bi se reklo u Bosni "bujrum kod mene",
Sve Arene su tu, i MKTV ... smještaj, klopa, piće...
(Samo cigare ponesite, vi koji čadite)
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ja imam tu budjavu arenu,ali ne zato jer ne daj boze placam nesto,nego jbg imam srece,i grozim se sto se ovakav mec ne prenosi negde gde svi mogu da ga isprate normalno bez seckanja,alii naravno govna ciganska sad izbijaju u prvi plan ,ali neka nek nakupljaju gnev u svim mogucim stvarima ..jebo im pas mater !!! izvinjavam se zbog ovakvog komentara koji realno nema veze za aba ligom al eto ,sama pomisao na ciganluk me iritira....
 

MaTiJa

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
6
Reaction score
0
Da li je moguce da ce F4 da bude u Laktasima ?! Kakav kiks retarda iz aba lige, al jednostavno posto nema ni jednog NJIHOVOG tima, boli njih dupe. Pa svaka druga hala je bolja nego ona komedija u Laktasima...

SRAMOTA !
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Imam i ja u inostranstvu sve 4 arene....tako da neće biti problem...čak mogu da gledam i sve 4 i RTS 1 i 2 istovremeno na laptopu (stream sa dreamboxa) :)
Elem, što se tiče organizacije F4, imam osećaj da će ova situacija dovesti do toga da se F4 neće ni igrati nego će se naći neko glupo rešenje po kojem će Partizan i Zvezda na kraju igrati u Euroligi a Igokei mozda uvale kvalifikacije koje nema šanse da prođe...

Generalno, mislim da je ovo početak kraja Jadranske lige, a samim tim, bojim se da preti i propast košarke na ovim prostorima jer ako se košarka vrati samo kroz srpsku ligu, kroz 3-4 godine će ličiti na fudbal...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Najveci problem u subotu ce nam pretstavljati centri MZT-a. MZT igra uvek sa 2 centra. Krilni centar MZTa Cekovski je jaci i spremniji pod kosem bar 5 puta od Muslija, a o Gecevskim i da ne pricam. Tu su i onaj cigojner Nikolic i mladi veoma talentovan Kiril Nikolovski.
Gecevski, Cekovski, Nikolovski sutiraju trojke samo tako, i to ulazi bar svaka druga kad sutnu. Znaci bice zestoko, mora dobro da se skeniraju, nadam se da Dule radi turbo ovih dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top