Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Hvala Žuki za sve što nam je dao u crno belom dresu, svoj posao ne da je odradio momački nego je po načinu ponašanja i odnosa prema Partizanovm dresu primer mnogima koji i danas igraju u Partizanu!! Majstore hvala ti još jednom i sve najbolje u daljoj karijeri i životu!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
jedno velikorespectrespectrespectrespect za majstora i ljudinu!

ja licno ne znam kada mi je poslednji put teze palo kad je neki igrac odlazio iz partizana. napustali su nas i bolji igraci, oni koji su bili i duze u klubu, ali ovaj momak je nesto posebno. mogao je pruziti jos toga u crno-belom dresu, ali okolnosti sa pocetka prosle sezone su izmenile mnogo toga. dobro rece neko pre mene:"od blata cemo ga praviti".

hvala i srecno ti majstore!

ne govorim zbogom:wink:
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Izgleda da ovaj klub počinje da funkcioniše po nekim novim standardima... :clap
U tome podjednaku zaslugu imaju i Uprava i igrač(Žuka) a pomalo i mi navijači.

Srećno majstore razvali ih sve tamo !
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Svaka ti cast majstore... Dokazao je da je pre svega covek, pa onda fudbaler... Hvala ti na svemu i sve najbolje legendorespect:clap
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
srbija do ria!!!!respectrespectrespect
hvala ti juca majstore!!!!!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Žuka na rastanku: Dovešću u Partizan Žuku!
Cetvrtak, 4. jun 2009. 14:21




O navijačima...

"Grobari su bili neverovatni! Koliko će mi samo stvari ostati zauvek u sećanju...Kad smo bili u Rumi Brana Ilić i ja dočekalo nas je 2.000 dece,

Obrigado, Žuka!

Mondo.

To je nas Zule.
svaka cast za Zuku,zelim mu sve najbolje...kako on kaze,jednom partizanovac uvek partizanovacrespect
posebno je zanimljiv ovaj deo za Rumu:BBRuma crno-beli grad:D:
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Част нам је била да угостимо таквог човека у нашем граду!!!! Нанананананана Жука Жука.....
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
HVALA LEGENDO

Boga molim da La kORUNJA bude medju timovima koji ce prestavljati Spaniju u LS 2010-2011 da upadne u grupu sa Partizanom pa da vide i evropa i SVET KAKO SE POSTUJU LEGENDE,da ga docekamo kao boga i zahvalimo mu za one golove sa longetom,i sve sto nam je pruzio,

SRECNO TI BILO MAJSTORE:pfc:respect
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Zuki sve najbolje i puno mu hvala! Covjek je stvarno ziva legenda
 

zaka

Guest
HVALA JUCA ZA SVE!! PUNO ZDRAVLJA I SRECE TEBI I TVOJOJ PORODICI!!
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Otisao je bez nadoknade, ali je dosta toga ucinio za nas i pomogao nam da uzmemo dve duple krune. Svaka mu cast, na kraju je otisao kao covjek, uz konferenciju za stampu i oprostaj. Zelim mu puno srece, a s obzirom gdje ide, sreca ce mu jako trebat.



JUCA
8
 

Harasti Pfc

Početnik
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
56
Reaction score
0
Локација
Severna Vojvodina
Zelim ti sve najbolje majstore!!! Ostavio si dubok trag u Partizanu i u mom srcu ne samo sa igrom nego sa ponasanjem i ljubavom prema klubu! Bas mi je drago sto ces igrati u jakoj ligi i u dobrom ekipu...jedva cekam da nas Zuka igra protiv Messija, Anrija, Etoa... ali mi je zao sto necu videti ga u ligi sampiona u crno beléom dresu.... srecno majstore...:BB
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Zuka je jedan od najzasluznijih za uspehe crno-belih protekle dve sezone. Brazilci, videli smo, uspevaju u Partizanu. Borbenost i nastupi i pored povreda, su dokaz da ima grobarsko srce.
A svaki fudbaler koji daje golove ciganima je za divljenje, pozdrav majstore i srecno u nastavku karijere.
 

angie

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
3
Reaction score
0
Dres #8 treba povuci iz upotrebe.....Jule je to zasluzio (posle samo 2 sezone)!!Niko,nikada vise nece nositi tu osmicu,kao nas Juca......
Kralju,Grobari su uvek uz tebe..... <3 <3 <3
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Uz svo postovanje Zuki, ali kad bi krenuli tom logikom, ni Zuka kad je dosao ne bi imao sta da obuce, posto je mnoooooooogo vecih igraca proslo i zaduzilo klub, pa su im brojevi ostali tu gde jesu, gde im je mesto, medju svim ostalim.
 

angie

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2009
Порука
3
Reaction score
0
Pa pazi,jeste tako......Ali opet,je zadivljujuce kako neko (ko do tad nije ni cuo za Partizan) igra srcem....kao da je odrastao na Jugu...
Sve u svemu,jedno je sigurno-Juleta svi mnooooogo volimo!! ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top