Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

feredon

Grobar
Учлањен(а)
24.04.2007
Порука
277
Reaction score
0
Sto se jedan od urednika obukao veoma prikladno :D svaka cast :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да, свака му част! :mrgreen: Само мали respect према човеку који оставља срце и кости на терену за свети дрес! А та мајица му је одмах упала у очи...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Fantasticno... A sto je naucio Juca da "parla" engleski, svaka mu cast...
Da nam "baja" jos dugo ostane u crno-beloj porodici.....
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Надао сам се да ће та акција бити фарбање столица у црно-бело:buhaha, али и ово је одлично. Не сумњам да ће Жука бити симбол борбености и љубави према клубу и у следећој сезони, а можда и дуже.:clap
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Svaka cast za ovo. Mislim da posle onolikog skandiranja njegovog imena i ovakvog gesta kupili smo coveka da ostane ovde do kraja karijere.xD
p.s. a ko je ko na slici? mislim od urednika ako moze da se zna...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
...Огло и ....Ваха! Нема проблема, оставићемо и адресе и контакт телефоне... :mrgreen:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Decko u beloj majici je popularni podbara :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Жука је ово заслужио својом игром и својим односом према светом дресу.

Све честитке за читаву акцију људи са нашег 4ума - од идеје до реализације.

Дефинитивно, добили смо нову икону југа.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хвала и свима вама који сте гласали! :clap
Извукли смо неке статистичке податке, данас на брзину. У просеку је гласало 77 људи по утакмици, укупно 2618 гласова од почетка и текме против Војводине у августу па до 25.маја и Крушевца. Жука је освојио 14,7 % од укупног броја гласова, а чак седам пута је био играч утакмице!

Пар утисака иза сцене...Жука је једноставан и насмејан лик, позитивно расположен. Види се да Иван Томић и сарадници воде рачуна о томе да у Партизан дођу добри играчи који су пре свега и добри људи. Жука прича мало на српском, мало на енглеском, а српска реч коју најчешће користи је "брате". Нарочито је био забаван када је описивао своја прва искуства са српском ракијом...:buhaha

Када имате такве играче у тиму (а истог менталитета су и Мореира и Диара), не можете а да не изразите задовољство што су изабрали баш Партизан...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Jedno sjajno popodne na JNA , hvala Juci , hvala ljudima iz Partizanarespectrespect
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jos jednom bravo za Zuku ali i za vas koji ste ovo organizovali,valjda ce ova nagrada da postane tradicija(poceo sam ko politicar) bla bla bla.....:clapCek cek,jel bio Vaha,ne ne nije bio on....znaci Oblo,Kocko uglo cosko....cek cek:buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Jedno sjajno popodne na JNA , hvala Juci , hvala ljudima iz Partizanarespectrespect

Наравно, морамо још једном да поменемо пре свих Владу Јарића и Воју Радојевића! :clap:clap

Прави су пример људи којима ништа није тешко када је Партизан у питању.

Иако их нисмо лично познавали, ступили смо са њима у контакт и наишли на њихову изузетну спремност да нам помогну у организовању завршног корака овог нашег гласања.

Иначе, награда ће свакако бити традиционална, без бриге!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Da ne zaboravimo direktora Tomica , koji je nasao vremena da se pozdravi sa nama i poprica par reci :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovo je sve super, samo trebali ste da bacite akciju da se skuplja lova ili vec prihodi zajedno od ljudi koji hoce da ubaci koji dinar :) To mozda za sledecu godinu, da svi ucestvujemo u nagradjivanju :)

Svaka cast!! BTW. Podbara je ovaj u Brazilovoj majici :) ha ha
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Od prvog dana ga obozavam !

ZUKA legendo - hvala !
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kad ste spomenuli Vladu Jarica samo da kazem da kad sam pre 2meseca slucajno probao da posaljem mejl i da pitam ako nekako moze da mi pomogne u vezi seminarskog jer mi je tema bila Marketing FK Partizan on se odma odazvao mojoj molbi i svesrdno mi pomogao(cak sam i bio na stadionu),ustupio mi materijal tako da je seminarski uspesno odradjen.Dokaz kakvi ljudi rade trenutno u Partizanu.Vlado majstorerespect
izvinjavam se za off
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo je sve super, samo trebali ste da bacite akciju da se skuplja lova ili vec prihodi zajedno od ljudi koji hoce da ubaci koji dinar :) To mozda za sledecu godinu, da svi ucestvujemo u nagradjivanju :)

Новац је и скупљен на тај начин, многи чланови су се одазвали током неких утакмица у финишу сезоне... :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top