Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Svaki fudbaler bi trebao ovako da se nosi prema svome klubu bio on svaba,englez,brazilac ako je profesionalac.Zuka uzima svoj posao za ozbiljno dok mnostvo dodje cisto radi zajebancije.Imao je losu tekmu protiv Borca ali za ostale utakmice ovog dugog prvenstva nemam primedbe,svaka mu cast.Voleo bih da ostane u nasem hramu jos dugo ali bi ujedno voleo i da se proda dobro u neki veci tim i napravi veliki korak u karijeri.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nije on vise u godinama kada ce se o njega otimati evropski velikani, i mislim da je to jedan od razloga sto takav igrac nije zavrsio u nekom bogatijem klubu. A ja mu zelim da nas uvedeu LS, tamo pokaze sta zna, i na kraju da osuri neke Saudijce tipa Al ovaj Bin onaj za velike pare i da zavrsi posao
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
zukaec0.jpg
[/URL][/IMG]

Predlog za top 11 sezone u izboru navijaca (a moze i transparent) na tekmi (fm+paint)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Bilo bi dobro da on jos par godina igra u Partizanu :) Barem dok se ne priovatizujemo, da mozemo da kupimo i zadrzimo neke igrace :)
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
PROFESIONALAC

Žuka ponovo

hteo da igra

Brazilac Žuka, osim što i dalje nosi longetu na ruci, imao je tokom minule nedelje probleme i sa zadnjom ložom. Iz tog razloga trener Jokanović nije ga uvrstio u tim protiv Borca, jer ruka, kao što se pokazalo, nije predstavljala problem.

Međutim, Žuka je uoči utakmice tražio od Jokanovića da - igra! Na sopstveni rizik. Tim potezom pokazao je još jednom da se zaista radi o vrhunskom profesionalcu, ali stručni štab crno-belih na čelu sa Jokanovićem u toliki rizik, ipak, nije želeo da ulazi.

Sve cestitke legendo!!!
Tako se bori za sveti dres!!!
Odusevio si me!!!
:clap :clap :clap
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Морамо везати Жуку пре текме. Забрињава ме његова професионалност. Шалим се наравно. Имам осећај да је човек одрастао уз Партизан. Ово је феномен у свету да један Бразилац игра са оволиким пожртвовањем. Он буквално ризикује своју каријеру. Свака част, мајсторе. Још један доказ да су у Партизан доведени странци који пре свега имају људске квалитете, по принципу КК.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Свака част мајсторе!!! Да је сваки играч као он ми би гледали у Србији одличан фудбал...
Јокановић је добро поступио кад му је рекао да због ризика не може да игра јер ће у следећој текми бит много наложен да завуче који гол! хехех
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Zuka car bre!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
И не само гол. Целу утакмицу је изгарао на терену.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Жука пре доласка у Србију није причао ни енглески ни српски, тако да се може рећи да је за ово кратко време сјајно напредовао, бар што се енглеског тиче. :clap

Постигао је сјајан гол, мислим да је један од играча који свим срцем жели титулу, што је и сам рекао у овој изјави.
 

MRTAV ZVUK

Guest
Zuka je Bazuka. :clap
Voleo bih da se malo vise obraca golmanima,van 16.
 

Kimi

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
3
Reaction score
0
Žuka je legenda. Toliko trči i tako šiba po terenu, da je stvarno jedan od stubova kluba. Uz to mi se čini da je postao i velika Grobarčina :) Kako je samo zgrabio onaj pehar i potrčao kao jugu :)

Uz Žuku do lige šampiona. Pun pogodak njegovo dovođenje.

Ja bih mu dao kapitensku traku.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Što se tiče Žuke samo jedna riječ.. LEGENDA!!! uprava je napravila pravu stvar kada ga je dovela.. uz moreiru najbolje pojačanje... stvarno momak igra ko lud bori se grize i što je još najbolje imam utisak da mu je nakako partizan prirastao k srcu što je super.. nadam se da će što duže ostat u partizanu... i složio bi se sa Kimijem mislim da bi Žuka stvarno zaslužio kapetansku traku... :napred Partizan:D:
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ова слика, са бразилском заставом и три прста, заслужује почасно место на овој теми:

6rt5wl.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top