Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

Статус
Затворена за писање одговора.

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Svaka čast na ovom gestu.:clap
Žuka, care, zaslužio si brate...respect
Hvala ti na dobrim partijama i da ih bude još više sledeće sezone!!!
 

Mare Kv

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
508
Reaction score
0
Локација
са Радованом
Желим да честитам модераторима форума на овом прелепом гесту... Свака част момци... :clap
А велики поздрав за легенду Жуку,заслужио је ово...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Svaka cast moderatorima,gest je zaista lep,a i sam Juca je zasluzio sve ovo.Njegovo zalaganje i pozrtvovanje treba da budu primer svim mladjim igracima.:clap
 

Serbia ACAB

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
173
Reaction score
0
Локација
BGD
i da zaboravih da se zahvalim moderatorima na prelepom gesturespect:

Mi smo Grobari najjaci smo najjaci
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Biće još dosta lepih iznenađenja, ali korak po korak.

Žuki svaka čast, zaslužio je i igrom i ponašanjem da bude izabran, ali ne bi bila nepravda da je to bio i Joveta, ili Moreira, ali posle onog gola protiv čerge kad je bio u gipsu, dileme nije bilo!

O ljudima koji sada rade u Partizanu (mada, dosta njih je tu već duže vreme), sve najlepše!!! Kad je zdrava klima na relaciji uprava-navijači-igrači niko ne može da nas zaustavi! Uostalom košarkaški klub je tu upravo zbog toga, jer rade dobri ljudi, dovode se dobri košarkaši i ljudi, a navijači ih podržavaju. Verujem da sam u pravu kad kažem da je i fudbalski klub konačno krenuo istom stazom!
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Sta reci za ovo danas...Juca je jednostavno legenda...ljudi koji rade u klubu su za svaku pohvalu...odvojili su dosta vremena za nas bez ikakvih problema...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Новац је и скупљен на тај начин, многи чланови су се одазвали током неких утакмица у финишу сезоне... :clap

Dobro,

neki od nas nisu prisustvovali utakmicama :) Ove godine bih bio zadovoljan da vidim jednu utakmicu, bar da udjemo u ligu sampiona pa da odem negdje u evropu na gostovanje na par dana... Inace mozda bi bilo dobro preko paypal za ubuduce, ima nas koji bi sigurno koji dinar donirali za neke takve pogodnosti ...
poz
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Ово је одрађено на феноменалан начин...као што кажете, ми смо Жуки запечатили каријеру у Партизану..хехехе....
Момци свака част на овоме!

П.С.- Могли би ми певат: "СИЛОВО СИ ЗВЕЗДУ РОБЕРТО" (јебига мало шале неће нашкодит)
 

Dr.Hofmann

Guest
Bravo za uredništvo žuka je to svakako zaslužio!! Kada sam gledao u Novom sadu otvorenjeprotekle sezone Vojvodina-Partizan dvojica igrača su me oduševila to su bili Moreira i Žuka taj čovek bukvalno ore po terenu toliko je čvrst u duelu i pre svega požrtvovan a to je ono što navijači vole prema tome nagrada je otišla u prave ruke živ bio žuka!!
 

zorzo

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
1
Reaction score
0
Ldudi ovako.Svaka cast Zuki,znaci covek je ostavio srce na terenu,igrao sa polomljenom rukom i time dokazao da je pored toga sto je dobar fudbaler jos bolji covek.Na svemu ovome treba mu skinuti kapu,njegovo ime treba izgovarati sa postovanjem i nadati se da ce ostati u Partizanu sto duze.Tu bih zavrsio pricu o njemu i spomenuo jos jednog fudbalera cija prica uopste nema veze sa Zukinom.Radi se o Moreiri.Moreira je najkvalitetniji stranac koji je igrao u Srbiji i mnogo je dao Partizanu prosle godine.Bez njega mi nismo imali pas i nismo licili na ekipu.Zasluzio je Moreira mozda ne istu(ok bilo je glasanje) ali bar neku slicnu nagradu.Zuka je dobio prizanje i osetio se voljenim isto neko drugo priznanje trebalo je dati i Moreiri da i on oseti da je voljen.Treba probati sa ovim jer nedao nam Bog da dogodine kada mu istekne ugovor Moreira ode...treba coveku pruziti mnogo jak filing ne bi li ostao i zajedno sa Zukom ali i ostalima harao fudbalskim terenima...pozdrav svima!
 

Kros

Banned
Учлањен(а)
11.06.2008
Порука
26
Reaction score
0
Локација
U Hramu...
Juca, Moreira ili Jovetic....ko god ga je pobedio bilo bi zasluzeno, mada onaj gol ciganima je, po meni, dao malo prednost Juci....
Ne verujem da se secate Podbare! Stari posetilac ovog i svih drugih foruma....xa xa xa.....
Moderatori, svaka cast....sad sam izvalio da jednog lika od vas i znam, a pojma nisam imao ni da je Grobar.
Tako da bi mmogao da mi skine neke kaznene poene. :)

samo se ti nadaj ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дефинитивно, пресудили су наши гласови.

Зашто је Жука добио највише гласова ???

Уз добре партије нико се као он није односио према светом дресу. Гинуо је за сваку лопту, радовао се сваком успеху, туговао када није ишло најбоље. Шлаг на торту је био његова одлука да, са гипсом на руци, игра против мусавих. Тада ми се чинило да је већи Гробар од свих нас.

Још једном - потпуно је заслужио ово признање, био је први међу једнакима.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
cestitke zuki i zelim mu da igra jos bolje :D:


ko onako dobro parla engleski ? :buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"ALO" dnevni list...

grobari-v.jpg



Grobari: Žuka je najbolji! - Žuka: S „grobarima“ svuda

Petak - 27.06.2008

Dan pre odlaska na Taru Partizanov Brazilac Antonelo Žuka je imao zanimljiv sastanak sa navijačima. Naime, on je u anketi koja je sprovedena na Partizanovom navijačkom sajtu izabran za crno-belog fudbalera godine.

„Grobari“ su malo proćaskali sa svojim ljubimcem i uručili mu prigodnu plaketu.
- Velika je ovo čast. Navijači su me sjajno prihvatili i bodre me cele sezone. Brazilska zastava je bila šlag na torti. Dogovorili smo se da jednu utakmicu ove sezone ispratimo zajedno sa južne tribine, to će biti nezaboravno - rekao je Žuka.
Fudbaleri Partizana od juče se nalaze na Tari gde će za deset dana odigrati dve prijateljske utakmice. Juče je u Humsku stigao faks kojim je potvrđeno da će ekipa Liona, šampion Francuske, 23. jula gostovati na stadionu Partizana. Meč će biti odigran u večernjem terminu, od 20 časova.


D. M.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Danasnji Blic takodje pise o poseti grobara JNA i dodeli plakete Juci:clap
 

grobar1987

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
11
Reaction score
0
zuka

Cim sam video da Zuka dolazi u Partizan pretpostavio sam o kavom je igracu i coveku rec...Vidi se po njemu da zivi za fudbal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top