Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Mitar ladno ostao u Fulamu. Boli ga kita. Kakva luda glava;) ;-).
Njega, pa i Dzigija mozda, a i jos neke obavezno da vracamo. Kad bude realnije. To su nasi ljjudi. Tu i mi navijaci da smo bolji, bolje bi nam islo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ima dosta nasih ex igraca koji su izabrani u idealne timove veka ili svih vremena, ja znam za neke nek me dopuni ko zna jos..

Ajax - Vasovic
Bajern Minhen - Cajkovski
Luton Town - Radomir Antic
Nica - Bjekovic
St.Etiene - Curkovic
PSV - Kezman
 
  • Like
Reactions: Oki

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ćira najveći majstor, ali velika budala privatno. Čovek se nije ozbiljno posvetio fudbalu, a došao do Barselone i bio u 11 kad je došao, ali ga ubio Van Gal na krilu. Kao dripac Sumu.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Da Real.
Ali onaj nicim izazvani autogol u spanskom klasiku. Potpuno sam, 5 metara oko njega nema nikoga, cisto rutinska lopta ide ka njemu i on je u maniru rasnog strelca zabija, ali u svoju mrezu.
Trenutni rezultat je bio 1-1 i onda bravura Spasica.
Mislim cak, da je barselona te godine zahvaljujuci tom golu ( apsolutno nicim izazvanim, u svoju mrezu, jos jednom) uzela titulu.
Zato zajebancija mala. A to su im one prve, ako ne i prva titula sa Krojfom kao trenerom. Tako otprilike, faktogravski mozda ne 100%, ali sustina je da im je doneo titulu. Tu bitnu, medju prvima. Pa posle sampdorija Boskovova pobeda, milan ih je naguzio.
Al ko jebe siptare spanske, mada su imali velemajstore i stil svoj.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Da Real.
Ali onaj nicim izazvani autogol u spanskom klasiku. Potpuno sam, 5 metara oko njega nema nikoga, cisto rutinska lopta ide ka njemu i on je u maniru rasnog strelca zabija, ali u svoju mrezu.
Trenutni rezultat je bio 1-1 i onda bravura Spasica.
Mislim cak, da je barselona te godine zahvaljujuci tom golu ( apsolutno nicim izazvanim, u svoju mrezu, jos jednom) uzela titulu.
Zato zajebancija mala. A to su im one prve, ako ne i prva titula sa Krojfom kao trenerom. Tako otprilike, faktogravski mozda ne 100%, ali sustina je da im je doneo titulu. Tu bitnu, medju prvima. Pa posle sampdorija Boskovova pobeda, milan ih je naguzio.
Al ko jebe siptare spanske, mada su imali velemajstore i stil svoj.
Taj baksuz je takav autogol i u derbiju dao. Stoji maltene na gol liniji i napuca loptu u nas gol. Ja nisam dobro video sa juga pa sam mislio da je neko od mandova dao gol. Tek uvece kod kuce sam video snimak.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ćira najveći majstor, ali velika budala privatno. Čovek se nije ozbiljno posvetio fudbalu, a došao do Barselone i bio u 11 kad je došao, ali ga ubio Van Gal na krilu. Kao dripac Sumu.
Po meni je glupo da se vredja Ciric, covek je veliki majstor fudbala, a sto je jos bitnije veliki Partizanovac.
Nije se dugo zadrzavao u upravi kada je video kako teku stvari, vec je dostojanstveno dao ostavku.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne da je glupo, vec je odvratno. Cira ljudina i fudbalercina, najbolji fudbaler Partizana, za mene.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ciru znam licno! Cira je BOG!!! To je jedan toliko dobar covek da se bukvalno retko srece!

I kad mi neko pomene Ciric Dragana prvo pomislim koliko je to dobar opusten i miran covek pa tek onda da je uopste bio fudbaler .

a zbog onoga nad sakicem na derbiju u mojoj decackoj sobi i dalje stoji njegova fotka!!
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Pisem u ovoj temi, mozda nije prikladna...

Kad se vratio Bambi sad, ja sam bio odusevljen. Liga sampiona igrac kod nas, opet. Nije to bas pokazao igrom, ali valjda ce sad, sa Nahtom i Savom na klupi. Daj Boze.

Ali sam ga gledao kao kralja. Mislim da i mi navijaci moramo vise da podrzimo igrace. Otiso je Sale.
.Jebi mi zenu, Sale kapitenu.Od toga nema jace. Ali Sale nije vise tu.

Da pravimo legende od tih ljudi koji se vracaju. Da ih postujemo bas jako. Samim tim i oni nas, jer onda ipak imaju neki tereti, znaju da smo tu zbog njih. I Pfc-u do jaja, sto je najbitnije.

Da neko zasluzi postovanje blizu Saletovog, jer je Sale samo jedan.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Izvinjavam se za dupli post, ali bas je dosta vremena proslo... A treba malo i da se spava nekad. Ali Pfc je tu u glavi.

I Leonardu recimo, trebali smo sve da mu damo. Klub smrdljivi tj uprava smrdljiva, klub je kakav takav al nas.
I jos koliko takvih igraca. Kao smanjuju se plate. Odu nam dobri igraci. Ispusimo ga te godine i onda sledece sezone jos skuplji, ali cesto promasaji. Imali smo to, cak i po jeftinijoj ceni, pouzdanog igraca al nas uprava jebe.
Mi navijaci moramo pritisak veci da vrsimo na njih nekako. A da igrace dizemo u legende. Da im skidamo zvezde s neba kad vec nemamo toliko love.
Ovo za zvezde moram da dodam... Da ne mislim na ciganske picke. Njih treba jebati.
 
Top