Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
U cigansportu pise da Gogua ili ti Dominator na pragu CSKA iz Moskve.Mozda se malo opametio ili ovi iz cigansporta izmisljaju
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dobro igra u Rusiji, hvale ga, samo mi je čudno da je tako mala cifra za transfer.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sta napravi Gogua ciganima ono poluvreme.. to nikad nisam video!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobar je Gogua, dao je gol Spartaku skoro bese.
Uglavnom, sa 2 gola u prvenstvu Rusije do sada najbolji je strelac u Tambovu! :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Gogua, vrati se, sve ti je oprošteno!
Dođi i nauči Sadika kako se u BGD-u opušta pre i posle utakmice, možda ga od toga posle krene golgeterska serija... :icon-lol:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.022
Локација
ante portas
Ne znam gde da pišem pa ću ovde.
Mislim da odgovara u potpunosti naslovu teme.Nisam hteo sinoć da kvarim euforiju i slavlje pa ću sad čisto jer mi neke stvari nisu jasne.
Elem...
U kojem svojstvu se I.Iliev pojavljuje na onim snimcima iz Norveške, i u kom svojstvu i dalje tumara u Humskoj 1 na nekim slikama iz kancelarija itd. ?
Daje izjave kao da je i dalje sd kluba.
Otišo je na mala vrata, al se izgleda opet vratio na ista.

Izgleda da je Partizan najbolji biznis.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па и јесте и даље Илиев спортски директор званично, оно је он као био нудио оставку, па су га друга говна из управе наговорила да остане, прима плату, и као помогне колико може својим знањем и искуством новом стручном штабу.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nije vise SD ali je clan uprave, ja barem mislim tako
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Da smo mi normalan klub, kome ne kroje sudbinu menadzeri i političari, i da sportski direktor ima odrešene ruke, Iliev bi bio odličan na toj poziciji, pod uslovom da mu ne daju da ima javne nastupe! :) to mu je rak rana, nemogućnost da obuzda temperament i iskontrolise se.

Skoro sva pojačanja koja je dovodio su bila smislena i za jasnom idejom, čak to važi i za Djurdjica i Radovića, koje smo prizivali godinama. Evo i Gogua ce se pokazati kao logičan potez...

Da, kretenski je napadao navijače, i imao ispade razne, Ozegovica itd, ali ja stvarno verujem da bi imao potencijala da u normalnim okolnostima dobro radi posao sd.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kako mislite da utice na prelazni rok, ako nije tu prisutan? Nikad on nije ni izasao iz kluba, svaki dan je tu u istoj kancelariji.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znači čovek je avanzovao.
Za sve što je dovukao u Partizan kao sd i selekciju strave i užasa on je još i napredovao.
Genijalno.

Ne def.
U ovom društvu nema odgovornosti niti će je ikada i biti.

Koju selekciju strave i uzasa? Lea, Evertona, Tawambu i Đurđevića? Logicna resenja Goguu, Djurdjica i Radovica? To sto se nisu pokazali jbg nije do njega.
Odlicne domace back up varijante Djurickovica i Radina? Sumu koji se tek sad vidi, nije igrao zbog idiotskih trenera...Tošića i Miletica?
Čak i Solomon i Vakulko su bili smisleni potezi, eksperimenti na kojima se moglo zaraditi.
Ozegovic mrlja jedina i to ne sam Ozegovic koliko divljanje novinarima i pljuvanje navijača!

Za prodaje nije kriv jer ga niko nije ništa ni pitao, kao ni sve sd u tadnjih 20 godina!
 
Top