Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.785
Reaction score
7.514
Локација
25-i maj

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.980
Reaction score
13.444
Локација
Kipar
Marko Nikolic je trenercina, uz Paunovica i Jokanovica najbolje sto Srbija ima.
Ali ovde kvalitet nije na ceni osim ako na neki nacin nije povezan sa drzavnim projektom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.609
Reaction score
28.981
Локација
Beograd
Ja bih ipak rekao - o ukusima ne vredi raspravljati! :D

Ili što reče moj prezimenjak i kolega sa Foruma: ,,Nek svako tetovira na sebe sta hoce, tetovira to za sebe a ne za druge. Svako na sebi sara nesto sto njemu znaci, a ne drugima.,,

Ali, ovog našeg ipak, tamo negde, u belom svetu, proglasiše da...



Iz ovih ili onih razloga...a možda su i samo ljubomorni na njegovu sreću...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
613
Reaction score
3.745
Mislim da bi se mnogi slozili da preferiraju karakter Vinija Dzonsa na centralnom beku. Avaj, bilo, proslo...


Pozdravio bih povratak kao pomocnika Stanoju. Da se uci. Takav karakter je uvek neophodan u klubu. U koliko mi je samo lepom secanju ostao. Iz nekog vremena koje ne postoji vise, koje je oteto.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.894
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sa ove distance kad pogledam, dobro je sto je otisao nakon odlaska Sava. Ide Sadik na leto u neki top20 klub sigurno.
 
Top