Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nek dodje da preuzme ulogu od Ivice. Ne bi se bunio. Kao trener je očigledno nemač pojma. Gledao sam pre nekoliko dana taj meč protiv fenjerasa iz lige gde on gubi utakmicu u poslednjih 5 min na svom terenu i prodju mi kroz glavu sve one muke s njim u nasoj ligi.

Sve isti problemi kao sto je imao ovde, bulja od takticke discipline. Nadao sam se da ce da uzme Sumu sad i da malo zategne ali ovi su izgleda izgubili strpljenje. Iskreno, i ja bih.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
  • Like
Reactions: Oki

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Nema sto Savo, ni bilo ko drugi da dolazi na mesto Ilieva, koliko god da mu je ponasanje debilno, radi nestvaran posao, da su cigani imali njega, odavno bi bilo ukinuto pravilo o broju stranih igraca.
A to sto trener tera Banjaka koji je rep. Kameruna, i zeli da ima dva stopera u prvih 11 koji po kvalitetu mogu da budu samo cetvrta opcija, nije krivica SD-a, kao sto nije njegova krivica to sto taj isti ttener tera Sumu, kako bi otvorio mesto za Jojica i Pantica, kao sto nije njegova krivica ni to sto je trener zeleo Holandera umesto Asana, jer ni Japanac, bar na pocetku mu se nije uklapao u sistem...

Ali ako i Stanoje pobegne poput Mareta nakon osvojene titule, i tako zaista iskoristi Partizan samo kako odskocna daska, e, onda bih rado video Milosevica na klupi Partizana.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Postavljeno u Nuklearnom otpadu gde i pripada.

Nije zgoreg pročitati forum malo pre mass produkcije postova.

WebCrew edit
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa, Gorane, Suma, Sadik, Everton, Rikardo, Leo... nisu pali sa neba, mislim, valjda nisu :)
Na to sam i mislio :wink: .

Vraćamo ih sve ponovo, i onda opet Savo nanovo!
Igramo najlepši fudbal i bacamo Megvajera na dupe! :D (ali ne osvajamo ništa)
A onda sledeće sezone vraćamo Marka Nikolića, igramo ružan fudbal, i osvajamo duplu krunu!
Eto!
Za svakog po nešto! :ziveli
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
A to sto trener tera Banjaka koji je rep. Kameruna, i zeli da ima dva stopera u prvih 11...
Axa... A trener sam prodaje igrače na svoju ruku, dovodi druge, a i sam se doveo na poziciju trenera.

Naravno da je Ivica imao i dobre i loše transfere... Poenta je da on nije dorastao funkciji sportskog direktora.
 
Top