Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Savin je maksimum u trenerskom pozivu neka funkcija u tzv.FSS...rad sa mlađim kategorijama, tako nešto. Verovatno će se tako nešto i desiti...samo je pitanje vremena.

Njegov trenerski maksimum je dostigao kad je bio trener Partizana.
Nijedno drugo mesto ne može da se sa tim poredi kada se govori o trenerskom maksimumu.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Sta me briga njegovo mentalno stanje dok dovodi kvalitetna strana pojacanja, pa i vi, i mi ovde imamo bolesnike na vlasti, pa i u upravi nam sedi obicni ljudski sljam, a ja sad treba da se stidim i teram najboljeg SD u zadnjih ko zna koliko decenija, zato sto se ponasa ko iskompleksirani tinejdjer?

Ja necu, vi kako hocete, pogotovo sto cemo kao zamenu dobiti 99% novog Tumbakovica ili Krstajica, e onda smo tek najebali.

Ali svakako necu ni da ga branim kao ranije, on ako je toliko glup da se iznova i iznova obraca navijacima i svadja sa njim, onda ko ga jebe.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
U kom smislu nije dorastao funkciji SD-a?
Pored svega sto si kolege napisale :D SD je neko ko treba da se bavi strateskim odlukama (u domenu sportskog sektora), da razmislja kako ce FK da izgleda za 5, 10, 20god, da vodi racuna o Teleoptiku kao nepresusnom izvoru talenata, da se bori da ima veci budzet za dovodjenje igraca, itd. Takodje mora da zna da komunicira na normal nacin, a ne da ga ego puca kada uradi nesto dobro, a ne sme da preuzme odgovornost kada zajebe nesto. I veruj da ovo nisu visoki kriterijumi. Nalazenje igraca je samo jedan deo posla.

Evo ti mali primer, dodje Stanoje I ne moze da uklopi dosta igraca u svoju filozofiju igre. Znaci da je promasio sa tipom trenera na osnovu igrackog kadra koji ima. Ili ako je hteo da promeni nacin igre Partizana, onda se to kaze i preuzme se odgovornost za posledice.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Neka je sa srećom. Da ubodeš neki dobar ugovor, negde gde će te više ceniti. Pa, kada se stvore mogućnosti, da nam se ponovo vratiš.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Izmedju ostalog je i oprostio dug...Srecno Suma majstore...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Interesantno, ako se ne varam njegov agent je pre par dana izjavio da mu je sve isplaceno osim septembra ove godine.
A osim toga valjda ako se ugovor sporazumno raskine i ne treba da mu se isplati to do decembra 2022?
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ja koliko se secam bilo je price da mu duguju za neke premije i bonuse jos iz 2020.

Za ovo drugo si apsolutno u pravu .
Ma da , kakva nam je uprava nista me ne cudi.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
To je vazda problem kid nase uprave. Svi vicu da se plate isplacuju redovno, sto jeste tacno, ali je ocekivanje da zarade isplacuju redovno... Ne zna se tu ko sta mulja.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Зараде су једно, бонуси друго.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Neka je sa srećom. Da ubodeš neki dobar ugovor, negde gde će te više ceniti. Pa, kada se stvore mogućnosti, da nam se ponovo vratiš.
Velikim transferom? Kuvajt SC?
 
Top