Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Eto grobari ako se jos niste odlucili poslusajte naseg Ivicu i dajte glas premijeru. Jedini pravi izbor. Jebes mi sve ako ne krenem da glasam za vucica kad vidim koliko smo retardirani, nek nas satre - i klub i drzavu i sve.

E bre na koju stranu si se svrstao? Vucic, Mali, Babic, Informer, Vesic, Gurovic, Maja jebena Gojkovic...? Daj bre Ivice idi u k...c. Glasaj za koga hoces al ne kaki po sebi. Da se razumemo ne volim nikakvo mesanje sportista u politiku, ali ovo je nivo iznad. Tuzno
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
attachment.php


Ivica Kralj: Vučić je pravi izbor :puke:puke:puke:puke:puke
 

Прилози

  • ivica.jpg
    ivica.jpg
    64 KB · Прегледа: 68

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
A realno jel neko stvarno od vas misli da bilo koji bivši pa i sadašnji igrač više voli Partizan nego sebe i neke svoje interese?
Ja bi nekoga i razumio ko ganja neki lični interes ili korist, ali postoje i oni kojima ništa ne treba, ali podržavaju ovog smrada. E ti su još gori, a ubjeđen sam da takvih ima mnogo, što bivših, što sadašnjih prvotimaca.
I prosto me strah da se ne bi dogodila situacija da neko od naših sadašnjih igrača izađe u javnost i da podršku ovom ludaku.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Poslednji pozdrav Ivici KraHu
Dr Mo ipak za In memoriam
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Tako je.. necu ni da procitam.
Ovo g*** ne smatram nasim igracem vise.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Jebem mater u picku svakom, ALI SVAKOM liku koji kaze da navija za Partizan, a glasa za sns, ukljucujuci, i pre svega, one sa foruma.

Sta? Nije direktno pickousti, nego Kokeza, brate, evo i ciganin Majo? Ma jebem vam sve zivo jos jednom, IZRODI!

Moj post sa druge teme, ide i ovde.

Ivice, hvala za Newcastle i Groningen, ali jebem i tebi mater u picku, govno jedno, jebala te Petah Tikva.
HRK PLJU!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
To se zna bar 2-3 godine unazad, otkako je preuzeo Macvu i povezao se sa okruznim rukovodstvom vladajuce "stranke".

E sad, on je bio na drugoj strani od ove sada vladajuce na izborima u FKP. Pa vi vidite koja je to farsa. Glasa se izmedju sns i sns. SMEHOTRES! Nije ni cudo sto nam golove daju iz izmisljenih penala i gol auta poslednjih 20 godina.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Taj Kralj je odavno svudje dje je mast pri guzici,kad sam pisao o tome prije par godina dok se sukljao i gurao uz razne potencijalne nove garniture u klubu,sprdali ste mi se.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
A realno jel neko stvarno od vas misli da bilo koji bivši pa i sadašnji igrač više voli Partizan nego sebe i neke svoje interese?
Ja bi nekoga i razumio ko ganja neki lični interes ili korist, ali postoje i oni kojima ništa ne treba, ali podržavaju ovog smrada. E ti su još gori, a ubjeđen sam da takvih ima mnogo, što bivših, što sadašnjih prvotimaca.
I prosto me strah da se ne bi dogodila situacija da neko od naših sadašnjih igrača izađe u javnost i da podršku ovom ludaku.

Ovo se meni dugo mota po glavi a sad posle ove izjave delimo isto razmišljanje
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kralj - govance!
Milionski iznosi se mesecno fakturišu na restorane u vlasništvu Vučićevog glavatog brata! Demokrate/grad Šabac finansira Mačvu, a ogroman deo tog novca Ivica prebaci Andreju preko restorana/splavova. Najjace je sto to svi znaju i ćute u Šapcu!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Što ste toliko iznenađeni postupkom Ivice Kralja?
Čovek je samo jedan u nizu stanovnika ove države koji je pošao putem ličnih interesa i koristi i pravcem u kojem vetar duva.To što je on javna ličnost i što je verovatno obezbedio životnu egzistenciju, ne pravi neku suštinsku razliku.Jer u Srbiji se i javne ličnosti i običan narod, prodaju režimu.Ovi drugi za ulično osvetljenje, 1.5 km asfaltiranog puta, poljoprivredne subvencije i obećanja da im diploma neće večno služiti za skupljanje prašine.Dakle za milostinju i mrvice sa stola koje preostanu, jer na više i nisu navikli, više i nisu videli.Ovi prvi poput Kralja se prodaju za mnogo više, jer su na mnogo više i navikli, jer im je život i mnogo više pružio.
Sirotinja i gologuzija svoju građansku hrabrost, bunt, neposlušnost prodaje i odriče se zbog golog opstanka, prodaje da ne bi izgubila i toliko ili da bi dobila makar toliko.Razni sportisti, pevači, glumci, tzv kontrovezni biznismeni... to rade da bi nadogradili sve ono što već imaju, jer ih je život mazio i naučio da nikada ne idu ispod neke granice, da reše egzistenciju, ne samo sebi nego i svojim pokolenjima.A neki pak koji nisu suviše pohlepni i bolesno ambiciozni i koji su sve što imaju zaradili pošteno, u ovom i ovakvom sistemu koji je uspostavljen mnogo pre Vučića a ostaće i posle njega, to moraju da dele sa onima koji ne znaju šta znači pošteno, a neki drugi koji baš i ne zarađuju pošteno, su baš zbog toga i ucenjeni.
A ko zna koliko je onih poput Ivice, naših partizanovaca, koji su postali podguzne muve režima i blisko sarađuju sa istim ali to ne stiže da nas običnih smrtnika, to se ne iznosi u javnost.Nije stvarnost samo ono što ti prikažu mediji.Ali eto, Kralj se medijski eksponirao, Vlada Mandić pre par godina i malo više od toga, a Vanja Udovičić i Predrag Peruničić i ponajviše.

Međutim, svako ima svoj razlog.A sve se svodi na ono: "ne treba pišati uz vetar, jer si onda mokar".

Čitajući šta većina vas ovde piše, zbog čega psuje i vređa neistomišljenike uz obavezno proklinjanje istih, stičem utisak da ste rešili svoju životnu egzistenciju, da vam vlada mir i blagostanje i da vam je jedini problem i preokupacija Partizan.I da je to jedini razlog zbog kojeg izlazite na izbore i zbog kojeg se interesujete za politička dešavanja.Ako je tako, onda vam stvarno zavidim na vašim životima.
Samo, vas takvih je jedan posto populacije (ako i toliko) a da bi se to povećalo pokažite na svojim primerima kako se bori protiv režima, ugrozite tu egzistenciju, mir i blagostanje, pomozite nekom drugom da dođe u vašu poziciju.Uradite nešto konkrentno, osim udaranja po tastaturi i sakrivanja iza paravana 2. aprila.
Pa vam se možda pridruži i neki Ivica Kralj.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Nas samo muci to sto se na nesportski nacin gura jedan tim i time automatski Partizan stavlja u podredjen polozaj opet iz nesportskih razloga, iz politickih razloga.
Medjutim, vucic zna da ako bude sedeo na dve stolice nece dugo da prodje dok se ne srusi sa nje pa bolje da se prikloni vecini.
Siguran sam da ima dosta grobara koji ce glasati za njega kao i dosta cigana koji ce glasati protiv. Mislite da su kod nas u vecini oni koji nece glasati za njega ?? Tesko...ako izbori nisu namesteni onda to nije bas istina. Kod cigana def nisu u vecini.
Ako mislite da ce Ivica Kralj ili bilo ko drugi da poturi svoje dupe umesto svih nas koji bi zajednicki to trebalo da uradimo, a ne individualno onda se grdno varate.
Ljudi kao sto je Ivica i ostali nemaju kome da se priklone, ni jednoj gomili od nekoliko desetina hiljada, ni jednom politicaru koji bi mogao da uradi sve dobre stvari jer takvog coveka kod nas nema (zato sto je sistem takav da samo govna izvuku korist) pa moraju da se priklone onome koji im diktira zivot.
Stvarno je malo sebicno ocekivati od nekog da se odrekne normalnog zivota zarad nekih ideala zbog kojih niko nije spreman da ga podrzi kad bude pao. Jel bi neko isao da pomogne Ivici ili bilo kome ko bi se suprostavio vucicu kad bi zbog te suprostavljenosti bio onemogucen da zivi kao do tada ili bio prisiljen na mnogo skromniji zivot, na prezivljavanje ?? Niko ne bi....svi bi rekli "svaka cast, bravo bravo" i to je to....posle 3 dana bi zaboravili i njega i to sto je uradio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
A sta je to uradio Kralj pa izgubio obraz??
 
Top