Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Razočaran sam epilogom boravka Mitra u Engleskoj.
Nekako nije napredovao koliko je trebalo, mnogo mu sansi treba za gol, cesto ima lose reakcije, uvek kasni za korak, uvek mu je asistencija previse jaka ili stize suviše kasno...
Mozda bi drugacije bilo da mu je Benitez ukazao vise poverenja ali nije ni on bas toliko lud i da namerno nece da ga pusta. Od napadaca se, narocito u premijer ligi i ekipi koja je u dnu tabele, ocekuju golovi a on je tu bio tanak. Navijaci ga vole zbog energije, borbe, igranja odbrane kad treba... ali nije to to.

Mislio sam da ce do sada vec biti u nekoj od top 6,7 ekipa lige; ali izgleda ce van premijer lige i to u neku prosecnu ekipu.
Bas mi je krivo zbog toga ali jbg, sta je tu je.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.018
Локација
ante portas
Mlad je on ima samo 22godine.
Dosao je zelen u englesku klanicu ,dobro je i igrao,stekao reputaciju kod navijaca.
Benitez nema pojma.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Naravno, ne kazem da je sve gotovo i da nece u budućnosti zaista da bude u top 10 napadača premijer lige... samo konstatujem da je mozda mogla za nijansu bolje da prodje ova prva epizoda u Engleskoj.
Mada se sve nadam da ce u neki Svonsi, Vest hem, Bornmut... gde god samo ne van Engleske.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Mogao je i komotno da dobije crveni karton zbog laktovanja čim je ušao u igru. Neverovatno da neko ko tako retko dobija priliku uradi tako nešto.

Drago mi je što je postigao pogodak, ali to njegovo ponašanje može upropastiti mnogo više nego što 6-7 pogodaka u sezoni mogu da spase.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.018
Локација
ante portas
Naravno, ne kazem da je sve gotovo i da nece u budućnosti zaista da bude u top 10 napadača premijer lige... samo konstatujem da je mozda mogla za nijansu bolje da prodje ova prva epizoda u Engleskoj.
Mada se sve nadam da ce u neki Svonsi, Vest hem, Bornmut... gde god samo ne van Engleske.

Njemu je bolje da je npr. igrao u Italiji,Belgiji,Holandiji pa da je posle toga otisao na ostrvo.
Covek ima strasne fizicke predispozicije.
Jos pamtim onaj ulazak protiv Tromsa i kboom Mitrogol.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Danas Fulam rastavio od zivota Ipsvic, Jokan se izvukao, izgleda da je bas bio blizu otkaza.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Njemu je bolje da je npr. igrao u Italiji,Belgiji,Holandiji pa da je posle toga otisao na ostrvo.
Covek ima strasne fizicke predispozicije.
Jos pamtim onaj ulazak protiv Tromsa i kboom Mitrogol.

Pa sprdao se 2 godine u Belgiji, najbolji igrac i strelac prvenstva bio opusteno.
On u Njukaslu daje 0.25 golova po mecu, a kad se uzme u obzir da to po mecu znaci u proseku manje od pola sata, jasno je da se on i tamo pokazao dobro.

Jednostavno na ruku me ne ide sto je Gayle podivljao i odigrao kao zver proslu sezonu. Mada danas nesto citam da je Rafa nezadovoljan Gejlovom spremom za ovu sezonu, pa mozda Mitar dobije i vise sanse.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Naravno, ne kazem da je sve gotovo i da nece u budućnosti zaista da bude u top 10 napadača premijer lige... samo konstatujem da je mozda mogla za nijansu bolje da prodje ova prva epizoda u Engleskoj.
Mada se sve nadam da ce u neki Svonsi, Vest hem, Bornmut... gde god samo ne van Engleske.
Jel beše Partizan dobija neke pare (procenat) svaki put kad Mitar ode negde?...koliko bi u ovom slučaju moglo da nam ,,kapne,,?...osim ako se, naravno, ne vrati malo kod nas... :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Matični klub, da, ali i klub koji je taj procenat ,,ugradio,, prilikom prodaje svog igrača u ugovor...
Ne znam vodimo li se baš kao Mitrov matični klub, ali znam da smo ,,ugradili,, taj procenat u ugovor...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bilo je priče da imamo procenat za svaki njegov transfer jer smo to stavili u klauzulu prilikom prodaje. Dobili smo pare kad je prešao u Englesku.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Najluđa priča, za Jovetića se otimali u helikopteru

Stevan Jovetić bio je akter veoma neprijatne situacije u kojoj je još učestvovao i predsednik Marseja, Žak Anri Ejrad.

PT IZVOR: B92 UTORAK, 29.08.2017. | 13:10

Crnogorac se nalazio u helikopteru koji je leteo ka Nici, odakle je trebalo da ode u Monte Karlo da potpiše ugovor sa Monakom.

Sa njim je u društvu bio i predsednik Marseja Žak Anri Ejrad, koji nije prepoznao Jovetića i upustio se u razgovor sa njim.

On je rekao da će Marsej potpisati ugovor sa Jovetićem. Kada je iz razgovora shvatio da je upravo on pred njim, izbila je svađa, predsednik Marseja je optužio fudbalera da je izigrao dogovor da je transfer bio dogovoren i da je Olimpik Marsej zakazao lekarske preglede.

Sad, da li je to istina, ne znamo, Marsej jeste želeo Crnogorca, ali je Monako sklopio dogovor sa Interom za 11 miliona evra i Stevan Jovetić će postati "Knez".

Dovodis igraca a ne znas kako izgleda. Cudni ovi Francuzi majke mi.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&dd=29&nav_id=1298053
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Srecno Durdjevicu. Nadam se da ces jednog dana ponovo obuci crno-beli dres.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
prifruzujem se zeljama.
nisam ga nesto posebno zavoleo, ali svakako imam veliku dozu zahvalnosti za celokupan ucinak u nasem klubu za samo 12 meseci boravka.
srecno mali, pa da te opet vidimo. na kraju krajeva, celavi marko ce se uvek vrteti oko humske, tako da...:wink:
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ova priča za Jovetu je samo djelimično tačna, kako reče danas sam Joveta. Bili su zajedno, ali ništa se nisu svađali i samo ga je pitao zašto je izabrao Monako, a ne njih...
I tu se i završila sva priča oko toga koliko shvatih.
 
Top