Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Штета. Иначе, то није нормално колико се просеравају сви ти званичници, од УЕФА до судија. :banghead Још мало ће прописати и какву боју очију мора да има голман, што рече наш другар.

Онда је голмански жути најбоље решење.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Штета. Иначе, то није нормално колико се просеравају сви ти званичници, од УЕФА до судија. :banghead Још мало ће прописати и какву боју очију мора да има голман, што рече наш другар.

Онда је голмански жути најбоље решење.

Ne može ni žuti, jer sudijska govna nose žuto!
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
уффф овај дрес бетис/партизан је страва.. кад би то ми имали... некак сам почео све више мислити да је каппа постала изразито лоша.. али овај дрес од бетиса је супер.. тако да изгледа да само нама праве чудније дресове.. но било какио било који год партизан дрес носи ја ћу га вољети! е да и питање до кад имамо уговор са капом? знам да су спомињани разни датуми али из сезоне у сезону и даље носимо капу а искрено мислим да би адидас или нике били боље ријешење.. но како неко рече док партизан побијеђује све остало је неважно... а што се тиче голманскога дреса мислим да жути би био некако најбољи ма да жути имају неке судије.. али зато постоји и резервни голмански:wink: можда зелени или тако нешто... И за крај по мени је најљепши пфц дрес из протеклих неколико сезона онај из 04/05 када смо играли у лиги уефе...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Stvarno respect za ovaj "doradjeni" Betisov dres! Je l' to njihov dizajn za ovu sezonu ili je iz neke arhive? Ukoliko je za ovu - to znaci da je taj dizajn dostupan i nama...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nije za ovu godinu, ali siguran sam da Kappa ima nesto slicno posto dres nije ni star. Moza od pre par sezona. Mada nesto sam razmisljao i kontam da su debele pruge mozda zbog ovog idiotskog pravila o jednobojnim ledjima jer im nasi verovatno traze takve dresove, a dresovi sa tankim prugama verovatno imaju pruge i na ledjima.
Jebala ih jednobojna ledja.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Али буквално пре пар дана размишљам како би нам овако нешто...

http://www.football-shirts.co.uk/fans/200910-partick-thistle-away-shirt_4785

...било идеално за резервну гарнитуру али у СМБ варијанти! Па је ли вучемо корене из војске или не? :D

MDU-03-Sumadija.jpg

Помислих, ово нико не носи. Тако лудо а баш гробарски...Шкоти нас предухитрише...
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Aco, bez uvrede ali meni je ovo zesce neukusno i kicasto. :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Знам да је блесаво, али као трећа гарнитура...свеједно, готово је, Шкоти су први. :D
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Bilo bi dobro kad bi uz taj dres nosili texas sorc i jos da svi igraci uvuku majicu u sorc i slika ce biti potpuna :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
A od UEFA tražiti da se dozvoli i opasač preko dresa :buhaha
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Slazem se da je malo bez veze(mozda bi bilo bolje da je bio onaj log MSI-a.Ali ako je stavrno ugovor dobar po nas...jebes dres.:D (tj logo na njemu)
Vazno da je crno-beli.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nece valjda ovakvi dresovi biti u nastavku sezone, bas sam razocaran. Nekako mi deluju prazno!


I ja sam to odmah primetio... ovo je zaista katastrofa :banghead Ako ništa drugo bar ću ušparati 60 Evra jer neću kupiti novi dres. Mnogo bi lepše izgledalo da samo stave plava slova MSI bez pozadine, ili bar da ta plava traka bude malo duža kao što je bila ona za IMLEK.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Dres nam izgleda kao onaj za 1000 dindzi iz trafike kod trga Nikole Pasica :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Dres nam izgleda kao onaj za 1000 dindzi iz trafike kod trga Nikole Pasica :D

Дрес је исти као и овај што је ношен против Жилине, Апоела, Рила, Хајдука, Борца и Јавора. Само је други спонзор. И лого VW је био налепљен на дрес, као што је сада налепљено MSI.

Све је ствар естетике - некоме лепше изгледа стари лого спонзора а некоме не. Мени свеједно, не видим проблем. Мислим да је ствар у томе што се нисмо навикли после 3 године са VW.

EDIT: Чак мислим да је овај дрес који је јуче показан само на брзину "одрађен" како би се промовисао спонзор. На десној страни нема чак ни Капа лого, тако да верујем да ће следеће гарнитуре бити скоцканије што се тиче изгледа логоа спонзора...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Meni se ne svidja dres, a sta pise na njemu mi nije vazno. Rezervni dresovi su nam ljepsi. Kappa je odradila extra crno bijele dresove za Sienu, ne znam zasto nisu i nama tako. Ne mogu nigdje da nadjem sliku, ali evo video:
http://www.youtube.com/watch?v=QiPliPtKeG4
 
Top