Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Više je protiv naprednjaka nego što je za Tadića ili bilo koga drugog.

Ali ako mogu da pitam, za koga zaista trčiš?
Čisto da znam kakve su opcije osim da se ne glasa uopšte i SNS opet dobije 75% ili eventualno da se glasa za SNS i opet dobiju 75%.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.153
Reaction score
27.991
Локација
Из Чикага (моји...)
Ако мене питаш ја ћу за коалицију око ССПа и Поноша. Не пада ми памет да гласам за будалетину која их је и организовала и довела на власт, а успут не желим да мислим да ли ће неко од ових лузера уопште и прећи ценцус (а сигуран сам да неће) или ће мој глас због пропорционалног изборног системе завршити код фирера. О резултатима избора сам се већ изјаснио раније у овој теми. Вујошевићеви политички ставови (југослАвенство и кадињача) ми и иначе нису блиски, а сећам га се и са Расимовог митинга. Како тад нисам гласао за СДП, тако ни сад нећу за:

boris-tadic-01.jpg
 
Последња измена:

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.895
Bitno je izaci i bitno je glasati protiv. Ljudi poput Vujosevica manje vise svojim obrazom garantuju za osobu iza koje stoje, i to je nesto sto govori o istinskim protivnicima rezima. To sto je Tadic jedini grobar u trci, mozda malo prevlaci kod mene tas na njegovu stranu. Trenutno je najveci problem to sto svi opozicionari nisu mogli da se dogovore oko strategije za skidanje pedera, makar ne lako. Previse sujete i kod Tadica i kod ostalih. Kako li ce tek da se dogovaraju ako dobiju izbore kojim slucajem? No, te brige za svoje vreme. Do tada sto siri front sa sto manje ogadjivanja politike ljudima i pezorativnih slika opozicionih kandidata. Vujosevic sa jedne strane jeste garant da Tadic nije novi Dritan... A cinjenica da se niko iz opozicije ne suprostavlja ili pominje cokija, udbasko/ambasadorsko dezurno govance koje je vrlo blisko saradjivalo i sa Djilasom, govno koje ponovo vesto i na vreme gradi poziciju da prezivi promenu vlasti, mi govori da bih mozda trebao da odaberem Tadica. Makar znam da ga Tadic nimalo ne mirise...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Za kurtu i murtu sam glasao u životu, protiv ovih, protiv onih, skoro nikad nisam imao na listiću nekoga za koga baš želim. Sa ovakvom opozicijom ponovo glasam za manje zlo, da nema ovog skota na vlasti, niko od opozicionara ne bi dobio moj glas. Sad imam Dulete, nema šta tu da se misli. Čovek za koga nema sumnje da je iskren, pošten, uspešan u svom poslu, obrazovan, načitan, intelektualno i sportski potentan. Nikad nisam imao da glasam za nekog ko mi je po svetonazoru bliži. Jebe mi se za Tadića, glasam za Duleta, taman da ne moram za riđeg lopova i razne druge nesretnike. Ovo ne govorim da bih pokretao neku raspravu. Ne svađajte se, glasajte za koga god protiv ovog okupatorskog režima i nema greške.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.703
Reaction score
22.686
Локација
Beograd
Dule jeste iskren, ali daću sebi slobodu da kažem i malo naivan. Ekipa koja prihvata udbaša Leku i njegove otpade foteljaše iz DS(za koje prvi put od kad nisam glasao baš zbog takvih), Krcka idiota,Balšu ,Šutanovca i celu ekipu, nikako nisam siguran da je neka ultra opozicija, a još manje da imaju neki uspeh da nešto urade i bojim se da će to glasovi propasti SNS. Tadić je ekstremno sujetna ličnost i svako ko se malo više pita od njega, sapliće i pljuje do iznemoglosti. Želim im uspeh, pogotovo Duletu uz najviše zdravlja, ali moj glas definitivno nemaju.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Zasto diskutujete o politici na Dule Vujosevic? Ima Nuklearni Otpad ili nesto slicno..

Valjda Duleta najvise volimo zato sto je grobar, a ne zato sto je genije.
Moja najveca kritika za Duleta je da se ponekada ne slazem sa njim i to je to.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.703
Reaction score
22.686
Локација
Beograd
Duleta obožavamo bez obzira na sve. To je zaslužio i ništa loše što se neki od nas ne slažu sa njegovim nekim stavom.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.153
Reaction score
27.991
Локација
Из Чикага (моји...)
@MS22 Нисам мислио да се надовезујем, ал' кад си ме већ овде питао па да ти овде и одговорим... Гласаћу за ту листу зато што је најјача опозициона листа, знам да сигурно прелази цензус и да то, у том смислу, није бачен глас против фирера (мада и њих видим тек негде на око15ак%). И колико год да ми неко од њих није симпатичан вучић ми је барем 100 пута одвратнији. У сваком смислу. А Поноша знам и лично (као и брата му), земљаци смо и знам да је ок лик. А о југослАвенству и титићима свакако мислим и много горе него што написах. Но, то је већ нека друга тема и мислим да се моји ставови о томе већ знају па да се не понављам. Барем не на овој теми.
 
Последња измена:

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.221
Reaction score
15.851
Локација
Beograd
Dule bio gost u nekoj emisiji na Novoj.

 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.875
Reaction score
10.975
Зато што ми се не свиђају његови политички и идеолошки ставови. На страну мишљење о Пичкоустом, око тога смо ваљда сви сагласни. Али екипа горе на слици око Дулета... Тиха језа...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Dule Vujošević je kandidat za gradonačelnika Beograda. Ne interesuje me da se ovde raspravljam o politici, svako ovde ima svoje razloge i viđenja. Što se mene tiče, ima moj glas sve da ga je kandidovala grupa građana Beriša Klinton Hitler iz Zaprešića. Ali to je moje viđenje.
 
Top