Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Smrdina Dodik bi mogao da objasni zasto najboljeg igraca ustupa cokiju, umesto sto proziva Duleta. Zavrce mu psiho jaja.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kaze, ne ide nigde, majke mi...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Svaki grobar na kugli zemaljskoj treba da pogleda vecerasnji Duletov intervju ako je grobar....
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Svaki Grobar koji učestvuje na ovom forumu i pogleda taj intervju na netu treba da klikne još samo dva puta i kopira link u svom post-u i tako olakša kolegama a i gostima da nađu isti..
Znam, nije ga teško naći ( ili možda jeste?), ali mislim i da je gorerečeno uputno, zar ne?

NHF
:ziveli
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Svaki Grobar koji učestvuje na ovom forumu i pogleda taj intervju na netu treba da klikne još samo dva puta i kopira link u svom post-u i tako olakša kolegama a i gostima da nađu isti..
Znam, nije ga teško naći ( ili možda jeste?), ali mislim i da je gorerečeno uputno, zar ne?

NHF
:ziveli

Slazem se. Sta cemo ako nije pogledao na netu jer N1 jos uvek nije postavio na YT, vec na televiziji? I ako je samo napomenuo da ga treba pogledati kad ga okace online (verovatno sutra)?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
U tom slučaju, može da kaže gde je gledao kako ostali koji imaju digitalnu kablovsku mogu da pogledaju odloženo ( unazad do 3 dana preko STB-a ili do 7 dana preko eon.tv portala) :roll:

A dok ne izađe integralni snimak, evo transkripta za zainteresovane:
http://ba.n1info.com/a221463/Sport-Klub/Kosarka/Vujosevic-odgovorio-Dodiku.html


U svakom slučaju, informaciju smo preneli, to je najbitnije - bolje ikad, nego nikad :wink:
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
bravo Dule.....a "realni grobari" a ima poprilicno, neka ga........
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Dule danas na Sajmu knjiga, ostaje veran svojoj ljubavi, i pored svojih, dobrim delom Partizanom izazvanim, zdravstvenim problemima... Kakav čovek pušten niz vodu... :(
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dule veceras na Mega-Cedevita..

Sve bih dao kad bi doso da nas gleda, verujem da ce to biti totalna ludnica!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ovaj covek je ostao bez prsta na nozi, ali ima muda do poda, kad je stao na crtu psihoticnom ludaku na celu drzave i njegovim "navijacima", sto je mozda jos opasnije po njega. Sta ti to sve treba u zivotu, Dule, za koga se boris? Ne moras se boriti za nas, znas da su svi normalni i bar prosecno inteligentni navijaci Partizana uz tebe, a ne moras ni za Partizan, kad te u toj borbi niko ne prati.

VELIKO HVALA ZA SVE, NAJVECA LEGENDO JSD PARTIZAN! :respect:respect:respect
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.177
Bas dobar intervju, izneti neki detalji koji nisu poznati siroj javnosti a potvrda da imamo problem sa ozbiljnim bolesnikom.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Dule dobro izgleda.

Iz svake njegove misli izbija velika mudrost.
I hrabar je covek.

Nije cudo sto je bas takav karakter stvorio tolike kosarkase i imao velike uspehe sa KKP.

Kao kera su ga oterali diktatorovi poslusnici.
Nadam se da ce se jednom vratiti u njegov Partizan.
Nadam se da ce mu zdravlje biti dobro.

Nekome je Dule legenda, a nekome coki, vucic, vesic....

NISMO ISTI!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Zapravo, počinje još na 27:15, mada je u tom prvom delu više osvrt na trenutne političke (ne)prilike... ne bih ja preskočio ni taj deo...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Filozof, moralna gromada, covjek van svog vremena. Dule Vujosevic!
 
Top