Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
a neki zaboravljaju defanzivni ucinak odredjenih igraca.. kosarka nije samo dati kos.. vidi pod utakmicom sa efesom kad su nam 75 % koseva dali iz cistih situvacija.. samo kao primer.. toliko i dovidjena..

Ne znam zašto to radite,ali ti u DULE BG stvarate negativnu atmosferu pred nenormalno važnu utakmicu.Ne razumem zbog čega to radite,šta će nam to?U redu,imate svoje mišljenje i mnoge stvari vam se ne sviđaju ali sačuvajte to za sutra,ili večeras posle utakmice.
 

TotoRiina

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
57
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
da iskoristim priliku da se najebem majki svima sto rade u nasem "dragom" javnom servisu , sa sve onim glavonjom Tijanicem . Napred Partizan
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
uffff! dobro je pobeda breeee!!! mnogo vaznja za samopouzdanje; ali mora to mnogo bolje!!
idemo dalje!!!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jeli su nam živce celu utakmicu, ali pobeda je bitna :šal Svaka čast! Ono što ja vidim to je da ovaj tim ima potencijal, igraćemo bolje kako sezona odmiče :napred Partizan
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ufff bilo je opasno , ali cim je stao sut kaubojima pokazalo se ko je ko ... bice bolje , mora biti jer sve ide ka tome.
Acie da nije ofulao ona dva zadnja napada bio bi sigurno MVP kola ali sad ne znam bas. 32 mu je ocjena.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
vlada je dobio previse skupu igracku...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jako vazno pobeda bilo je gresaka ali je to sada nebitno!Lou,Macvan,Pekovic,
Milosavljevic :clap kecman je uradio sta se od njega ocekivalo.
Uz malo srece dobijamo real :napred Partizan
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Искрено у нашем тиму има људи који ме фасцинириају, а има оних који ме доводе до лудила! Милосављевић колико потеза добрих има на утакмици, толико пута 10 лоших! Не знам зашто али неодољиво ме подсећа на случај МШ из ФК-а!
Имамо проблема са затварањем рекета! Чим нам се пробије прва линија центар остаје сам 1 на 1! А када је Радуљица у игри то може да буде проблем! То мора да се реши подхитно!
Контре и грешке противника не да не користимо него је то хаос! Они покушаји Милосављевића да закуца и положи из контре, оба безуспешно, то ми је несхватљиво за момка који толико дуго тренира баскет!
Мачван и Пековић фантастични!
Све у свему победа! Веома, веома битна, на свим пољима! Надам се такође да је то ТА текма, она коју сваке сезоне чекамо и она која је прекретница сезоне! Увек смо имали ону коју победимо и после тога све креће узалзном путањом! Још једном кажем надам се да је то ТА!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dobro je pobedismo, prelomismo na kraju. Napokon jedan mec sa malo boljom organizacijom napada i sa manje izgubljenih lopti. Ne svidja mi se nimalo sto trpamo sve na Pekovica i cim je on na klupi mi stanemo i slede serije 0-10. Ne razumem neigranje Andjusica i raska nimalo ako vec Raduljica je pogubljen. Acie pokazao sta zna i nekako mi je izgledao mnogo slobodnije i opustenije tokom celig meca.
Sve u svemu nije bilo lose u odnosu na zadnjih 3,4 utakmice ali mora ovo mnogo mnogo bolje jer nam tek slede teski mecevi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала
E јебао вас више Влада Јовановић да вас јебао,пустите човјека да ради свој посао и ТАЧКА.Свака част момцима на вечерашњој утакмици,видјело је се да постоји велики притисак али су успјели да се изборе са њим.Видјети Владу како се радује поред клупе и Ејсијев осмех НЕПРОЦЕЊИВО:)
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Nadam se da je Law zapušio usta pojedincima koji su se izvinjavali Lafajetu. Ne mora ništa da znači ova tekma, ali se vidi čim mu daš više slobode u napadu da on to maksimalno iskoristi...

Čestitke igračima na pobjedi.

:napred Partizan
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
ScreenShot00006.jpg
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Bravo za pobedu.Prvoj pobedi se u zube negleda,narocito u ovoj teskoj grupi.Kao da gledam reprize iz proslih sezona,posle prvih poraza dolaze i uspesi.Bravo:pfc:
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Radovanje VJ-a neprocenjivo :D
Dobro je bitna pobeda, igra mora malo bolje, jer kad izadje Pekmen odmah rupa se stvori, sta se desava sa Raduljicom stv ne znam...
P.S. NAJVISE VOLIM DA OVAJ TIM NAPRAVI USPEH ZBOG VJ-a i da zapusi usta svim pljuvacima..
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.435
Локација
Novi Beograd
Porodismo se.

Bravo. Uživajmo večeras u pobedi. Sutra ćemo da analiziramo. Toliko smo stegnuti da je to neverovatno.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
kratka analiza:
dobra igra Acie L,sa malo izgubljenih lopti
NP :clapkad ode bice cupanja za kosu(ko ima)
milan :clapkorektan
dragan solidan-vrlo dobar
cakarevic u zemlji cuda
lucic :bangheadznam da moze ali nece ga samo tako
kecman(kandilo u najavi)
raduljica:popnajgore pojacanje Partizana u istoriji Jawai vrati se bice Ti sve oprosteno

Vlada solidno vodio utakmicu sa onim,,koji vam je kurac,,
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja samo neznam jel to raduljica mora da igra ili vlada gura zbog neceg treceg!!!:banghead on se decko pogubio pa rasko je proslu sezonu odigrao sasvim zadovoljavajuce !
pekmen standard!!!lo pokazao!kecman obavio zadatak!!!
ostali prosecno!!!
nista idemo dalje da dobijemo real i eto nas u top16!!!
a da navijanje 5/10!!!:banghead
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Pre svega, cestitke ekipi na izuzetno vaznoj pobedi.

A sada, prvo, ako ovako odigramo protiv Reala, naguzice nas u sred Pionira.
Za Real nam treba mnogo zategnutija odbrana i daleko raznovrsnija igra u napadu. Mi jednu sutersku ekipu veceras nismo mogli da iskontrolisemo, sta ce tek da nam uradi Real sa Ljuljom, Kaukenasom, Ibakom i Rejesom?

Drugo, odbrana, osim u poslednjoj cetvrtini, katastrofalna!

Trece, prelaznu ocenu (po meni) mogu da dobiju:
1.) Pekovic - nema potrebe objasnjavati zbog cega.
2.) Macvan - konkretan, racionalan, inteligentan. Uvek zna sta ce uraditi sa loptom u datom momentu, mozda i bolje resenje od nekog crnca kojeg smo pikirali.
3.) Milosavljevic - da citiram nekoga od vas, cini mi se Pakija(ex to sam ja), konacno je prestao da razmislja. Bez obzira na neke greske, veoma koristan i konkretan uz mogucnost da napreduje.
4.) Law - njega svrstavam ovde samo iz razloga sto je MVP utakmice. Jeste dao 26 poena, jeste mozda prelomio utakmicu, ali ukoliko ne pojednostavi svoju igru, nece ni imati priliku da izraste u junaka. Lose vuce kontre, ne asistira kako bi trebalo, moze i mora to puno bolje. Kao da nema resenja za evropsku odbranu pa srlja i komplikuje jer ne zna kako da je resi.

Od ostalih, Lucic dobar u skoku i defanzivi uopste, ali ga kao ozeblo sunce cekamo u napadu. Kecman daje naznake onog starog Keca, ali moze on to mnogo mnogo bolje.
Raduljica potpuno beskoristan. Cakarevic isto, manje-vise.

Cetvrto, Jovanovic gradi autoritet na vikanju i psovanju. Ok, tako je radio i Dule pa i treba podviknuti i postaviti hijerarhiju, ali je Dule imao kosarku u malom prstu, a Jovanovic neke situacije nema predstavu kako da resi. Vlado, ti autoritet gradi znanjem, a ne dranjem i nece biti problema.

I ono sto mi je najzalije od svega, vise uopste ne uzivam gledajuci nas KK. Od kad je otisao Dule, nema te harmonije, jednostavnosti, lucidnosti. Igramo na silu, a ne...pa ne onako kako smo igrali pre, znate i sami kako je to izgledalo. Mucna mi je bila prosla, a cini mi se da ce jos mucnija biti ova sezona.


upravo tako.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
BRAVO MOMCI, BRAVO KK PARTIZANU ŠTO SU NAS JOŠ JEDNOM, KO ZNA KOJI PUT OBRADOVALI! :clap

Peković :respect Igračina i po bez ikakvog preterivanja!
Mačvan :respect Ovom borbenošću za svaku loptu i fantastičnom igrom je pljunuo u lice svim onima koji su govorili da nije za KKP!
Law :clap Odlična igra, kad sam pogledao na kraju utakmice da je dao 26 poena, jednostavno nisam verovao. Kad je ono mislim u 2. ili 3. četvtini nervozno šutnuo za 3, samo sam rekao da smiri ruku i upadaće sve. Na kraju je to radio i pogodio jako važne poene.
Milosavljević :clap Mnogo bolja igra nego prethodne sezone, vidi se da je napredovao, doduše, ima oscilacija, ali popravljaće se. Po tome me mnogo podseća na Tepića u početku igranja za Partizan.

Anđušić i Čakarević moraju još da rade, takođe mi se moramo strpiti sa njima.
Lučić da nije bilo one 2 trojke, igra bi mu se mogla opisati kao katastrofalna, ali ovako je popravio utisak. Od njega se svakako očekuje mnogo bolje.

RADULJICA - tebi treba Peković svaki dan svojom "ručerdom" opaliti po 10 šamara! Po zvaničnoj statistici, napravio je samo 1 grešku. NEMOGUĆE! Kakva katastrofalna i igra bez mozga. Po mojoj statistici iz mozga, on je napravio 5-6 dobrih grešaka. E MOOOOOJ RADULJICA! Jadni mi kad ode Peković. Zašto se Rašku nije dala šansa umesto njega?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Konačno prava timska košarka! :clap

A sada masovno swrschawanye. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top