Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nego jel primetio jos neko ko je gledao prenos sinoc na SK kako su i oni utisavali zvuk iz Arene :buhaha
Tek danas kad sam gledala snimke i hajlajtse sam provalila koliko je grmelo..
Gledam i ja danas reprizu i ne verujem, a onda odem na you tube i cujem kako je ustvari zvucalo, i meni je bilo ne shvatljivo da se onako tiho cuje. Al dobro mozda nisu postavili mikrofone na pravo mesto ili su neki nesavesni radnici bacili nesto od odece preko njih :buhaha
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
"Bode" mi oči jedna zanimljivost, naime:
  • Monako je bio lider EL dok nije pregažen u Areni,
  • Baskonija je bila lider EL dok nije sravnjena sa zemljom u Areni,
  • Olimpijakos je lider EL, i izmasakriran je kao i iznad navedeni timovi.
Ne mogu ni da zamislim kako se osećaju igrači timova koji dolaze kod nas, mada mogu da pretpostavim s obzirom na to kako prolaze.

ps. Barsa i Real pred dolazak u Arenu:
Screenshot 2023-03-25 213835.png
 

Прилози

  • Screenshot 2023-03-25 213835.png
    Screenshot 2023-03-25 213835.png
    446,8 KB · Прегледа: 6

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
'Bem ti sunce...

Sad je i Švabo precrtan!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Mislim da mi nismo ni toliko svesni koliko ova ekipa moze.

Mi smo bili na 4:9 skoru i taj prvi deo sezone smo igrali bez Smajlija i Alekse.
Od tog trenutka mi imamo skor 13:4 i jedini smo sa tim skorom 1. na tabeli. Olimpijakos nakon poraza od nas ima 12:5.

Dakle sa ovim rosterom u ovom sastavu mi smo trenutno najbolji u Evroligi.
Tresu se gace onom ko nas dobije u plejofu.
Necu da sirim mnogo pricu o Kaunasu jer je to ekstremno tesko plus jos matematicki nismo ni u plejofu, ali kao sto smo imali neke minimalne sanse protiv Makabija isto tako imamo puno pravo da se nadamo i ove sezone. Naravno sve pod uslovom da nastavimo u ovom ritmu da igramo i narednih mesec i po dana.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.279
Reaction score
10.721
Локација
underground
Navijanje za Partizan u vreme kad sam ja poceo da navijam nije bilo lako, i osim zahvalnosti ocu , to je bio i vid otpora protiv vecinskog proteziranja kurve. Ali onim malcima koji u ovom , nikad gorem vremenu po nas klub, pocnu navijati za Partizan , nikad vise niko nece moci da ispere mozak, i da mu proda bilo kakvu prodaju magle.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Ma kakvi, ovo ne popušta i ko zna kad neće a već sutra dolazi novi dužnik da plati svoje.
Terminatorska ekipa je mislim tek krenula da melje.
Da jedan gavri munja nije znao gde je kuda, oni su sinoć i kofere bre zaboravili kad su uzeli da beže ovamo preko Makedonije!
Imamo herca, nema šta.
Sad će možda mnogi reći šbb kbb i jeste tako ali posle ovog super moda u kojem smo ne može da se ne žali za nekim porazima kojih da nije bilo mi bi imali prednost domaćeg terena jebeno.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Prijatno vreme, lepo raspolozenje ispred arene, ful euforija. Zvizdanje ciganima jer se na video bimu videlo da krecu, milion decibela pri ulasku, glume da su rastereceni a grce se. Izlaze nasi, gromoglasan pozdrav, izlazi najveci, delirijum.
Milion salova i koreografija, najlepsa pesma, najlepsi trenutak na svetu, trese se sve. Papirici, gavri munja, pakao i strasni sud za crveno bele. Trese se pesma za pesmom, na terenu haos i lom. Masina stanca zakucavanja, trojke, ukradene lopte, sta kad zatreba.
Pritisak, vrucina, zagusljivost, stajanje na glavama, svega ima samo neizvesnosti nema.
3 minuta do kraja, pobedonosno Da volim crno bele, momci osecaju da ne smeju da se igraju, da nema nazad, staju na loptu. Na bis gavri munja i kraj utakmice, dovidjenja Pirej.
Lesor ima glavnu rec, slusaj vamo sta se peva.
Veliko hvala, mnogo ste nas usrecili. A i mi smo vama mnogo pomogli, jer smo jedno i jer smo tim.
I na 4-9 je bio Zeljko i Kaunas, tu je i sad.:partizan-fan:
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Verovatno je nepopularno mišljenje i nadam se da ima veze sa košarkom:

Organizovana tribina je mogla da izbaci neki transparent protiv uprave FK barem (znam da psiha ne diraju da se ne bi "razvodnjio, protest, ali mogli bi barem njegove minione u FK.

Ako negde može da se okupi 20000 grobara (ne ulazim u to da li su fenseri ili "pravi grobari"), ovo bi bila prilika. Na fudbalske utakmicame dolazi 500-1000 ljudi, a jug broji 150-200 ljudi, mala grupa je ostalo tamo (koliko?, 5-10 grupa, možda manje, nemaju više čak ni zatave grupa na ogradi? Po 5-20 članova u svakoj o njoj).

Mislim da nam je jedino mesto gde možemo okupiti veći broj grobara koji nisu zadovoljni stanjem u FK upravo na košarkaškim utakmicama.

Ne gajim neki optimizam da će posle vazure i vučele da cveta cveće u FK i znam da oni verovatno neće otići bez direktive sa Andrićevog venca, ali bilo bi mi drago da pokažemo revolt/protest protiv tih bandita i da nam se manje upućeni grobari priduže.

Znam da su male šanse da uprava FK podnese ostavke skoro (osim ako ne dobiju drugačiju ditektivu), ali logičnije mi je da revolt protiv uprave pokažeš (makar transparentom, na utakmici koju gleda 20000 ljudi (samo u B. Areni) nego na praznom stadionu.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Priznajem i ja takodje za Exuma i izvinjavam se.

Secam se prve utakmice protiv Albe jedini je povukao ekipu, a onda valjda osokoljen time pomislio da moze da radi sta hoce pa je krenuo nenormalno da solira i srlja u nedogoled nekad uspesno a u vecini napada neuspesno. Mislim da sam posle jedne utakmice i poraza onako u besu napisao da dok on igra necu da gledam i nerviram se zbog takvog ponasanja, a onda je dosla utakmica protiv Bajerna kada je probijao kao raning bek u nfl-u i odusevio me. Od te utakmice je krenuo da igra timski i kida kako u odbrani tako u napadu.
Isto je i meni Stojance odgovorio na post u nekom slicnom stilu gde sam se zacudio o cemu prica, al covek bi u pravu.

Da zakljucimo koje su pouke... Ne sumnjati u Zeljka i Stojanceta :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Не могу да се сложим са написаним. А сви овдје знају моје мишљење о фудбалској управи и да сам због њих и њиховог тјерања по цијену свега улазио и у расправе са другим члановима.
Боримо се за Топ 8, неопходно је да сваки секунд посветимо момцима на терену, просто сада није вријеме за уношење негативне енергије са фудбалског дијела. Моје мишљење је да смо и против Фенера изгубили заслугом и ФК јер 90% нас је попишано гледало у телефоне и са невјерицом испратили дешавања у Хумској улици.
Што се тиче застава група, не требају ни да их носе док не прође ово зло вријеме. Сарадња цигана и мурије је на никад већем нивоу, нема потребе дозволити им да нам гасе групе. Држава је на таквом нивоу да мало фали да нам мурија крене отимати заставе и дичити се тиме.
Имамо примјер дербија и "дојаве" о нашој пароли, имамо и најсвјежији примјер напада цигана из жбуна и оштрој реакцији мурије која је привела нападнуте Гробаре.
Ал проћиће и ово.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da zakljucimo koje su pouke... Ne sumnjati u Zeljka i Stojanceta :D
U Zeljka ja nikad nisam ni sumnjao.:D Mada imao je gafova u svojoj karijeri gde nije uspevao sa smiri igraca i njegovo "divljanje na terenu" (Gaudlok prim. aut.) ali od samog pocetka sam znao da ce jednog dana sve doci na svoje. Bas mom matorom objasnjavao prosle a i ove sezone na pocetku da Zeljko nije dobar igrac na konzoli plejstejsna da uzme dzojstik i dere redom svetsku klasu vec treba sve to uklopiti i potrebno je vreme. Za Stojanceta si u pravu:D
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Prijatno vreme, lepo raspolozenje ispred arene, ful euforija. Zvizdanje ciganima jer se na video bimu videlo da krecu, milion decibela pri ulasku, glume da su rastereceni a grce se. Izlaze nasi, gromoglasan pozdrav, izlazi najveci, delirijum.
Milion salova i koreografija, najlepsa pesma, najlepsi trenutak na svetu, trese se sve. Papirici, gavri munja, pakao i strasni sud za crveno bele. Trese se pesma za pesmom, na terenu haos i lom. Masina stanca zakucavanja, trojke, ukradene lopte, sta kad zatreba.
Pritisak, vrucina, zagusljivost, stajanje na glavama, svega ima samo neizvesnosti nema.
3 minuta do kraja, pobedonosno Da volim crno bele, momci osecaju da ne smeju da se igraju, da nema nazad, staju na loptu. Na bis gavri munja i kraj utakmice, dovidjenja Pirej.
Lesor ima glavnu rec, slusaj vamo sta se peva.
Veliko hvala, mnogo ste nas usrecili. A i mi smo vama mnogo pomogli, jer smo jedno i jer smo tim.
I na 4-9 je bio Zeljko i Kaunas, tu je i sad.:partizan-fan:
Jedno od lepših prepričavanja koje sam pročitao u poslednje vreme. Bravo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top