Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Jedno od lepših prepričavanja koje sam pročitao u poslednje vreme. Bravo.
Hvala puno!! Ako Zeljko i ovakav Kk ne inspirisu sta ce ? :D Do kraja sezone rodice se uspomene za ceo zivot mnogima od nas nadam se, price, slike, dozivljaji i rekordna konzumacija alkoholnih pica. A veceras samo sokići :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pomno sam isčitao sve vaše komentare i uživao u njima posle ove ogromne pobede. Ne stigoh od posla i obaveza da se i ja ovde upišem do evo sad... ali uglavnom ste sve rekli tako da nemam šta posebno da dodam osim da sam neizmerno zahvalan velikom Želimiru i sjajnim momcima kako se bore za sveti dres i kako nam donose velike pobede... a još veće - tek očekujem.

Nego jel primetio jos neko ko je gledao prenos sinoc na SK kako su i oni utisavali zvuk iz Arene :buhaha
Tek danas kad sam gledala snimke i hajlajtse sam provalila koliko je grmelo..

Apsolutno tačno jer sam odgledao oba snimka (SK srpski i hrvatski) pa otuda ovo... primetio sam da je na hrvatski SK zvuk iz hale išao mnogo jače nego li na srpskI SK... Tu nisu čista posla, definitivno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Данас сам и ја одгледао снимак на СК. Контам да није урађено са намјером, јер просто кад би пустили чист звук из хале коментатор би прегорио надјачавајући се са пуном халом. Да ли су могли подићи тон из хале за барем неки дио вјероватно да јесу, ал' јбг, ипак нисмо ми државно мезимче па да се о тим "ситницама" води рачуна.
Штета што рецимо нема опције да се може бирати као на неким сателитским каналима, па да иде само тон из хале, без коментатора.

Моћан детаљ кад је пред крај поново са шаловима кренуло "Да волим ЦРНО-БЕЛЕ" :navijac :navijac :navijac
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Lista k'o lista... i ovde pate od neke ''korektnosti'', a samo sa utakmice Partizan - gavri-munja mogla se napraviti posebna lista. Ne mogu da verujem da na listi nema one Lesorove asistencije Papapetruu za zakucavanje...

13.gif



... bitno je da je tamo ona Realova trojka Virtusu iz svog reketa na poluvremenu :icon-rolleyes:

Najiskrenije, ne samo zato što je u pitanju Partizan, ne znam ni za jednu drugu trojku preko celog terena koja bi zaslužila da bude na nekoj takvoj listi, sem one Kecmanove u Zagrebu 2010. koja odlučuje ne samo pobednika u meču, već odlučuje i o trofeju... sve drugo slično što sam video samo je šminka, paljenje i kopiranje NBA...

Inače, interes za NBA davno sam izgubio... 'Beš ligu u kojoj ni pola navijača koji prate takmičenje ne navija za klub:
... About 43% of NBA fans considered themselves to be a bigger fan of their favorite team than they were of their favorite player, compared to only 28% who preferred their favorite player...
Iz istog istraživanja, jedna druga stvar privlači mi pažnju:
... According to our ranking system, Boston Celtics fans were the most loyal in the NBA. They’re also the fan base donning the highest percentage of team logo tattoos...

Možda smo i zato evropski Boston...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
967
Локација
Banja Luka

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Pumpanje novca od fudbalskog kluba na masniji i nečasniji način od svih ostalih klubova u svinjcu evropske košarke
Večito simuliranje i kukanje na faulove
Zatvaranje sudija redovno
Klošarski navijački kolektiv tamo
Prigovor Paskvala na kraju one pobede Duletove (to ovom još nisam oprostio)
Skandalozno ponašanje Jasikevičijusa

Mogao bih do sutra
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Jos tri dana da nastavis ja im titulu najodvratnijeg sportskog kolektiva ne dam, pa ne dam.

Bili su oni neko vreme u nemilosti kralja, pa neka je i samo zbog toga da miljenica svih rezima i nasa ogavna komsinica bude prva na toj listi zauvek.

A da su govna jer su spanci, pa to jesu u svakom sportu, i da im njusku treba razvaliti ako se ikako regenerisemo za 45 sati, to sigurno.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
967
Локација
Banja Luka
Pumpanje novca od fudbalskog kluba na masniji i nečasniji način od svih ostalih klubova u svinjcu evropske košarke
Večito simuliranje i kukanje na faulove
Zatvaranje sudija redovno
Klošarski navijački kolektiv tamo
Prigovor Paskvala na kraju one pobede Duletove (to ovom još nisam oprostio)
Skandalozno ponašanje Jasikevičijusa

Mogao bih do sutra
Moram dopuniti. Ipak pratim sport 60 godina. Onako generalno, Španci, Portugalci, Grci, a uveliko i Italijani kao i latinoameri su ciganskog karaktera. Naravno, ne važi za mnoge pojedince, već kao nacionalni mentalitet. Ovi gore, germanska sorta su druga vrsta cigana. I ovo da se razumijemo, mnogi Cigani nisu cigani i ne želim ih vrijeđati, kao ni čestite latine i Grke. Razlika je kao između pojmova p*č*a (ne pežorativno!) i p*z*a. (vrsta osobe). To je individualno.
Tako da Barsa ima žestoku i mnogobrojnu konkurenciju u svim ovim prljavim radnjama.
Ni Realu još nisam oprostio '66-u.:D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
U jednom momentu desi nam se blagi pad u navijanju. Taman pomislih ponovo ćemo da padnemo kad timu najviše trebamo.
Ali se digosmo jači nego ikad!
Definitivno najbolje navijanje ove godine.

Doduše možda me "Puta Barsa" demantuje. Ipak su nam ostali dužni.

Što se Đokovića tiče, to da je bio u hali sam saznao u 2 ujutro kad sam stigao u Niš. Nzm ko mu je to pevao, ali u hali sigurno nisu.

Jedan od utisaka večeri, "Ispraćamo cigane zvižducima, pljuvanjem, svi pokunjeni idu. Kenan zadnji u redu, dečko nam tapše..."
Možda se kandiduje da sledeće godine zameni našeg nesuđenog reprezentativca Anđušića... Da pojača Kamerunsku frakciju.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Barsa je svoju utakmicu ACB lige igrala sa Huventudom u subotu, 25-og od 20:45h. Bez neke prevelike potrošnje dobili su 87:71 uz lepo raspoređenu minutažu vodećih igrača (Mirotić 16min, Veseli 17, Drkalina 19 i Higgins koji izlazi iz serije sitnijih povred svega 12 minuta). Spoljna linija i plejmejkerske pozicije su im opterećene minutima u prethodnim utakmicama, pa tako i u ovoj - Satoranski i Laprovitola odigrali po 26 minuta, najviše na meču uz Tobija koji je igrao 25 minuta. Nezanemarljiv faktor za utakmicu sa nama će biti i taj što će u ovom duplom kolu Barsa ponovo na teren već u četvrtak kada dočekuju Albu uz to putovanje ka Beogradu a vala i iz Beograda o čemu će sigurno razmišljati.
Što se nas tiče, sinoć su najveću potrošnju imali Jani 31 minut, Panter 29 i Zek 27 minuta. Prvi sledeći su Exum i Aleksa sa po 20 minuta na terenu, dok su prilično fino sačuvani Naneli sa 15 i po i Smajli sa 13 minuta, pa i Madar sa 12, uz negde standardnih Trifinih 15 i Dačinih 13 minuta. Tristan je odigrao malo manje od 5 minuta. Naravno, misje Lesor je usled suspenzije odmoran i to je jako važno za naš tim.
I kao što je Ciganijakos morala sustići karma zbog onog ciganisanja u Pireju kada smo otišli bez pola tima, tako mora i Barsu uhvatiti karma zbog one svinjarije sa ulaznicama i onoliko naših ljudi koji su ostali ispred Blaugrane u Novembru!

Puta Barca, NAPRED PARTIZAN!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
U jednom momentu desi nam se blagi pad u navijanju. Taman pomislih ponovo ćemo da padnemo kad timu najviše trebamo.
Ali se digosmo jači nego ikad!
Definitivno najbolje navijanje ove godine.

Doduše možda me "Puta Barsa" demantuje. Ipak su nam ostali dužni.

Što se Đokovića tiče, to da je bio u hali sam saznao u 2 ujutro kad sam stigao u Niš. Nzm ko mu je to pevao, ali u hali sigurno nisu.

Jedan od utisaka večeri, "Ispraćamo cigane zvižducima, pljuvanjem, svi pokunjeni idu. Kenan zadnji u redu, dečko nam tapše..."
Možda se kandiduje da sledeće godine zameni našeg nesuđenog reprezentativca Anđušića... Da pojača Kamerunsku frakciju.
pevali su mu nole grobare, sektori 204, 205, 206 koji su ispod njegove loze gde je bio sa Olgom...imao sam transfer blama...a i djokovic...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sudije za sutra: BORYS RYZHYK, ANNE PANTHER, SEFFI SHEMMESH.

Proslog kola smo razbili prokletstvo jednog svabu (Lottermosera) sada na redu je i drugi.
Mozda smo nekad i pobedili kad nam je gorepomenuta osoba sudila, ali uglavnom nas ova gospodja/ica urnise od 2009 i Vilniusa.
Ove godine nam je sudila u porazima protiv Makabija i Asvela (oba u gostima), sa Rhyzykom smo 1-2 ove sezone (porazi od Valensije i Fenera kuci i pobeda u Pioniru), a sa Shemmeshom imamo 0-1 (poraz od Valensije kuci).

Uglavnom neobecavajuca sudijska trojka.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Barsa je svoju utakmicu ACB lige igrala sa Huventudom u subotu, 25-og od 20:45h. Bez neke prevelike potrošnje dobili su 87:71 uz lepo raspoređenu minutažu vodećih igrača (Mirotić 16min, Veseli 17, Drkalina 19 i Higgins koji izlazi iz serije sitnijih povred svega 12 minuta). Spoljna linija i plejmejkerske pozicije su im opterećene minutima u prethodnim utakmicama, pa tako i u ovoj - Satoranski i Laprovitola odigrali po 26 minuta, najviše na meču uz Tobija koji je igrao 25 minuta. Nezanemarljiv faktor za utakmicu sa nama će biti i taj što će u ovom duplom kolu Barsa ponovo na teren već u četvrtak kada dočekuju Albu uz to putovanje ka Beogradu a vala i iz Beograda o čemu će sigurno razmišljati.
Što se nas tiče, sinoć su najveću potrošnju imali Jani 31 minut, Panter 29 i Zek 27 minuta. Prvi sledeći su Exum i Aleksa sa po 20 minuta na terenu, dok su prilično fino sačuvani Naneli sa 15 i po i Smajli sa 13 minuta, pa i Madar sa 12, uz negde standardnih Trifinih 15 i Dačinih 13 minuta. Tristan je odigrao malo manje od 5 minuta. Naravno, misje Lesor je usled suspenzije odmoran i to je jako važno za naš tim.
I kao što je Ciganijakos morala sustići karma zbog onog ciganisanja u Pireju kada smo otišli bez pola tima, tako mora i Barsu uhvatiti karma zbog one svinjarije sa ulaznicama i onoliko naših ljudi koji su ostali ispred Blaugrane u Novembru!

Puta Barca, NAPRED PARTIZAN!

Ove ustasko- slovenacke cigane kunem vec drugi dan zbog potrosnje Pantera i Zeka.

Da ne gresim dusu, i da bog da ne bio u pravu, ali mislim da ce Panter moci da odigra maksimum 15 minuta kvalitetne kosarke sutra.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Dok razbijamo, ne brinem se za umor. :)
Ako nista, bar ce nam centarska linija biti koliko-toliko odmorna. Ovaj katalonski junk je veoma jak na 3, 4 i bice zeznuto Naneliju i Papapetru. Jos mi je glavi kako je Trifa bio slab protiv trandzoljuba u playoff-u i od njega ne ocekujem mnogo sutra.

Trenutno su u seriji dobrih rezultata, ali sada dolaze pred parni valjak. Nadam se gazenju jer smo bolji na svakoj poziciji osim 4.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
pevali su mu nole grobare, sektori 204, 205, 206 koji su ispod njegove loze gde je bio sa Olgom...imao sam transfer blama...a i djokovic...
To se u ostatku hale i nije mnogo čulo.
Ali sad i ja imam transfer blama.

@Petar-Skopje
Jbg nameštaju nam loše sudije, ali s druge strane Bodiroga nam namestio raspored.
Baš mi pre neki dan drug rekao da jedva čeka da neko napumpa ovu Anu, pa da ode na trudničko 2 godine. Mogao bi neki brat da se žrtvuje.
Mi igramo utorak petak, a Real sreda petak, i to još ima let iz Mardirda.

Kad ih drknemo ima Mateo da kuka kao ovaj litvanski trener.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.383
Локација
Kosovska Gracanica
Ulazimo u poslednje duplo kolo El. Za razliku od prethodnog, gde sam mislio da nam je Virtus taj koga moramo da jurimo, a Armani kako god, ovde mislim da vece sanse ipak imamo u petak, iako mi se cini da nam manje lezi Real. Razlog je taj sto cemo u petak biti dosta sveziji, a Real ce imati plus putovanje za Bg u medjuvremenu. Sveziji cemo biti, kao sto rece Zeljko, jer cemo imati dan vise za odmor izmedju Barse i Reala, nego sto smo izmedju COL i Barse, ali i zbog cinjenice da smo neke igrace opteretili minutazom vecom nego sto smo ocekivali (prevashodno mislim za Pantera, 30 minuta, a veoma bitan faktor ce biti sutra).
Ocekujem utakmicu suptotnu u odnosu na Olimpijakos, dosta vise ratnicku, sa manje leprsavosti. Kljuc u ovoj utakmici lezi u sutu za 3 poena. Naime, Barselona je ekipa koja sutira procentualno najbolje u El, a istovremeno brani sut za 3 najbolje u ligi, tako da, ako hocemo da uradimo nesto, moracemo najvise u tom segmentu. Na nasoj strani domaci teren, koji mora da gori jace nego protiv Olija zbog onoga sto su nam katalonska govna uradila tamo. Samopouzdanje nakon teske pobede isto moze da nas nosi. Ipak, mec bas zajeban za predvidjanje, kladionicarski bih savetovao - poene, gde je granica od 163.5 po mom misljenju ipak prevelika. Ajmo mi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top