Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.567
Локација
Beograd
Da požurimo dok nisu Novicu uzeli kao zamenu za Jabuselea...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Rašić… nemojte mi zameriti ali gde je taj bio 7.5.2010. na meču u Parizu protiv Olimpijakosa?! mislim… bio je tu ali VOLA nije moga da ubode… pored onog crnje i on mi je najmrskiji sa tog meča! uništi mi lik 29.rođendan :mad:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne mogu da nadjem prenos Zalgirisa na sport klubu,obicno sve prenose?
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Nek Anđuša dodirne Rašića pa konačno pređe barem neki dobri duh na njega.
Meni je ljudi ovo divno. Najveći Partizan igra protiv velikog Reala i tu se pravi meč veterana uz komplet EL pokrivanje i te utakmice. Nama još samo treba da Džordan i Medžik dođu da nas gledaju u Areni i da se obrne igrica skroz.
Ako sad korporacijski sponzori ne vide priliku da se izreklamiraju najbolje u Partizanu, ne znam kad će.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uzivanje je bilo gledati posle duzeg vremena sve ove asove, mogao je i Mica Beric da se skine, pa na komentatorsko mesto.
Suput otkrovenje, covek igra sa prilicnim viskom kilograma, Slavko Vranes eh da mu je ova kilaza bila onda gde bi mu bio kraj. Varda covek u dobroj formi znam da redovno on i Glintic pikaju.
Sve u svemu kapa dole svima za nastup. P.S. Novica dobio zvizduke za trojku krajnje zanimljivo :buhaha
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Probajte ovde, ja sam tu gledao veterane na poslu i nije seckalo. Skroz ok slika nema kasnjenja u odnosu na ton. Nadam se da ce biti ok i tokom utakmice kad se nakaci vise ljudi verovatno
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari
ne znam da li je ovo prava tema,ali vezano je pa oprostite..
Novica i dalje ima ruku,rasic isto,pavlovic klasa....deluju bas interesantno na terenu.Suput se bije na centru kao da je za top 8 utakmica,svaka cast.
Tepic bi trebao malo jace i slavko da se aktivira pod kosem i dobijamo ovo.
Koliko zelim da dobijemo veceras gledam ovu utakmicu kao da je prava
Jedino ko mi se tu ne svidja Varda...zbog svega sto pricao o klubu.
Zao mi je sto tu nema npr kecmana,nekog od stranaca,milojevica,pekovica.
ali dobro i ovo je lepo da se vidi
Ne želiš da vidiš vardu (što je razumljivo), ali koji će ti kurac peković?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top