Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
Da se osvrnemo na večerašnji meč. Ja ne znam hoću li moći da gledam. Nije dovoljno stresno. :D
Eto, čuli momci da imaš problem sa motivacijom pa rešili malo da te(nas) školuju :buhaha

Šalu na stranu, nisam ja džebe molila da ako ikako možemo rešimo pitanje prolaska pre zadnjeg kola.... Mnogo bitno što smo dobili, iako je bilo praktično bez rezultatskog značaja.

Što se plejofa tiče, ako sam dobro prolitala tabelu, situacija je sledeća: kad prođemo Reala, jebemo puta barsu i onda konačno vraćamo ciganjikosu dug za Pariz :p
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.843
Локација
Beograd
Bukvalno se nisam nervirala, msm koliko inače umem, takođe, malo sam psovala, koliko inače umem, znajući da mi ovo dobijamo. Odakle takav osećaj za filing, ne bih znala, al' eto, ispade kako treba I kako smo želeli. Možda su malo podlegli euforiji, nema veze, za buduće utakmice ne brinem...
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ja sam veceras bio bas miran, nevezano za rezultat, jer sam siguran da su ovih 15ak dana od monaka do pocetka top8 Zeljkova priprema za ono sto nam sledi i da se prethodnih dana vise radilo na treninzima nego sto se skautirao Pao. Veceras je vazan samo nacin na koji smo dobili, jer samo jos vise moze da podigne samopouzdanje a toga nikad dosta, pogotovu kad nam sledi paklen finis sezone. Uzivajte GROBARI idemo u odlucujuce bitke i pobede
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Meni je Naneli x faktor ove sezone. Mislim da nema drugog trenera na svetu kod kog bi Naneli pristao na ovakvu ulogu, da ide na klupu i diže formu kroz treninge. Današnja igra je bila nešto novo. Dobili smo dva, a delovalo je da smo bolji laganih dvadeset razlike. Nekoliko lopti smo izgubili jer su naša dva igrača bila u prilici da je otmu i tad smo primili jeftine poene. Samo da je Smajli kako treba i da automatizujemo malo i ovo novo ubrzanje u sledećim danima
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
339
Reaction score
1.772
Локација
Панчево
Samo da nas sve podsetim na neke trenutke i razmišljanja pre nekoliko meseci, recimo na 4/9 učinku, ili koliko već beše. I nas koji smo verovali i one koji nisu, nebitno. Uživajmo.
Što se utakmice tiče, davno sam rekao da nikako ne bih želeo da rešavamo u poslednjoj, jer su najgore te utakmice u kojima si favorit i moraš da dobiješ, još kod kuće. Drago mi je da sam omašio, kao što sam omašio Barsu (rekao sam da će nam biti teško sa njima u plej ofu). Ali, da se ne lažemo, da je ova odlučivala, ne bi to uopšte bila ovakva utakmica. Mislim da bismo ih zgromili. Večeras smo se malo opustili, verovatno, psihologija je čudo, i jako važan činilac u sportu (ne samo u sportu, naravno). Mada je i Pao odigrao dobru utakmicu, ja mislim.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Dobili smo zato što smo imali pristup takav da dobijemo utakmicu.
Pred kraj mozda, a na pocetku ne bih rekao. Umalo nisam razbio tv nakon onih pocetnih minuta Andjusica gde proda lopte najlaganije, a onda se u odbranu vraca kao baba sa kiselim osmehom na licu, cisto reda radi. Najvaznija je pobeda, a ovakve u neizvesnim zavrsnicama i posle preokreta su zlata vredne.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top