Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Banovaću vas sve, a prebićemo se zajedno u Kaunasu od rakije. Taman čuvam jednu flajku šljive za tu prigodu :)
Dogovoreno?
1640859465-kk-partizan-750x505.jpg
Bravo
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Treba im jebati mater i Evroligi i Realu i to je to, treba ih gađati, treba prekinuti utakmicu, odluka je nepravedna, zločinačka, fašistička.... Što se mene tiče ne moramo više nikad ni da učestvujemo
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Možda sam lud,blesav,nenormalan..... ,ali ja bih ih dočekao aplauzom. Zašto? Zato što svi očekuju drvlje i kamenje, na to se i igrači spremaju, zamislite kakv bi bio "zbun" u njihovoj glavi. Drugo, bićemo ne pod lupom nego pod elektronskim mikroskopom, svi će da čekaju naš kiks. Igrače se EL i sledeće godine.
Izašle su kazne , Panter 2, Lesor 1 , Krvnik 5, Dek 1.
Jbga, preterali ga za Kevina.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Moglo je bolje, moglo je i gore. A u pm, samo kad je doneta vise odluka. Idemo dalje...Napred sampioni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top