Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
U utorak Anđuša da patosira ljulja (obuka kod Matijasa ako zatreba), bez par prosutih zuba ili slomljene koske ništa.
Ostali niko da se meša, publika u granicama "sporckih" okvira...Anđuša popije suspenziju, ali kako završava karijeru bole ga baš tuki.
A ciganska "legenda" isto završava karijeru u stilu.

Mi naravno gubimo tekmu, zakažemo ponovni susret za četvrtak - vuk sit i ovce na broju.
Na puta barcu u polufinalu idemo sa punim rosterom, a ne bez kapitena i najvažnijeg igrača.
Ende.
Tako najbolje. Nadam se da ce sva prljavstina doci samo od nasih igraca. Publika mirna, a Andjusa siledzija. Fuck the System.

Ej, da mi je neko prije 2 dana rekao da cu mrziti real(od mene vise nemate veliko slovo - misevi jedni) vise nego Barsu pomislio bih da je lud.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Tacno su nas namestili da se igra majstorica. Izbacili Lesora da nemamo prednost dok se ne vrati Tavares, a izbacili Pantera da oni imaju prednost kad im se vrati Dek...govna
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nama se isplati izgubiti sljedeću.
S druge strane, kalkulisanje nikad nije bilo naša odlika, a pogotovo Željko ne bi dozvolio tako nešto.
Na Barselonu bez kapitena bi bio baš veliki hendikep, pri čemu je Šaras daleko ozbiljnija glava od Matea.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Do sada je EL bila fer i poštena prema nama pa smo sada očekivali nešto bolje? Sa druge strane svi su se tresli zbog minimalne kazne od 3 utakmice iako rekoh da je minimum 1.

Iskulirajte malo, sve će to na dobro izaći. Jebali smo ih dva puta u Madridu, ako nam se ćefne silovaćemo ih opet u onom Wizink centru.

Što se sledeće utakmice tiče, nikada nismo kalkulisali, nećemo ni sada iako nam ne ide u prilog. Siguran sam da će Željko možda malo "promešati" karte, ali da će dati sve od sebe da ih rešimo već u utorak i tako i treba da bude. Da ostanemo pošteni prema sebi i prema igri, makar svi ostali uključujući i samu igru nisu fer prema nama.

NE PRAŠTAMO NIKOME KO ZLO TI UČINI!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
A najbolje što će Željko Obradović ići da izgubi utakmicu...dal ste normalni jebemu. I na kraju krajeva nije protivnik Crnokosa pa da mi tu možemo nešto da taktiziramo-ovu ćemo da dobijemo a ovu nećemo. Bez Pantera i Lesora (pogotovu ako se vrati Tavares) ionako smo sjebani. U suštini, mi smo mnoogo više kažnjeni od njih. Od gotovog veresija.
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
Sramna odluka i nepravedna, ali ocekivana. Ja sam se licno uplasio da cemo ostati bez Lesora i Pantera 3 utakmice, ne jer su zasluzili vec zbog toga sto se spanskim ciganima namestilo da vrate seriju na njihovu vodenicu. Poprilicno sam siguran da bi to i izlobirali da nije bilo onog ubilackog zahvata nad Danteom. Sto se tice sledece utakmice ja bih voleo da ih dobijemo 3-0 ako je ikako moguce, mada tesko ako im bude igrao Tavares. A sto se tice F4, to je posebna prica i posebna vrsta utakmice, mozda sam lud ali mislim da mozemo da izguramo to bez Pantera i da ce neko vec iskociti npr Aleksa. Mada ne treba pricatio jos o f4 dok i zvanicno ne obezbedimo kartu za Kaunas. Sve u svemu, ne sekirajte se ljudi imamo najboljeg na klupi! Uzivajte Grobari, sve je ovo normalno :) Pobedilo smo "kralja" dva puta, ko se tome nadao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top