Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Najdžele jebem li ti sve u picku ….
Pakao je kad igra Tavares. Biće još teze u cetvrtak. Ajmo mi :pfc:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ništa.. dobijamon sledeću i kompletni na puta Barca idemo.
EDIT 1: Želimir očigledno nije hteo u produžetke jer bi inače tražio čelendž za ovaj faul na kraju.
EDIT 2: Vlkda će ovom Tavaresu posle večerašnjih 36 min da otpadne noga.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Trifunovicev tip-in na +2 za nad prelomilo utakmicu….
Sve sam mogao da zamislim ali da će viliams kamenjar kurcina gos da nam se usere u život….
Idemo dalje Partizane!!!!!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Mislim da će najveća dobit ove utakmice biti to što smo dobili još nekog igrača na koje možemo da se oslonimo.
Nema šta, idemo dalje. Makabi je bio 3-1, nemam ništa protiv da taj rezultat bude i sada.

P.S. UKOLIKO IKO IMA NEKU OPCIJU ZA ULAZ/KARTE, šta god, neka mi se javi.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
ovi nas i osakacene jedva dobise...mnogo smo jaci od njih....steta sto se odlustalo od one akcije gde je smajli ostajao sam i za tri mogli smo to vise da potenciramo...dosta puta se videlo da i ledej i naneli nisu imali hrabrosti da sutnu kada je trebalo
nema veze kidamo ih sledecu
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nije nam nedostatak Lesor koliko je Panter, jer kad su trebali sigurni poeni nema ko.. Oni nista specijalno nisu odigrali, ubili su nas zonom, i one 2 trojke promasene iz ugla, tako bi razbili zonu. Navijanje na Kalemegdanu bolje nego u areni.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Usra nas Gos, moj nekadašnji miljenik. Ali ne boli toliko ovaj poraz. Svaka čast momcima. Ne znam za vas, mene ovaj poraz nije previše pogodio. Tavares je mašina, ali sa Lesorom ce buti druga priča.

I ljudi, ja sam gledao preko TV-a, ne znam kako je baš bilo u areni ali navijanje.... Znači najbitnija utakmica sezone, pakao se najavljivao.. Pozorišna atmosfera, katastrofa od navijanja, najgore ove sezone bukvalno
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne mogu da verujem da smo ovoliko dugo ne bili u egalu već i bolji od njih...
Neverovatno, utakmica dostojna f4.
Minimalni broj grešaka... Svaka čast momci.
Dobili su nas na pičkizam i renesansu koju su napravili u Španiji.
Iskreno teško je dobiti i sa Lesorom i Panterom kad imaju Tavaresa...
Ali ovo je bilo neverovatno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top