Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobijamo danas braćo, tako sam se probudio i to vam je završeno!
Iz tvojih usta u Božije uši.

Vidiš, ja sam se danas probudio nekako ljut.

Ljut sam zbog jučerašnje katastrofe i što se gotovo kompletna javnost pretvarala da je sve OK kad god se nešto slično dešavalo ranije.
Ljut sam zbog, kako Stojanče lijepo reče, tabloidnog pristupa cjelokupnoj situaciji, koju opet svako pokušava da iskoristi za sopstveni benefit, što mi je posebno nevjerovatno.
Ljut sam zbog toga što smo svaki dan sve bliže nekom ozbiljnom regionalnom ili međunarodnom (ne daj Bože nuklearnom) sranju u kome ćemo mi poslovično da izvučemo deblji kraj, jer imamo bukvalno najgoreg mogućeg ovna na čelu stada.
Ljut sam zbog toga što je opet nekako Partizan na tapetu srpske javnosti jer igra večeras, a i porez treba da se plati.
Ljut sam zbog povrede Alekse i ogromnog problema koji nam to stvara, što u EL, što u ABA.
Ljut sam zbog instagram i Candy Crush publike i nove pozorišne atmosfere u najavi.

Ipak, ni jedne sekunde nisam prestao da vjerujem u Željka. A i on je svakako ljući nego ja. :)
BORBA BRE!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi nikad nisam uzimao ovaj evroliga pass,jel moze samo da se uzme za jedan mesec?U Malagi sam a kod njih samo taj DAZN prenosi kog nemam u hotelu.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Posle nekog vremena idem na utakmicu, malo mi je i čudan sav taj osećaj.
Razmišljam šta ću da ponesem, mislim se idem samo sa šalom i setim se da je pokojni ćale bio taj koji ga je poslednji put nosio dok smo išli u Areni na ulaz za invalide i koliko su mu radosti donosili tada ti trenutci sa Partizanom i naravno sinom, sve do one proklete trojke Nolana Smita i pada koji je zatim usledio. , moj rekvizit u tom periodu je bio dres. Posle nisam ništa ni nosio, samo neku crnu majicu i to je to. Sada imam devojčurka od nepune dve godine, koja je uz mene već počela da govori tizan tizan i na moje Ajmo Crno Beli da kaže ooooooooo....
Kapiram da je vreme da taj šal pređe na mene, a ona će sa mamom da prati preko tv-a dok ne dođe vreme da je prvi put povedem, a ona dobije svoj dres.
Ćale je otišao taman na početku Tango smrti sezone, ne znam koliko puta mi je falio da mu kažem sve, da se radujem ili nerviram sa njim. Kada je došao Željko, ejjjj Željko.....
Životi svih nas su ispunjeni svetlim i mračnim trenutcima, svi mi smo u nekoj buri ili kovitlacu, a mislim da je ono što nas spaja u jednoj tački baš taj sport i ta ljubav prema igri.
Zato i sam sport jeste ostavljen po strani kada su dani žalosti.
Svima je teško ovih dana, najbližima niti mogu, niti smem da zamislim, posebno sada kao roditelj.
Pobedili ili izgubili večeras i jeste i nije bitno, bitno je da smo okupljeni oko ideje, oko trenutka, svesni svega i da se nadamo da se tako nešto nikada neće ponoviti i da možda izlaz, spas i zdravo odrastanje bar jednog dela dece eto baš nađemo u toj igri kojoj se divimo.
Gledam poslednjih dana dokumentarac o osvajanju titule u Istanbulu i od celog filma ispunjenog emocijama i sećanjima, u ušima mi je najjače odzvonilo ono Željkovo "Ja imam taj san"...
Iako jako konfuzne glave i osećanja, verujem i kod svih ostalih, večeras treba da se okupimo oko dva sna.
Bezbedne i zdrave Srbije za svu našu decu, kao prvog i primarnog i zatim oko Željkovog naravno, jer verujem da i njega mi svi delimo.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kakva se podla i dzukacka hajka vodi protiv naseg tima ovo nije normalno. Bio sam svestan koliko ih boli ali da su do ove mere spremni da idu, stvarno nisam bio. Zato momci samo hrabro veceras i da proslavimo prolaz na F4
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.456
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Realno pitanje je kako se uzdići posle svega i bez srećne talije ludog Alekse, al opet jednostavno je manje više, moraju neki pojedinci da daju veći doprinos.
Ne bih baš da ulazim u individualne partije, ali Papapetru mora nekako da izađe kao pobednik iz svojih duela i sa Dekom i sa drugima da bi bili u igri. Ne možemo se nadati da Hezonja i ostali odigraju onakve utakmice, i zato je neophodno da svako ko uđe, da neki doprinos, da li u zagrađivanju, skoku, malom faulu itd.
I Anđušić ako uđe da popuni cipele da pravi faul čim vidi da mu beži situacija, zato ih ima 5 i on i tim. Nema mesta za dekoncetraciju za Smajlagića da uđe u problem s ličnim itd.
Realno sve se urotilo protiv nas, ali imamo onog jednog na klupi, pa se možda izbalansira nekako.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Tacno je klub sateran da ovako reaguje, sa saopstenjima, da se ne navija, i to me najvise plasi, da domacu utakmicu odigramo u odvratnoj tisini. Sta kurac, kao ppluvreme, da odu na 10razlike i da ode sve u kurac. Nasa snaga kod kuce je upravo pocetak, za kasnije smo i prekratki u rosteru i umorni.

Jebem ti i vodju, i drzavu i aparat i sve da ti jebem, tacno su ih oni pritisli da objavljuju i reaguju ovako.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Strašna je ovo tragedija i poraz našeg društva. Vrednosti više ne postoje, odnosno dobrota, čast, iskrenost i poštenje smatraju se odlikama naivnih budala, stoga nam je i društvo postalo jedno beskompromisno snađi se, bez morlanih zadrški.... što je i dovelo do pada javnog morala i življenja nemilosrdne svakodnevnice bez jasnih pravila. Svako od nas u ovo našem društvu nosi surovu, ozbiljnu masku za svet spremnu za blato, nekima možda to i nije maska pa im je i lakše. Lepote života su u ovoj našoj zemlji retke i većina ljudi i u dobrom oseća strepnju, pa se i raduje i smeje sa zadrškom. Partizan je lepota življenja, gde smo svi depersonalizovani i spojeni u jednom lepom cilju a to je ljubav prema sportu i klubu. Dolazimo konačno i do dileme kako postupiti danas... pa kako vam razum, emocije i možda i najvažnije intuicija ukazuje.

Sto se tiče navijanja, možemo bar da žviždimo i ometemo protivnika... a što se tiče stava da žviždanje i huk ne prave razliku... ko hoće nek posluša zvuk prošle tekme do 12:0 za nas... bacali ljudi lopte u aut...

O ostalom kako ko može i želi. Veliki je ovo šok i tuga ali sa svime mora da se živi.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Samo slozno i nece biti problema. I potpuna tisina je gromoglasnija od nekog sporadicnog navijanja iz inata ovima sto cute. Ispostujmo se medjusobno ukoliko je to ikako moguce... Igraci ce ovo prepoznati i dace maksimum, a Zeljko ce ih na takvu situaciju spremiti! Utakmica je od ogromne vaznosti i ponavljam, ne zameriti igracima nista ukoliko prilikom postizanja nekog vaznog kosa pokazu emocije. Upravo su te emocije ono sto nas razdvaja od drugih klubova i zasto sa znatno inferiornijim budzetom mozemo napraviti rezultat ove godine o kojem ce se pricati decenijama kasnije! Emocije su i razlog zasto sada strepimo i igramo bez kapitena! Sto se mene tice,vec sam napisao, ispostovacu sta bude receno preko megafona. Nikada ovca nisam bio i nikada se tako nisam osecao i to nije u prirodi nas Grobara za razliku od ovih sa ruznije strane brda, ali danas osecam potrebu da budemo slozni jer samo tako istinski mozemo pomoci Partizanu. Takodje, u hali ce verovatno biti nekoliko desetina navijaca Reala i najgore sto moze da se desi je da na neko njihovo skandiranje mi krenemo sa nekakvim neredima. Po mom misljenju i to, ako se desi, treba dostojanstveno i slozno podneti! Ako dodje momenat da se zagrmi u drugom poluvremenu, realu ce gace same da padnu ako im Zeljkova ceta iste vec u prvom poluvremenu ne skine! Napred Partizan!!!!
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
405
Reaction score
725
Sve ide protiv nas a sami sebi podmecemo nogu
Tragedija je uzasna,ali ovo je velika sansa za nas klub koju ne smemo da propustimo
A to znaci da tribina od pocetka mora da bude 6 igrac
Ako pustimo da udju u mec bez pritiska uticemo na njih da budu opusteni a i uticemo lose na nase vezujemo i ruku za ledja....
Zamislite samo sta nas ceka u madridu u 5oj...zato moramo sada da zavrsimo ovo i da ne dozvolimo neki az alkmar,serif i sl
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Prilika za Madara da igra dosta minuta, da vidimo dje je, i on i mi. Exum isto morace igrati vise.... Panter fali vise nego ikad...
Mi smo timski jaki, jer svi daju svoj doprinos.
Nadam se u onih par rijeci sto je rekao Zeljko sinoc, a to je da prosli mec smo promasili dosta suteva, valjda necemo tako dva puta za redom...valjda.
Ostaje vjera i nada za F4, uz sve ostale nevjerovatne stvari koje nam se desavaju. Ponekad je cist mazohizam navijati za Partizan.
Naprijed Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top