Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Slična situacija kao prošle sezone, gostovanje konstantnoj i uigranoj ekipi na otvaranju sezone. Ispravite me, ali čini mi se da Makabi nije nesto značajno promjenio ekipu U odnosu na prošlu sezonu. Nije kuknjava, samo ‘nako poredim.
Umjereni sam optimista.

Ali čekam kao neki mali klinac, samo na sat gledam :D
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Glava me zaboljela od ove utakmice. Preslikano nase gostovanje od prije nekoliko godina, na startu minus 15 i onda do kraja patnja i mucenje. Niko nije ocekivao da dobijemo makabi tamo, al ovako sramotan pristup je nedopustiv. Niko da se spusti u stav, koncentracija 0, odbrana 0,i to ne sa novajlijama nego i kad je igrala ista petorka kao prosle godine. Jedina dobra stvar Balsa Aleksa i PJ. vidi se odma da lik zna da igra, ne znam sto ga je tek ubacio na kraju poluvremena. Ili aleksu koji odigra jedini prvo, treću ga nema do kraja. Zeludac me zabolio od ovoliko kaubojstine. Igraci da se spuste na zemlju malo, sve mogu da oprostim al neigranje odbrane ne mogu
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Euroleague - pad moga kurca.

Salim se, mrtvi se na kraju broje. Neko tempira formu za pocetak, neko za kraj. Samo fali fizike, o centrima ne treba ni pricati, koliko nedostaje sirine i skoka to i slepac vidi. Kaminski bacene pare, to se videlo od samog pocetka, Douzer ce biti dobar.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Aleksa, Balša i Jare, bravo:clap
Dozier najbolji od novajlija.

Obzirom da će retko ko odneti bodove iz Izraela, bolji start nego prošle sezone.
Previše grešaka, eksperimenata i dekoncentracije na svim delovima terena.
idemo dalje.

p.s
Koliko je lepo videti Džileta, toliko je odvratno videti zalizano govno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.865
Локација
vaginamandibularia
Super rezultat s obzirom da nam fali neko kao Lesor i neko kao Egzum. Makabi od nas kvalitetniji u ovom trenutku za 10-15 razlike, energetski mnogi u ekipi jos nisu na neophodnom nivou. Nerealni smo bili sa ocekivanjma da ista mozemo u izraelu, nadam se da ce u sledecem kolu da pokazemo daleko bolju igru pre svega u odbrani jer igramo protiv mnogo slabije ekipe nego sto je makabi.
 
Top