Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Ne znam ko je, ali uz svo poštovanje Vlade Dragutinovića, ne mogu nikako da se naviknem dok gledam studio ove sezone. A kako sam samo jedva čekao i uživao gledajući Marka Vlahovića i Miću Berića.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Opet da cestitam momcima, vidi se da shvataju sta znaci borba i koliko protivnik panici, ma koliko dobar bio kad vidi da ne odustajemo. Jedina zamerka je na cinjenicu da Kaminski sutira 6 trojki u prvom poluvremenu, ono jeste ubacio dve (sto je vise od Nejpira svakako), ali jebeno si centar valjda ili sta vec. Nije to tvoje.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Daj vise banujte ovog indijanca, ima vecu protekciju nego grcki cigani sinoc

Zbog čega ban? Jer ima drugačije mišljenje od tebe, ili većine ovde?

Svi su nešto osetljivi na drugačija mišljenja, i kritiku.

Što se mene tiče, svako bi mogao da piše šta god želi, sve dok ne vređa druge forumaše i Partizanove igrače/trenere.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Za šta tačno može da se traži čelendž? Vidim pišu ne može za faul, ne može za loptu preko pola, ne može za korake... pa za šta može? Samo za aut?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jedina zamerka je na cinjenicu da Kaminski sutira 6 trojki u prvom poluvremenu, ono jeste ubacio dve (sto je vise od Nejpira svakako), ali jebeno si centar valjda ili sta vec. Nije to tvoje.
Moja zamerka je što nije šutnuo još bar 2 nego je drljao đoku i fintirao vazduh. Ideja je bila da im se izvuku visoki šutem koji on očigledno ima. Onda došao Smajli koji dva puta ne razmisli i pokazao kako to treba da izgleda.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Kravu je moguće odvesti uz stepenice, ali je nije moguće odvesti niz.
Све 5, боље ни ја не би сликовито објаснио кад је ово у питању, слажем се у потпуности.
Поздрав и за брата што ме ословио "индијанцем". Кажем ја лепо, није случајно што нас кроз целу историју јаше ко стигне. Једноумље и тачка. Ако не волиш црно, волиш бело, ако не мислиш као ја ти си против мене. Логика просечног Србина.
Него, хоће ли стизати тај центар и плеј, или да скупимо још који динар ако није ништа остало у каси, да припомогнемо бравару из Прислонице?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Све 5, боље ни ја не би сликовито објаснио кад је ово у питању, слажем се у потпуности.
Поздрав и за брата што ме ословио "индијанцем". Кажем ја лепо, није случајно што нас кроз целу историју јаше ко стигне. Једноумље и тачка. Ако не волиш црно, волиш бело, ако не мислиш као ја ти си против мене. Логика просечног Србина.
Него, хоће ли стизати тај центар и плеј, или да скупимо још који динар ако није ништа остало у каси, да припомогнемо бравару из Прислонице?
uvek se na pravo na mišljenje pozivaju ljudi koji ne znaju više šta pričaju
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Opet da cestitam momcima, vidi se da shvataju sta znaci borba i koliko protivnik panici, ma koliko dobar bio kad vidi da ne odustajemo. Jedina zamerka je na cinjenicu da Kaminski sutira 6 trojki u prvom poluvremenu, ono jeste ubacio dve (sto je vise od Nejpira svakako), ali jebeno si centar valjda ili sta vec. Nije to tvoje.
Možda se ne razumem kao neki, ali mislim da se previše opterećujemo pozicijama, i šta bi ko na kojoj poziciji trebalo da radi jer tako piše na vikipediji ili u startnoj petorci. Ovo na primer, centar, pa bi trebalo npr .... da razgrće.

Naigrao sam se kojekakvih menadžera, ali cenim da Željko malo drugačije sklapa tim. Cenim da dok je on na klupi, nećemo gledati neku tipičnu petorku (sa razgrtačem i razigravačem).

Tobacco, ništa lično, namestilo se da si poslednji pričao o tome.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Da nema vinjaka jbg kako bi preziveo dane posle utakmica KKP ko ova juce. Depresivan sam bio i pre utakmice sad vise nemam pojma kako da nazovem stanje u kom se nalazim. Jebem te zivote

A ja na nekoj proslavi… sto ti kazes, dosao depresivan, alkohol, onda je nebo granica kad smo vodili 13 i onda dno kad smo izgubili uz sve alkohol…
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Što se mene tiče, svako bi mogao da piše šta god želi, sve dok ne vređa druge forumaše i Partizanove igrače/trenere.
Procitaj jos jednom kako si napisao da su nasi igraci igrali. Sramota. Ja bih se na tvom mjestu samobanovao neko vrijeme.

Tezak poraz iako se vidi napredak na svakom polju. Cak i kada na tren pomislim da kritikujem Zeka ili Pantera zbog nekih poteza sinoc, sjetim da je takav bio pocetak i prosle sezone a dobro pamtim kakav smo Parni valjak bili u zavrsetku.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.697
Reaction score
22.662
Локација
Beograd
Šta Mondo prdi da će biti cigana u hali?!
 
Top