Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zato mu igra Kaminski redovno 25+ koji je vrhunski defanzivac kao 90ih u NBA, toliko dobar da mora da ga vadi u zavrsnici jer ne moze da odbrani nista, jebeni Vilbekin za glavu i po nizi mu udje telom u njega i polozi kao da ga i nema, kojem zivu loptu iz ruku uzmu na kraju trece pa umalo 2+1 jer je i glup faul napravio. I onda jos ne zna loptu da primi iz auta pa umalo jos da izgubimo. Ali lakse nabosti klinca.

Jos na stranu koliko puca nama odbrana sa Kaminskim jer onda svako svakoga preuzima je prica za sebe. A mi cemo se posle da cesemo po usima sto nam 90% juniora zavrsi u NCAA.
Taj Kaminski im je odneo utakmicu i svaki potez u četvrtoj je bio kalkulisan, izbacio Motlija iz utakmice. Zaboravio je više nego što Tristan zna.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Србија-Турска 48-19 у вечерашњој утакмици.

Само им набијати на нос ових 48.
И свакако српска кошарка има будућност захваљујући Партизану и Жељку Обрадовићу.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Jedino je dobro sto smo dobili. Zreli smo bili da nas nakantaju. Peta licna Motleyu kljucni momenat. Sa ovakvom igrom skor 3-4 je premija. Nadam se da se uskoro dizemo na planu igre, inace nije dobro.

:napred-partizan:
Motli je već napravio petu na onom polaganju Anđušića, ali taman posla da mu sviraju, tek bio ušao sa klupe, jelte
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Menjam kaminskog za lesora koji nije el igrac uvek i svagdja
Ja kapiram neke stvari da pišete posle poraza ali i posle ovakvih pobeda to je neverovatno. Ne treba Željko na konferenciji da naglašava, a čak je i on to uradio: ta dva čoveka osim što igraju isti sport nemaju ništa zajedničko, dva različita sveta igrački.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ja kapiram neke stvari da pišete posle poraza ali i posle ovakvih pobeda to je neverovatno. Ne treba Željko na konferenciji da naglašava, a čak je i on to uradio: ta dva čoveka osim što igraju isti sport nemaju ništa zajedničko, dva različita sveta igrački.
Cuti brate jedva zivu glavu izvuce .. u grob me otera. Gubimo loptu i strim zabode a app izbacuje kraj ..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Sve ove "strucne komentare", uredno skladistim, pa cu sa apetitom da ih isporucim u maju i junu sledece godine.
Jel sve u redu sa Kraljevom, da nije bio neki zemljotres, daleko bilo? Zeljno iscekujemo tu emociju, nemoguce da ga jos nema, sekiram se. Mi jedva pretekosmo, kako li je njima :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Sve ove "strucne komentare", uredno skladistim, pa cu sa apetitom da ih isporucim u maju i junu sledece godine.
Jel sve u redu sa Kraljevom, da nije bio neki zemljotres, daleko bilo? Zeljno iscekujemo tu emociju, nemoguce da ga jos nema, sekiram se. Mi jedva pretekosmo, kako li je njima :D

Analizira da li su nam vrsili pritisak na loptu i da li su nam iskakali agresivno na piku,jer kad je tako imamo problem sa svakom ekipom.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Brate @Oplenac, kada jednog dana budeš izdavao "sabrana dela", obavezno meni jedan potpisan primerak. :D

Utakmicu smo dobili na Grobarštinu, Naneli povukao, ostali pratili. Prvo poluvreme gledam i imam utisak da se porađamo ne za svaki koš nego za svaki pas, a mi opet dali velikih 47 poena, ali zato odbrana... :pop Treća četvrtina za imfarkt po broju gluposti, kao da nismo želeli da ih okrenemo ranije. Ali zato naplata u poslednjoj. Veliki si Partizane!
 
Top