Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
U solidnoj smo situaciji, samo sa jednim brejkom smo na 8-8 što je odlična podloga za drugu polovinu sezone. Pa čak i sa 7-9 je neuporedivo lakša situacija nego juriti 4-9. Sem Reala, za sad ne vidim neku nepobedivu ekipu što je odličan znakznak.



Mislim da je još lakše i sa 8-9 nego sa 4-9......
Jel čitaš pre nego što pošalješ poruku ili se piše samo da se piše
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
bilo je protiv armanija i u pioniru nesto ranije a posle i u milanu Zlatiborac i Macvan ekipa ako se ne varam

setih se, armani pionir Novica -24 smo stigli sa poluvremena
a VJ ekipa sa Dzerelsom i gore pomenutima je stigla nesto ludacki tipa 14 poena za 5 minuta ceo mec nas rutinirali
U Milanu se isto stiglo 60:45, 2011 godine. :D
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Stizali smo mi i prestizali i vece razlike ali da smo na ovom nivou napravili seriju 27-2... Ja se toga ne secam.

Inace, bas kod 45-60 sam bio misljenja da iako je odbrana bila problem, da nema dovoljno energije u napadu. Bekovi su nam bili potpuno zatvoreni. Ali onda PJ daje dvojku i stvarno sam pomislio, ako ima nade to je sad jer nekako kada god smo ove sezone pravili serije, tu je on bio ili da pokrene ili da preokrene.

I onda vrhunskom odbranom smo dobili energiju koja nas je i napadacki pokrenula. Pocelo je sve da ulazi i doprinos bukvalno svakog igraca koji je igrao.

Ipak, zal zbog Alekse i nadam se da ce se vratiti brze nego sto mislimo
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Velika pobeda sinoć nakon ludačkog preokreta.

Stao ih je šut spolja i krenuli smo mnogo angažovanije u odbrani uz neke svesne rizike , što je donelo rezultat .
Navijanje konačno pravo, tako treba stalno da bude.

Ovo sa Aleksom nije slučajnost, očigledno čovek ima slabe kosti i sklon je prelomima, to je veliki hendikep za jednog sportistu, žao mi ga je i nadam se da će se što pre oporaviti.
Maler je to veliki zato što momak ima pravi pristup, ne štedi se igra angažovano al očigledno ima problem sa kostima.
Uz veliki doprinos svih na parketu preokret su izneli Panter, Ledej i Naneli, , kad sam video da na 7 minuta pre kraja ulaze Anđušić,Smailagić,i Jaramaz umesto Pantera, Kabokla i Doziera , pomislio sam samo da preguramo tih 2 , 3 minuta dok se ovi ne odmore i vrate kad ono vidi vraga :D

Mnogo je bilo važno dobiti ove 3 vezane kući protiv zajebanih protivnika, zbog 3 vezana gostovanja, mislim da svu snagu trebamo usmeriti na Žalgiris jer nam je tu najveća šansa za brejk, mada sa ovom ekipom se nikad ništa ne zna.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Grip me sahvatao, pa bih volio da neko postavi snimak cijele utakmice, da poslije pogledam.
Ako je to već urađeno, molim poveznicu.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Još jedna ludačka pobeda, možda i najluđa ako se uzme u obzir da smo igrali bez Kaminskog i Trife, da se Aleksa povredio i da smo bili na -15 i protiv tima koji nas je dva puta pobedio prošle godine.
Naneliju naklon do poda. Kapiten i Zek šta reći. PJ majstor.
Posebno mi je bio drag aplauz za Ogija i njemu je to značilo što je i pokazao na terenu. Anđuša šta reći sem sjajno, pre svega defanzivno, ta energija sa kojom on igra od povratka kapitena je stvarno neverovatna i mislim da su Željkov zagrljaj i poljubac tu sve rekli. Bruno i Smajli odlični takođe.
Navijanje apsolutno fantastično, kako se tim polako uigrava izgleda i hala isto radi.
Aleksa majstore, izdrži. Previše pehova i mnogo mi je krivo zbog njega. Brate naš napaćeni ajde oporavak pa da se vratiš kad bude bilo najbitnije. Željko samo što nije zaplakao kad saopštio vest jbt.
I da iskoristim priliku da se načestitam mile nove godine komentatorskom smradu sa EL TV koji već drugu utakmicu zaredom otvoreno navija protiv nas a posebno protiv Monaka. Jebala te tvoja balerina Montejunas pičko jedna.

AJMO CRNO BELI!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
bilo je protiv armanija i u pioniru nesto ranije a posle i u milanu Zlatiborac i Macvan ekipa ako se ne varam

setih se, armani pionir Novica -24 smo stigli sa poluvremena
a VJ ekipa sa Dzerelsom i gore pomenutima je stigla nesto ludacki tipa 14 poena za 5 minuta ceo mec nas rutinirali
Ejsi Lo je bio na toj utakmici u Milanu plej, ekipa sa Raduljicom,Macvanom, Pekmen za vreme lock-outa, za Milaneze je nastupao cini mi se Galinari, neki italijan je bio tu ne pamtim bas.

Uh sto lepa jutra u poslednju sedmicu, bukvalno i ne osecam bol umnjaka :D

Da se igraci oporave lepo, sledi paklenih 13-14 dana, Sc Derby kuci, Kaunas, futura kuci, duplo kolo u Spaniji, Valensija, zatim Real.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Top