Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Parni valjak melje, jos ne punim kapacitetom ali dovoljno da dugogodisnji i stabilan el klub bude drzan na distanci oko 10 poena razlike. Konacno da proradi skok u napadu, to je ono sto nam je donelo prevagu u ovoj utakmici uz neverovatnog PJ Dozera. Decko je sve bolji i bolji. Sa lakocom igra kao na treningu. Od 3/3 na 1/3 smo za sada, idemo na 2/3 sledece nedelje duzniku iz prosle sezone Valensiji.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Ko je zajebao Dozier-a da dodje u Evropu ruke mu se pozlatile. Kakva kosarkaska klinika. Koliko mocan osecaj kada drugu uzastopnu godinu odemo na jedan od najvrelijih gostujucih terena i sravnimo proitvnika sa zemljom! Tresi se Evropo, gazi Zeljkova ceta!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
E, to se trazi, pobeda na gostovanjima..
Veoma dobar protivnik, sa kosarkaskom kulturom, stalni ucesnik evrolige, a mi ih lagano bez stresa i nervoze dobili!!
Bravo za KAPITENA i ostatak ekipe!!
Kosarka-to je PARTIZAN !!!!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.425
Локација
Pozega
Sve je kako treba svi smo srećni i veseli večeras. Ali u subotu Arena mora biti krcata, jednostavno mora. Željko i ovi momci su zaslužili punu Arenu svaku utakmicu. SVI U ARENU U SUBOTU.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Uh kolko smo ozbiljna ekipa a tek smo na 50%
Bravo momci .
Razlika uspostavljena na startu i održavana.
Ponoviću po meni to je odlika ozbiljna ekipe , nekako mi se čini da ekipa kada se “vraća” lakše joj pogotovo kada se domaćin vraća.
Pored znanja trebaju i muda da to to održiš .
 
Top