Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Na polusezoni, ako se sve uzme u obzir, uglavnom ne baš dobra igra, katastrofalna forma Pantera i Ledeja u većem delu polusezone, povrede (Ponitka, Panter, Aleksa dva puta, Trifa, Frenk, Smajli), slab doprinos Tristana, Danila, Balše i Ogija, uklapanje Kaminskog, PJ i Bruna (sva trojica prvi put igraju EL), onda je skor 9-8 više nego dobar. Dva poraza kod kuće, tri pobede na strani. Sve pobrojano se očigledno više odrazilo na ABA nego na EL.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ukoliko se ne promeni kriterijum (ne)dosudjivanja faulova nad Panterom, mi nemamo šta da tražimo u Euroleague ove sezone.
Bukvalno nam masakriraju najboljeg igrača svaku tekmu a smešan broj faulova dobija.
A ajde da vidim tog koji ce da trpi ozbiljne batine 35+minuta i da opet sve pogodi posle..Jordan je u penziji,a Kobe na žalost sa andjelima..Jokara u NBA..takvi su teški raritet.
Panter i tim moraju da se prilagode. On da nalazi rešenja za pas, oni da bolje koriste te situacije.
Da ne budem dosadan još jedna situacija gde nedostaje Exum.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Tesko je analizirati bilo sta od nase igre uz ociglednu sudijsku tendenciju, uspostavljenu od samog pocetka utakmice. Neko se u takvom kriterijumu bolje snadje (Jare) veci deo tima upadne u probleme, sto je sasvim razumljivo i ocekivano. Cekamo prvu sledecu Jaretovu losu utakmicu da isti oni sto ga sada hvala krenu da ga pljuju i teraju iz Partizana - jer to je toliko puta vidjeno na ovom forumu. Jare, Kaminski, PJ...prosle godine Exum, nekada i Panter...
Zeljku svaka cast na svemu sto istrpi i kanalise, igracima takodje sto su pored ove ocigledne tendencije uspeli na srce i misice da dodju do prilike da imamo sut za pobedu. Nije uslo veceras zato sto ce uci sledeci put kada bude bilo jos vaznije.
I zavrsio bi onom porukom iz filma Lepa sela lepo gore i ujedno novogodisnjom zeljom za nas tim- Hajde ozdravite...da se vracamo!
A recima Steve Koske svima nama- ne dajte se Grobari!
Ziveo Partizan!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Drmanje kaveza i te budalastine. Nema potrebe za tim. Svima nam je tesko palo ovo sinoc i normalno da reagujemo kako reagujemo,ali kao sto ti imas svoje misljenje ,tako ja imam svoje.
Po mom misljenju Virtusova pozicija je mnogo bolja nego sto je njihov kvalitet i verujem da ce se to uskoro pokazati na tabeli. Imaju neku hemiju i zato su tu gde jesu,sa druge strane Monaco,PAO i Fener imaju realno jaci tim od njih i steta je da izgubis od jebenog Virtusa kad si pobedio tako jake timove.Za mene je ono juce kiks. Za Asvel nisam ziv jer toliko lose igramo da ni to ne mogu da racunam kao sigurnu pobedu...
Pogledaj svoje upise. Uvek se javljaš kada gubimo. Kako te nikad nema kada igramo dobro i pobedjujemo?
Virtus trenutno, ili već pola sezone igra odličnu košarku, u oba pravca. Oni skoro sve utakmice uopšte nisu pobedili slučajno ili na sreću. Slažem se da po kvalitetu igrača možda nisu na realnoj poziciji, ali ne igra samo kvalitet igrača. Oni od sledećih 17 utakmica treba da pobede 7 i 99% su u top8, možda i nešto više od toga.
Da li je ono sinoć naš kiks? Verovatno i jeste. Uvek je kiks izgubiti kući za mene. Ali sa druge strane nije realno ni da pobedimo Žalgiris u gostima pa smo pobedili. I ne mislim da smo igrali preterano loše sinoć. Da je ušao bar jedan od 4,5 otvorenijh šuteva bila bi druga priča sigurno. Ali tako je kako je. Pobedićemo na nekom drugom mestu tako. Mi u formu ulazimo tek za mesečak dana imajte to na umu. Pre i ne treba
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Sjajna akcija za decu i nesto sto ce nas klub predstavljati u jos lepsem svetlu u svetu sporta a i sire. Meni je bilo drago da sam bio deo te akcije.

Utakmica krenula tvrdo, gde su oni od pocetka tukli, sudije dozvoljavale a mi nismo imali odgovor na to niti roster za tako nesto. Da smo ih negde prelomili, dobili bi ovaj mec. Za ono sudjenje rec katastrofalno je previse blaga, tako da nemam reci za ono sinoc. Sreca njihova pa su izvukli zivu glavu iz Arene.

Uz sve to, nasi momci imali sudbinu u svojim rukama i steta sto trojka nije usla. Promasivali smo i pre toga par slobodnih suteva koje smo ranije davali. Moramo da razumemo momke, jak ritam a proputovali pola evrope u zadnjih par dana.

Bice ovo dobro braco, dosao nam Smith, vratice nam se Alen, Trifa i Aleksa pa kad krene kaznena ekspedicija pod vodjstvom Zoca, nema stajanja sve dok ne osvojimo Berlin!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Apropo Virtusa i krš ekipe: hoće centrala da pogreši jednom, ali ne 12 puta. A da su odvratni, odvratni su do bola, još malo pa će mi zameniti mrsku Valensiju. Tačno im fali čupavi mađioničar štetočina. Kako su se njega rešili postali su ekipa za respekt.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Virtus je odlicna ekipa, vrlo iskusna sa odlicnom igrom u oba pravca. Ko god tvrdi drugacije taj ili ne gleda evroligu ili ne konta ono sto gleda. Sto ne znaci da ih ne bi dobili u 8 od 10 kuci, ali sinoc nije bio taj dan, cak i uz katastrofalno sudjenje.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Posle prospavane noci i umirivanja strasti, kada razmislim, ja sam iskreno prezadovoljan skorom u polusezoni. Pored svih problema koje smo imali sa poveredama, uvodjenjem igrača u sistem i sudjenjem u nekim situacijama, mislim da imamo odličan skor i poziciju. Imamo problema sa napadom u poslednjih nekoliko utakmica ali na to je veliki uticaj imao skraćen roster i preveliko opterećenje prethodnom periodu. Meni su poslednje utakmice samo znak da nismo ni blizu pika forme, što verujem da će se desiti vrlo brzo u novoj godini, kada se vrate igrači u roster i doda Smith. Sto se tiče Abe izgubili smo utakmice koje smo izgubili ali mislim da nam to ne znači da je sezona izgubljena zbog toga što smo kvalitetniji tim od ciganke i ostalih bar za tri koplja što će se verujem pokazati već 4. Januara.
Napred Partizan!!!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
^
a 2/4 sa penala?:D
edit.
da ne ulazimo u matematiku koja se baš i ne slaže sa svim 2/2, 4/4...ciframa:D:D
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Imam utisak da je jucerasnji nedostatak Smajlagica najvise uticao na nas poraz. Ne zbog samog Smajlijovg doprinosa , koliko zbog rotacije gde mi je delovalo da smo probali sa Kaboklom na 5 a Kaminskim na 4 u istoj postavci da bi prodisali napadacki...Ovde ostaje pitanje da li Balsa ne moze da preuzme bar 2,3 minuta poziciju centra .
Zabrinjava protok lopte , kao da je Panter previse gusi , ali on je takav igarc koga moras da istrpis neke utakmice, jer kada uhvati zalet posle mogu da ga biju koliko hoce radi kao masina (sinoc +/- , -17).
Andjusic , to je ta polovina sezone (kao i prosle godine) gde vise Zeljko ne racuna ozbiljno na njega. Limitiran je previse.
Samo nam treba jedan igrac koji ce da probija odbranu ulazima , da radi ono sto je Dante pored ostalog radio prosle godine savrseno , nadam se da ce novi igrac doneti to nasoj igri.
Na pola smo EL sezone i stvarno sam zadovoljan ucinkom , ali bas i nisam igrom, dosta se mucimo i nekako izrazajne su nam mane... Nikako nisam zadovoljan ABA ligom , ali to je za drugu temu.
SRECNU NOVU GODINU , DA BUDE JOS JACI , CRNO-BELOM TIMU ZELE NAVIJACI !
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Kad im pogledaš face, Virtus više liči na društvo na slavi moje pokojne babe, nego na košarkašu ekipu. Izgledaju ko da im je preko 50 svima. Ali igraju ko zmajevi, nema šta. S tim što smo više pobijedili mi sami sebe, nego što su nas pobijedili i oni i sudije zajedno.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Sutnes u trećoj sekundi napada trojku i ne pogodis ni obruc, Dule bi mu grkljen iscupao.. Utakmicu je prelomio Zek sa one 2 trojke bilo koja da je usla dobili bi. Generalno je lose odigrao, ni jedno zidanje, onaj sut sa jednom rukom, nista. Los nas mec, da nas Naneli nije drzao ovo bi na 15 otislo. I ja mislim da je virtus nista specijalno, al vidi se trenerom pecat, i odbrana dobra, jos kad im sudije ovako dopuste urnisali su nas. Dobro je sto vezbamo zadnji napad za Kaminskog, mozda upali 7 8 put. Al mu ne zameram sut za 3 po meni on i Kabolko treba po 6 7 trojki da sutnu najmanje, al onakvu odbranu, lik 2 i po metra i sad zida ga sengeila on ga zagrli, bukvalno kao ono kad bokser nema snage vise pa zagrli protivnika, ne proba covek da ga odbrani bez faula, bukvalno se ponaša kao pijani teodosic u mis mecu, miljenovic je imao veca ramena od njega
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Joj ljudi moji. Nisam neki ekspert za košarku, ali nisam ni laik.

Ali kada bih imao priliku da samo jednom postavim blok nekom od ovih mesara što nam čuvaju kapitena i naravno šansu, dok leži dole nepokretan sa kičmenin stubom koji prolazi kroz jetru i lopaticu i štrči gore kroz rame, da mu jebem mater (celoj ekipi protivničkoj isto) i tako da malo pošaljem poruku ostalim mesarima koji planiraju da biju baš bih bio zahvalan.

Kako se te stvari rešavaju:
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Odavno mi se nije desilo da me neki poraz (ne računajući prošlosezonsku seriju sa ciganijom iz Madrida) tako bacio u loše stanje.
Ceo povratak iz Arene do NS-a nisam dve rečenice progovorio.Legao sa glavoboljom i ujutro oko 5h sam morao cepnuti kafetin da popusti tintara.
Elem,ceo opis jučerašnjeg meča bih opisao sa onim ekscesom jednog od najiskusnijih naših igrača i opaljivanjem trojke u kontri u jednom od najbitnijih momenata utakmice...
Gledao sam kada je Danilo izašao posle toga iz igre i očekivao sam da će ga Željko tog momenta upokojiti,ali nije mu ni prišao da ga išta pita.Možda je i njemu tada prošlo kroz glavu što mu je to trebalo,jer nakon ovoga pretpostavljam da će biti gepekovan na duže vreme.
O suđenju ne bih ništa pisao,svi smo se složili da je bilo najblaže rečeno vrlo pristrasno u korist gostujuće ekipe.
Nakon nekoliko poraza na jedan šut raduje što je ovaj put lopta primljena i upućen šut koji uopšte nije loše izgledao,iako situacija nije bila laka posebno kada se uzme u obzir da je šut uputio visoki igrač,a ne neki bek šuter.
Idemo dalje,ciganija će morati sada da se nagazi da poništimo ovaj domaćinski poraz.
 
Top