Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Najteže su tekme posle ciganke, veliko emotivno pražnjenje, cestitke igračima…
Maloumnici koji su skandirali Ratku Mladicu i gadjali sudiju bih predložio lečenje ali bojim se da njima nema leka. Ne zasluzujete Željka na klupi i privilegiju da gledate ovaj tim. Gledajte zadrugu i jedite stiropor nije ovo za vas.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Sem partije Glasa i Balse malo sta je bilo na zadovoljavajucem nivou. Brine sto Zagorac i Trifunovic nisu ulazili, ako nije povreda ko zna o cemu se radi. Vidjecemo sta Zeljko ima da kaze na konferenciji. Po twiteru neki pisu da je Zagorac bivsi. Iskreno cim je Dangubic kapiten to me ne bi iznenadilo. Ne znam sta da mislim, nema nekih dimacih opcija dostupbih a nisam siguran koliko je pametno da pravimo tim sa ovoliko stranaca.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Jel realno da nam D6 bude kapiten?
Nemam reči...
Strašno. Pali smo niže nego sam mogao sanjati.
Realno klub i ljudi od stava i karaktera toga nebi pustili u halu da gleda naš klub kad smo domaćini a ne ovo...
Nisu mi bitni rezultati koliko mi je bitan ponos što navijam za tako ogroman klub a sa ovim potezom se to degradira jako...
Titulu u aba ligi bih odmah dao samo da ovo nisam doživeo...
Užas...
Kud kupih sezonske...ito 4...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Brine te sto Zagorac nije ulazio i sto nije kapiten?Meni je to bas prijatno osvezenje da ne moramo da gledamo njegove bravure i kurcobolju.Ja bih bio presrećan da nas ni Dangubic nije veceras pocastio prisustvom.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ne znam za vas ali ja vidjeh nekoliko odlicnih odbrana Dangubica i hrabrost u napadu ali dzaba kad ne zna. Koprivica napreduje, a Smailagicu bih dao odrjesene ruke, on je do sada nas najbolji igrac i stvarno ogroman potencijal, Glas vrlo dobar na sutu, Ledej na momente pretjeruje, Panter i dalje dobar. Ne znam sto ne igra Kuruks? Ide najvaznija utakmica u dosadasnjem dijelu sezone i fino bi bilo da bude bar 12000-14000 Grobara, taj dan je Vojvodina pa se vidimo na obje utakmice.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Danas najbolji na terenu Glas i Koprivica, tako izgleda kada se kod Željka napreduje kroz treninge. A vidimo i kako izgleda kada se ne napreduje dovoljno.

Uživanje je pratiti ceo put do sledeće titule u LŠ. Ovo su sve još uvek pripremne utakmice i očekujem slično sve do proleća, sa mnogo uspona i padova, biće i promena igrača ali po prvi put posle mnogo godina se uopšte ne žderem za svaku loptu ili svaku utakmicu, kada vidim da ozbiljni ljudi tačno znaju šta rade.

Čankovi momci veoma, veoma kulturna ekipa, svaka čast. Ovakvo suđenje ne sme da se dozvoli, posebno kod kuće, siguran sam da će Želimir okrenuti neke telefone ako proceni da bi trebalo.
 

Nemanjaj

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Beograd
Pobeda se piše braćo. To je najvažnije. Idemo dalje.... To da fali nešto je očigledno, ali falilo je mnogo puta do sada, pa smo se na proleće radovali.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Moguce da nam slede ozbiljne promene u ekipi, posto pretpostavljam da je ovo veceras bilo poslednje upozorenje igracima koji su na klupi, a Zagorcu ako je oduzeta kapitenska traka, nek se ozbiljno zapita zasto stagnira vec 3 godine...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ko je ikada bilo šta trenirao, zna da niko ne poznaje svlačionicu kao trener. A trener kao Željko vidi stvari koje možda niko drugi ne vidi.

I ja sam bio "zabrinut" promenom kapitena i igranjem sa 8 igrača, međutim sad gledam konferenciju, gledam Željka, slušam šta priča i spokojan sam, makar sledeću igrali sa 7 igrača, bez kapitena. Stvar je u poverenju.

Jel realno da nam D6 bude kapiten?
Nemam reči...
Strašno. Pali smo niže nego sam mogao sanjati.
Realno klub i ljudi od stava i karaktera toga nebi pustili u halu da gleda naš klub kad smo domaćini a ne ovo...
Nisu mi bitni rezultati koliko mi je bitan ponos što navijam za tako ogroman klub a sa ovim potezom se to degradira jako...
Titulu u aba ligi bih odmah dao samo da ovo nisam doživeo...
Užas...
Kud kupih sezonske...ito 4...

Dobro je pa se ne pitamo mi ovde da li ćemo da dajemo titule u ABA ligu u zamenu za postavu i kapitene po našoj želji.

Slobodno sezonske na prodaju, znam bar četiri Grobara kojima su bitni rezultati, čak i sa Dangubićem kapitenom.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Bravo, Željko! Teraj metiljavog, ne mogu više očima da ga vidim.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Brine te sto Zagorac nije ulazio i sto nije kapiten?Meni je to bas prijatno osvezenje da ne moramo da gledamo njegove bravure i kurcobolju.Ja bih bio presrećan da nas ni Dangubic nije veceras pocastio prisustvom.
Dobro, ovo sto je Zeljko pricao je uredu, igrace sledecu, bitno da nisu neke povrede, otkazi i slicno.
Ne brine me ko je kapiten ni najmanje to je najmanji problem. Problem je naci iole kvalitetnog domaceg igraca na trzistu, i ne bih bas bio odusevljen da se daje otkaz ni Zagorcu ni Dangubicu, bez obzira na losu formu. Dangubic bar igra nesto defanzivno a Zagorac jeste los na obje strane.
Ali sezona je duga, kao sto rece Zeljko tek je novembar. Daleko je april i jun kada se igraju utakmice u kojima ce se vidjeti ko je ko i sta smo naucili i uradili u sezoni. Ne treba olako donositi zakljucke ni padati u euforiju a ni u neki defetizam kada naidju losi periodi. I ranije sam pisao da ce ovaj tim imati malo vise padova jer je mnogo promjena u ekipi, a uz to to su sve mladi igraci. Potrebno je strpljenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top