Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Bilo je baš napeto,ali smo prošli Hvala Bogu!!! Željko hvala za ono skakanje ceo meč uz aut linuju!!!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Tako je bre!!! TOP 8!!!
Izuzetno mucna utakmica, za gledati. PAO bez ikakve volje, otaljavao posao, ovi pogadjali k'o ludi, nista nije valjalo. Na kraju ovi imali otvoren sut za produzetke, ali hvala Onom Gore, za promasaj!!!
A sad opusteno protiv Barce.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Свака им част за побједу.
каква смо ми народ до прије 2 недеље смо пљували батиста а сад херој :D(мада свака му част на одиграној текми)
хвала жељку тепи(који није одиграо на ниову ал нема разлога да га ИКО пљује, он је НАШ играч и сигуран сам у то би дао све за свети тим !
колко видим биће поена једино ако модератори прогледају кроз прсте овај пут :D
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Bravo majstori, bravo Zeljkooooooooooooooooooooooooo :pfc: :D: Idemo dalje, boli nas uvo i za Barsu i za sve ostale. Svaka cast Zeljku i Tepicu, a onoj pi***ci da se oporavi za nekih 100 godina.
 

Dr.Hofmann

Guest
Gledao sam prvo poluvreme i onda prekinuo i otišao na trčanje i sad se lepo taman vratim kući i hvala bogu vidim Panatinaicos pobedio.
Nisam mogao da verujem kako ove služi taj šut spolja a panatinaicos koji je onako luđački šutirao u Beogradu nemože ništa da ubaci.

Bilo bi nepravedno da smo ispali, sve čestitke momcima i duletu koji su treću godinu za redom među 8 najboljih ekip u evropi sa takvim budžetom.

Sad sa uživanjem da gledamo tekmu sa Barselonom!!
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
hvala gospodinu Željku Obradoviću!!!e sad da čujem one koji su govorili da je ljubomoran na Duleta i ostale gluposti...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Au, kakav poklon za rodjendan! :ziveli tooooooooooooooo, sada kad se ovi nasi napale, ma pocepace Barsu! Bravo Dule, bravo momci, hvala Zeljko!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ovi momci su ovo zasluzili....kao i svi mi koji ih iz dana u dan pratimo!!!!
Veeceras festa, igrajte hrabro i grizite ko ludi!!
a ja odo na koju pivu:)
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
E sad lagano odlazim u kladionicu i dajem 500 din na Partizan. Kvota oko 10.
Mislim da cemo sad da ih dobijemo,mi smo najbolji u ovakvim utakmicama,kada nemamo sta da izgubimo,a mozemo mnogo da dobijemo. Plus igramo sa Barsom,to je dodatni motiv.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Umalo nisam riknuo, srce mi bije kao ludo. :shock:

Onim grčkim folirantima koji najednom ne mogu da igraju ni minut i Nikolasu koji bolje da nije igrao rekao bih par rečenica bez cenzure.

Uh TOP 8, ljudi moji... Hvala Željku na želji da pobedi. Večeras ostaje još zvanični trening s Barselonom za utakmice u TOP 8! :)

:napred Partizan
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Да ли наши играчи сада знају да су прошли даље? :D
ПАО дефинитивно није играо као против нас али ме сада стварно више боли курац, битно је да идемо даље. Већ сам изгубио доста живаца данас тако да ћу опуштено гледати против Барселоне :wink:
 

mix

Grobar
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
226
Reaction score
0
Локација
POD BAGDALOM
PAO nema nikakvu odbranu! I zato ce izgubiti. Smrdljiva govna
Mene bi bilo sramota!!! Prvo vredjas ljude, drugo lupetas gluposti i trece pokazujes osnovno neznanje o kosarci. Ako vec ne znas nista pametno da kazes, onda bolje cuti! Nadam se da vise nece biti ovako debilnih postova na forumu, jer mi je uvek bilo zadovoljstvo citati na ovom forumu normalne postove ljudi koji se razumeju u sport.
Naravno Pao je odigrao posteno (u sta niko normalan nije ni sumnjao) i zasluzeno (uz malo srece) dobio utakmicu. Batist je bio dominantan, Focis siguran u bitnim trenucima a Tepica cini mi se izgoreo u velikoj zelji da pomogne Partizanu, ali i da pokaze svima da zasluzuje vecu minutazu.

IDEMO DALJEEEE!!! :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Znači ovako (mada sam verovatno već 187. po redu koji će ovako nešto da napiše...nisam čitao prethodne postove):

Najebem se mile majke, i žive i mrtve, ovom ustaškom sudijskom govedu!!!!! Smrad jedan smrdljivi, na metar od njega pogađa lopta crnju u žutom i odlazi u aut (ono 8 sek. pre kraja), a on, smrad ustaški, svira aut za Marusi! A i pre toga je govedo najstrašnije navlačilo za Marusi...

Jel se govedo preziva Doležal?

DOBRO GA ZAPAMTITI I JEBATI MU MILU MAMICU PRVI PUT KAD DOĐE DA SUDI U BEOGRAD!!!!! TRANSPARENT MU SPREMITI I VREĐATI GA OD POČETKA DO KRAJA!!!!!

Izvinjavam se i na rečniku, i na boldu, i na velikim slovima, ali...nisam mogao da izdržim...

BRAVO CRNO-BELI, BRAVO, BRAVO, BRAVO! Treću godinu zaredom TOP 8! :respect:respect:respect

EDIT:
Sad sam prelistao postove, ipak sam jedino ja prolupao oko ovog ustaškog sudijskog goveda...niko pre mene...a dobro sam gledao i video to smrdljivo suđenje, u to sam i više nego siguran...:) Koji je vama svima, što ste me ostavili usamljenog na ovu temu? :)
 
Последња измена:

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Bio sam skeptican pre pocetka mecha Pao-a, medjutim otklonjena dilema, brawo zeljku i Batisti (koji je bio odlican danas)....Nasim momcima sve cestitke na prolaz u top 8 idemo dalje......
Nebo je granica....
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Uf jedva dobise!!Ali dobro je kako neko rece "kako je lose navijati za nekog ko nije partizan" ziva istina :)Cijeli mec je licio da ce biti bas onako klasicno pustanje ali na srecu nista nije bilo od toga!Najveca razlika je bilo 5 razlike za PAO na pocetku trece cetvrtine.Nisam vjerovao da cu ovo napisati ali veliko HVALA Batistu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Auuu, al ovde ima posla za kaznene poene. Ima da ih podelim danas više nego u poslednjih 5 godina, i to sve na jednom mestu. Bar ste mi olakšali posao.

Na poslednje 4 stranice ste kukali kao neke ženturače, a na kraju ispade da je Željko ipak pošten (gle čuda) i da PAO nije namestio, opet gle čuda.

A sada, dok ja pičim kaznene poene, redaljka i da se svi izvinete i Željku i Panatinaikosu!
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Zeljko legenda,jos jedna potvrda,gledam ga kako se zajapurio u zadnjim trenucima samo sto ga srcko nije strefio,a nisam ni ja bio daleko.Sad pivkana pa lagano uzivanje u basketu.Batistu i ja oprastam a i Focis svaka im cast.A za Arenu ,ako ne budemo igrali u njoj treba je zatvoriti,jebali ih koncerti i kojekakve gluposti.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sve je gotovo.
Inace Arena je zauzeta i 28.3 dolazi Tokyo Hotel.

treća utakmica plejofa igra se 30.3 sad sam video na sajtu evrolige
e sad o utakmici protiv barselone.svima je jasno da je gotovo nemoguće da ih dobijemo,ali treba da pokažemo kakvi smo i to pre svega kao ljudi.ne smemo da imamo strah jer idemo da ih pobedimo iako je to skoro pa nemoguće.nisu ni oni sa druge planete i imaju slabe tačke(to smo već i dokazali)nije bitno oćemo li izgubiti 5 ili 25 razlike bitno je da im pokažemo da ih se ne plašimo.pravi primer kako odigrati nam je dao marusi u beogradu,čvrsto u odbrani i opušteno u napadu pa ako nas krene-krene ako ne ništa,ionako su nas već prežalili.svaka čast onako osakaćenoj ekipi pao-a jer su odigrali za svoju čast.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top