Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Управо оно о чему смо сви причали и чему смо се сви надали! Сви су одиграли можда и више од својих могућности, једино је Весели мало окаснио са буђењем, али му је опроштено! Свака част свима, али Рашић, не оно није био рашић хахаха Свака част момци! Гаври муњаааааа!!
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Bravo majstori!!!:clapTo je NAS PARTIZAN!Rasic,Maric,Mekaleb:respect
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
jebo vas partizan jebo vas jebo jebo vas on on je novi sampion.....
super sve super samo da stoka mutava ne gadja igrace i ne pravi sranja,kako neko ne konta da ce klub biti kaznjen zbog toga,kad su muda nek naprave sranje za koje ce njih kazniti a ne klub jebalo ih gadjanje ko da ce time nesto uraditi
 

Bojan V

Početnik
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
3
Reaction score
0
Браво Црно Бели !!!
Свака част :BB
:napred Partizan
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Sad ce svi da da dizu nase kosarkase u nebesa,Rasic ce nam biti Bog,Dule vladar univerzuma...a kad izgubimo slucajno sledecu ... bolje da ne pisem,znati i sami sta se desava...sezona propala...

Mi Srbi smo cudan narod!

ps
Ja mislim da ove godine osvajamo nasu ligu,nlb ligu,kup i ulazimo u TOP 16,ko je upravu vidjecemo na kraju sezone.

Ako ne ispune ovo,ne osvoje ni jedan trofej,ja nemam razloga ni malo da se ljutim,toliko su me puta ucinili ponosnim sto sam Grobar da im nemam sta lose reci.

Hvala Vam!

Vidicemo ko je bio upravu!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ooooopaaa!Krenulo je!Krenulo je!!!!

Bravo Crno Beli ,bravo Dule ,bravo Rašiću,bravo Mariću! :bow down
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Grlo sam poderao. Svaka čast momci. Još mi se ruke tresu.
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
AAAAAAAAAAAAAAAAA JEBOTEEEEEEEEE :buhaha ja ne verujem u ovo, daj nek me neko ustine :D

Bravo momci, Rasic poludeo jebote :?
Maric 38 indeks, 23 poena i 15 skokova, jebote imamo Dvajta Hauarda :buhaha

Ova pobeda mora sto pre da se zaboravi, tj. ne da se zaboravi jer je to vrlo tesko ali ne smemo ni po koju cenu da se dizemo nego JOS BOLJE (iako to vrlo tesko uraditi :D ) protiv Olimpije.

HVALA VAM MOMCI STO MISLIM DA SANJAM :D:
 

zaka

Guest
Bravo momci,svaka vam cast !!
Maric :respect
Rasic :respect
BO :respect
a i Roberts :respect

ps:sad cu da pojedem sva govna koja sam izasrao za ovaj tim !!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Veoma vazna utakmica i pobeda. Vraca nas u borbu za top 16. Ako Bog da, do Nove godine 4-4. Aca pokazao sta i koliko moze. Mekejleb i Maric standardno dobri. Roberts odigrao odlicnu odbranu, Kapiten takodje.
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Ovi ce mi oduzeti 10 godina zivota. Ali kvalitet je bitniji od kvantiteta. OBOZAVAM KKP
 

diara

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
37
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Momci :respect:respect:respect... Hvala za predivno vece... Idem na :ziveli pivo da proslavim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top