Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Malo sam se o'ladio pa da prokomentarisem...

Ne treba da padamo u euforiju, jeste ovo velika i bitna pobeda, ali je dobijena zato sto su nam Grci dozvolili to. Mada je ipak i umece iskoristiti tu sansu! Grci su u trenucima kad su nas imali i trebali da prelome mec (dva puta su nas imali na +9) pravili pocetnicke greske i dozvoljavali nam da ih stignemo i preokrenemo situaciju u svoju korist! Odigrali smo odlicno, ali mozemo jos bolje!

Olimpijakos je odigrao lose, i na to je presudan uticaj imala povreda Skorcijanidisa, jer su ocigledno svu taktiku zasnovali na njemu da ustopuje Marica. Mislim tako, pre svega sto je Janakis u finisu poluvremena ubacio ovog iako se totalno ohladio i jos i tesko povredjenog. Alternativa sa Vujcicem i Burusisom nije uspela jer je Maric ubacivao u kos i loptu i njih dvojicu sve u paketu:respect Prvi ima 4 a drugi 7 poena, Maric 23. Skroz bi druga prica bila da je Bejbi Sek igrao.

Ono sto me odusevljavalo kod igraca a posebno kod Robertsa je borbenost, jos je ovaj prestao da bude toliki potrosac lopti.

O Rasicu necu da trosim reci, ne volim da kritikujem kad neko lose odigra, ali sa druge strane i ne volim da hvalim. Cinjenica je da je bio najbolji veceras, da je proradio i odigrao onako kako UME!!! Stanovista sam da ako igrac ne igra dobro ne treba ga kritikovati vec mu dati podrsku i biti strpljiv jer je najbitnije da Dule veruje u njega!

Interesantna je prica oko Veselog. Covek je prosle godine igrao u petorci sa Tepicem, Tripkovicem, Novicom i Lasmijem! Ove godine igra sa drugom cetvoricom, jeste on ostao u Partizanu sa nase tacke gledista. Ali sa njegove to je kao da je otisao u novu sredinu, treba mu mnogo vise vremena da se ponovo navikne i treba mu dati podrsku. Znamo svi koliko ume!

Mrzim da komentarisem sudjenje i mrzim da citam komentare o sudijama. To nam je sto nam je, svake sezone ista prica. Ali veceras je svaki Maricev kos mogao da bude uz faul, ali svaki, tvrdim!!!! Generalno bilo je dobro i ne mislim da je problem u sudijama, nego u nasem nedostatku kredibiliteta kod njih!

U svakom slucaju dobra igra nasih, losa gostiju. Mi imamo mnogo prostora za napredak u smislu da kad nismo u bonusu prilikom mismeca treba praviti faulove pre suta, jos uvek treba smanjiti broj To (17) i poboljsati bacanja i igraci sa klupe moraju dati veci doprinos!
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
a šta sad kažete....nikad,nikom,izvini...nikad niko nije bolji...samo jedan je PARTIZAN...
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Само храбро и без имало респекта према прљавим пирејцима!
у Пиониру новац губи вредностм, у Пиониру се гледа срце, немамо шта да изгубимо, одиграти чврсто и мушки и можемо до победе... је*е ми се за њихов новац, ми смо фаворити!
кад морам сам себе да цитирам!
Момци :respect
иначе као што сам и рекао, идемо на победу, тако је и било... неки ми кажу да нисам реалан, а ја кажем да сам Гробар и да за мене реалност, кад је Партизан у питању НЕ ПОСТОЈИ!
момци :respect још једном, немам речи за оно што осећам, хвала вам до неба!
не знам ко ме је више одушевио, дал Рашке са тројкама, или Бо са пробијањем кроз "одбрану" сисица као кроз сир, ли Марић са финишом... немам речи, свака част!




Da li moze neko da napise sta je pisalo na transparentu pre pocetka utakmice, kao i prevod pesme GAVRI MUNJA...

Превод гаври муња имаш у теми о песмама, а превод транспарента је одпеилиек овакав
црвене мајце - црвене курвини синови - један живот црно бео - је*аћемо вам мајке
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Svi znamo (valjda) kakav tim i budzet ima ciganikos, na svakom mestu po 3 sasvim dobra igraca + dobra logistika itd...
Ali niko nam nece oduzeti nadu da verujemo u malo cudo i da ih dobijemo.

1.Evroligaska odbrana to osnovni postulat nasih uspeha ranijih godina. Ona mora biti zastupljena na ovoj utakmici ako hocemo da odemo ispod +10.

2.Napaljenost, borbenost i pozrtvovanost => dici atmosferu na parketu na veci nivo => jos veca ludnica na tribinama => blize cudu.

3. Skakacka prednost! Nadskakali smo obe NBA ekipe bez Robertsa mozemo i bilo koga u evropi, bitan je samo voljni momenat.

4.Pristojnije sudjenje. Ne normalno, samo pristojnije. Mada kada se vidi bahar :puke na listi sudija nece biti ni toga.

Ako se ostvare prethodne cetiri tacke, imamo pravo da se nadamo mini-cudu!

:BB

1. Odbrana je bilo u pojedinim delovima utakmice kao ona stara. Nije to to ali ce vremenom doci na svoje mesto.

2. 10+ Svaka cast momcima na terenu i navijacima. To je to.

3. 40-32 Maric 15sk :respect

4.Bilo je pristojnije sudjenje i tu sam pozitivno iznenadjen.

Dok je Dule na klupi uvek mozemo da se pritajno nadamo ne mini-cudima vec velikim stvarima. Samo treba vreme da se sve slozi. Limitiran tim i ostale gluposti prosute ovde prethodnih meseci nek se nosi kod komsija.
Ova pobeda ce pogurati mnoge stvari i znaci na mnogim aspektima.
Vreme je da huventudu vratimo za kradju iz Pionira.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ma to bre ludaciiiiii !!!!
E veceras je bilo opste ludilo,i na tribinama,i na parketu.
Da se ne ponavljam ali Rasic i Roberts totalna pozitiva,dok smo na Boa i Marica vec navikli.Naravno ne bih da zaboravim i druge momke za sve sto su veceras pokazali,na celu sa Mr.Spec.Dr.Prof.... Duletom!:respect
I nama svaka cast,navijanje extremno dobro,atmosfera kakva se samo u Pioniru napraviti moze i nigde drugde na svetu celom,ali celom.
Dovidjenja,prijatno i bezbrizno spavanje vam zelim kao sto cu ga ja nocas imati :D:pfc:
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Hvala im po 1000-ti put. Vratili su posteno za tone iskidanih zivaca protiv "pravih" cigana:D
Svaki komentar je suvisan......Dule : "Dajte da dobijemo utakmicu" - neprocenjivo

GAVRI MUNJA, GAVRI MUNJA, GAMO TO VROMO PIREA!!!!!!!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Hvala ti Boze za ovu pobedu...Kako je lepo biti grobar,pogotovo posle ovakve pobede...Konacno i Rasic da uradi nesto...Partizane ti si ponos zemlje moje , ti si ponos SRBIJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Jos se jezim!
Neverovatni smo,Dule Vujosevic za predsednika Srbije,kakav trener,kakav motivator,neverovatno.
Karanje cigana jos draze,igracima stvarno svaka cast za ovo sto su uradili...i dalje ne verujem...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Bolje ja da nastavim samo FK da gledam, jer dok gledam KK samo se nerviram, oce zivot da mi skrate, ako vec nisu. :)
Salu na stranu, ali malo je ko ovo ocekivao. Ali stvarno su svi manje-vise odlicno odigrali. I posle ovoga, mislim da niko nece reci da je neko favorit protiv nas u Pioniru.
 

PFC_D

Guest
ne pisem skoro nikad na kosarci, ne razumem se u basket, ipak sam ja fudbalski navijac, ali sta reci o duletu i celom tom timu osim da cemo tek kada sve ovo prodje shvatiti sta smo imali. legende ! bukvalno, legende !

e sad, znam da nije mesto ali...
obicno sam kriticar nepotrebnih ispada kao sto je ubacivanje predmeta u teren, ali ovaj put bih porucio sudijama i ULEB-u.


marsh u picku bre materinu jebem vam mater ! da nece traka nekom oko da izbije ? hocete uskoro poceti da nam merite decibele ? trake vam smetaju ? parce papira od nekoliko grama ? majku vam jebem "evropsku". majku !
u svakoj spici ili spotu za tu vasu usranu evroligu smo vam mi, a sada vam smeta papir?

majku vam jebem !

majku !
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Шта год да се каже о КК Партизан, мало је...и када помислим да немају у себи снаге и резерве за нови подвиг и ново лудило, они нас демантују. :respect

Честитке свима на синоћњој партији а посебно Рашићу, Марићу, Мек Кејлебу, Кецману и Пери, честитке "гробарима", а Дулету...:respect
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Prvo da cestitam svim kosarkasima Partizana, momci, Dule, nemam reci - magija. Covek kad komentarise ovu utakmicu ne moze a da ne pomene Aleksandra Rasica, brate nervirao si me dusu si mi vadio ali ovo sto si sinoc uradio imas kredit kod mene za naredne dve sezone a ne ovu. Videlo se brate od prvog napada koji je odigrao da leti po terenu, ali potpuno rasterecen, zasto, kako, ne znam i nije ni bitno, samo tako da nastavi. Maric ljudina, Bo.. I svi ostali, svaka cast stvarno.

Kratko da prokomentarisem one rolne, prvo sjajna koreografija, Grobarima sa sve 4 tribine kapa dole. Jedino zamerka vodjama navijaca, one sto su ubacivali rolne posle Duletove molbe, njih je trebalo olesiti od batina, pa da li je moguce da je neko toliko bezobrazan da ne razume da mozemo gadno da najebemo zbog toga.

Svi koji ste sumnjali u ekipu, dosta je bilo vise, sad svi zajedno pevamo do kraja sezone pa sta bude.. Meni je srce puno stvarno, ekipi jos jedno veliko hvala za sve radosti koje nam pricinjavate.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Izgleda da je ove sezone Duletu trebalo malo vise vremena da ukomponuje ove momke u ono sto zeli. Sada je na redu serija dobrih rezultata.
Vec ste pohvalili momke koji su se isticali, ja se pridruzujem.
Navijanje je bilo vrhunsko, :respect:respect svaka cast svima koji su bili u Pioniru. Mnogo vam zavidim vjerujte mi.

Jos da ovakve komentare pisemo sutra navece, posle rupe, bice odlicno!!

Samo jedno ime znam......PARTIZAN BEOGRAD!!!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
I da dodam da je možda Vraneš odlučio utakmicu, kad je onom debelom stao na nogu :D

A ovde ga neki posle kritikuju :)
 

Dzontra Volta

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Konacno!!!

Cestitke crno-belim ljudima,da ne pominjem koliko nam je ovo vazna pobeda.
Pozdrav za sve glasne ljude iz Pionira!:napred Partizan
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Можда си у праву то за Вранеша, стим што се на поновљеном снимку види да је дебели сам себи искренуо зглоб! Али дефинитивно, Вранеш можда није показао синоћ ни 30% онога што може, али је зато обананио тако добро играча, не могу да се сетим кога, и то у преломним тренуцима меча, након те банане нама се отвара контра и ми поентирамо... Отприлике тако нешто, не сећам се ни ја баш свега, али ми је тај ''преклоп'' остао у сећању!
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Cestitke igracima i Duletu. A zamolio bih sve one koji su prozivali ovih dana kk Partizan na ovom forumu da se uzdrze od pohvala. Kakav smo mi narod. Ili volis ili ne volis Partizan, i uvek moras da verujes, pa makar igrao sa 4 igraca.
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
Hvala Boze za ovu pobedu.Kako je lepo biti GROBAR. Konacno i Rasic da igra na velikom nivou. O navijacima jedan kratak i jesan komentar: :respect ma nema boljih na kugli zemaljskoj! Ako ovako igramo i na strani realno je se nadati Top 16, cak u sledecem kolu mozemo da vratimo milo za drago huventudu u malagi.


:napred Partizan
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
I dan kasnije imam isti osecaj kao i sinoc,i ne prestajem da pevam u sebi gavri munja.....Jos jednom smo dokazali da u Pioniru nema zajebancije kad grobari nose ekipu,hvala svim momcima, a Duletu :respect
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Veliki pozdrav i cestitke igracima i strucnom stabu na velikoj pobedi nad veoma jakim protivnikom.Pobeda uliva nadu jer je dobijena uprkos perfidnom sudjenju,a mora se reci da neki igraci mogu mnogo vise da doprinesu.Ovog puta Mekejleb,Maric i Rasic pruzili su najvise za njima i Roberts,a veliki znacaj svojom igrom a narocito svojom pojavom dao je i Bozic.Ostali bez veceg broja poena ali svi u sluzbi ekipe.Za mladje igrace ova utakmica je veliki dobitak za buducnost.Sto se velikog dela navijaca tice kao i uvek sjajni i saka im cast a pojedinci treba da dobro razmisle da li oni stvarno vole Partizan ili koriste ovakve skupove za lecenje sopstvenih kompleksa.Veliku odgovornost treba da preuzmu vodje navijaca jer oni treba da kontrolisu ponasanje grupe oko sebe.O tome kada budemo videli kakve ce biti eventualne posledice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top