Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ma to je tupavost na opasnom nivou...al sve se resilo, ne treba dizati sad frku zbog toga...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Који то разлог може да буде да се бојкотују КК и Дуле?
Какви људи могу, уопште, да размишљају о тако нечему?
Ко је шта решио, нико трибину ништа питао није?
Ко то одлучује у име већине, а против воље исте те већине?

Не очекујем одговор на ова питања, не интересује ме, није поента у одговору јер је већ садржан у питањима.

Срамота је да је ико, уопште, помислио на бојкот КК-а, па ма које разлоге навео. Такође је срамота да се о томе причало и решавало, до тога уопште није смело да дође, да се помисли на тако нешто.

А то ко има појма, а ко нема, немој ти одлучивати, препусти да већина донесе свој суд, немој ти квалификовати већину, а ако нешто знаш што ми не знамо, или реци, или не спомињи јер ова прича "Bilo je price o bojkotu iz nekog drugog razloga" може да наведе на погрешан траг, неко може да посумња да КК није хтео некоме да плати да не прави срања на утакмици, или нешто друго слично томе.


Kao prvo, ne zelim da pricam zbog cega su tacno neki htjeli da bojkotuju, postoje razlozi i ja kapiram te ljude, mada to je bila reakcija na prvu loptu, onda se nesto desilo sto je sve rijesilo, mada i da se nije desilo mislim da bi sve bilo u redu! I ne znam sta spominjes odlucivanje u ime vecine, ljudi koji bi nekim slucajem htjeli da bojkotuju oni ne bi dosli, ko nece da bojkotuje dosao bi i to je to. Nema tu `odlucivanje u ime vecine`. Ako ja npr. ne zelim da dodjem na utakmicu kako bi me ti natjerao? Ovo je samo primjer, nemoj da okreces na nesto pogresno!

Sramota je jedino sto se ovdje koristi sve i svasta da bi se pljunulo po ljudima koji su mnogo toga dali i Partizanu i Grobarskom pokretu, sve zbog poraza Save na izborima...

Ovdje je bilo price o tome da ce se bojkotovati zbog u92 ili zbog uhapsenih drugova, ja sam samo rekao da nije nijedno od ta 2 razloga! Ko hoce da sumnja, sumnja i bez te moje recenice. I to sad uopste nije bitno, ko moze neka dodje sutra i neka da sve od sebe!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Неко пусти буву, дежурни пљувачи одмах искористе прилику да испљују Гробаре (одавно нису :roll: ) и ништа, идемо даље... Не преносите лошу атмосферу са фудбалског дела форума и на овај кошаркашки!

E pa sada burazeru, nije bila buva nego istina. A sada zašto su hteli da bojkotuju a na kraju ipak rešili da to ne urade, trenutno nije bitno. To je tema za drugi put. Sada je najvažnije da će Partizan imati podršku na utakmici sezone, jer ako ovu izgubimo slobodno možemo da se pozdravimo sa Top 16..
 

grobarstvo

Guest
Ostavimo bojkot za druge dane.Pricajmo o mecu koji ce obeleziti ovu sezonu.Sutra svi u Pionir.Neka grmi....Grobari s tobom sve do pobede...
 

Baki Bajroza

Guest
Neka grmi pa sta bude,ako je neko zasluzio podrsku to su oni...Bore se kao poslednji mohikanci u ovim uslovima bez love protiv bogatijih klubova iz mnogo uredjenijih zemalja i lepsih za zivot a sad i protiv teske bolesti koja je zahvatila nase drustvo... I poredeci ih sa manekenima sa fudbalskih terena koliko zaradjuju a kako se bore za klub i kako ga reprezentuju naspram kosarkasa ne zelim ni da znam koji je trust mozgova razmatrao neki bojkot-ja ih nebi bojkotovao makar se pola tribine zaletelo na mene...

Mislim da ne treba da se pominje brankica,u92 i ta sranja u opste jer im se samo tako daje na znacaju i gura prst i oko svima(ispadose cigani pametniji cute kao kurve i niko nezglavi a nama popadalo ljudi i ljudi)...
Mozda samo za onog indijanca matica: A poruka za verana i drugove da mogu samo duletu da popu..e...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ja da sam u zatvoru pojeo bi se ziv ako bi znao da na ovakvoj utakmici tribina cuti da bi meni dala podrsku. Postoje bolji nacini, ne radite to i naucite da je PARTIZAN IZNAD SVIH!!!

a da tribina cuti isto bi ti prijalo na podrsci zar ne? Nego, nisam ni ja za ovakav bojkot naravno, zbog U92 i slicnih stvari, jer tako nista ne moze da se postigne, sta mozemo cutanjem da napravimo? NISTA!

@waleks, @realno *W, @to sam ja, @coyote, @baki bajroza, @grobarstvo- (posebno ti), treba da vas je sramota sta pisete, procitajte vise puta ono sto pisete o nekim ljudima, mozda sam ja pogresno shvatio neke, ali cini mi se vecina pljuje po Grobarima, na veoma ruzan nacin (a ja se pitam po kome to pljujete?). Neke postove bi i mogao da shvatim da se bojkot vec desio i da se zavrsila utakmica, ali pojedini zele samo da pljunu nekoga. :confused

A sto se tice utakmice, necu biti iznenadjen ni ako bude tjesno i ako se utakmica bude lomila u zadnjim sekundama, ni ako dobijemo +23 razlike. Ali najvaznije je da dobijemo, pa makar i 1 razlike. A cini mi se da su i oni u dobroj formi, ali uzdam se u to sto su oni ekipa koja samo kuci umije da igra.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Samo stalozeno i bez brige ,dobijamo 20,30 ili 40 razlike ,ebe mi se.
Samo pametno ,a za ostalo ce se pobrinuti
parefes3.jpg


parefes.jpg
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Puno srece igracima na utakmici veceras, mislim da dobijamo sigurno. Ako budemo imali korektno sudjenje, a imam nekih naznaka da hocemo :) mislim da smo bolji od ovih Litvanaca, cija forma od pocetka takmicenja pada i mnogo bolje igraju kuci. Nije nista novo ako kazem da je kljuc donekle u zaustavljanju njihgovog suta za tri, ali i u smanjenju nervoze kioje ce sigurno biti kod nas, zbog velikog pritiska. Ja o 23 razlike ne razmisljam, bio bih prezadovoljan da dobijemo 1 razlike, i iz iskustva sa Partizanom u par proteklih sezona mozemo da ocekujemo prolaz u poslednjem kolu, ako nas vec sutra ne obraduju grcki Cigani, u sta sumnjam.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
@tuljoa @MladenGPG

Ja ne znam iz kog ste razloga vas dvojica mene uzeli na zub. Imam utisak da cim kazem nesto sto se kosi sa misljenjem ljudi bliskih vodjama bilo koje od navijackih grupa Grobara gledate na mene kao nekog uljeza, izdajicu, maltene kao da sam cigan. Nikada nikoga nisam uvredio, tuljoa verovao ti meni ili ne saosecam sa svakim Grobarom koji je u zatvoru bez ikakvog povoda. Ali sta mi ti govoris, da bez njih kop ne postoji? Nema ko da ih zameni? Sa ponosom cu duplo vise da se derem za svakog od tih momaka ali nemoj da pricas kao da ce tribina da umre kad njih, tebe i mene ne bude bilo. Kontam da su ti to verovatno ortaci, i ja bi ih branio istim zarom da su moji ali nemoj da ih branis od mene, ja na njih gledam kao na svoju bracu i nadam se da ce uskoro biti sa nama na tribini.

@MladenGPG, za mene je uvreda da mi kazes da vredjam Grobare jer se smatram istim, tako da molim te ili me argumentovano napadni ili me nemoj stavljati u neke grupe pljuvaca. Mozda cemo veceras jedan do drugog u glas pevati i bodriti crno-bele tako da nema smisla da se prepucavamo.

Izvinjavam se ali morao sam da odgovorim jer mi nije bilo ni malo prijatno da citam komentare na moje postove.

Ljudi, veceras nam treba prava energija sa tribina od prvog minuta, ma od kad izadju na prvo zagrevanje, tako da verujte u momke i idemo zajedno sve do pobede!

tuljoa hvala na objasnjenju.
 
Последња измена:

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
- Не једе и не пије, кажете ђаво у њему...
- Једе и пије, гле изјелице и пијанице...
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Dobro jutro grobari i prije svega srecan badnji dan i da nas Bozic Pera danas obraduje da ljepse docekamo Bozic! Svi spominju 23 razlike ja iskreno mislim da je najvaznije da se borimo za pobjedu a razliku ko sisa :D! Pozdrav od mene i da grmite jace nego ikad veceras!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
prvo da cestitam svima novogodisnje i bozicne praznike i pozelim sve najbolje u predstojecoj godini :ziveli
veceras verujem u pobedu,cak i sa +23,jer je u pioniru sve moguce pogotovu protiv ekipe koja je katastrofalna u gostima :napred Partizan
jel zna neko kakva je fora sa Rasicem i rukavicama na suterskom treningu ?


p.s.ukoliko neko ima kartu viska nek se javi na pm
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ja pred svaku utakmicu partizan u el sam neverovatno nervozan i jedva cekam utakmicu i strepim da li cemo dobiti ali za veceras sam 1000% ubedjen da dobijamo.a to za rasica,da nam nisu mozda opet iskljucili grejanje pa mu ladno :D
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
@TOM @WAlex
Kazu ljudi da kod Duleta suteri povremeno imaju suterske treninge sa rukavicama da bi usavrsili osecaj... :D E sad da li je to istina nemam pojma ali od Duleta me apsolutno ne bi zacudilo.
Kad igraju Oly i Efes i jel prenosi to neko?
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Niam u prilici a gledam SOs, takon da mogu samo da predpostavim da su u pitanju rukavice na kojima je pokriven samo dlan , a otkriveni prsti da bi se stekla navika izbačaja samo prstima, mada ako do sada niej to naučio džaba mu sad rukavice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top