Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Могу да се жале Спортском арбитражном суду. Обзиром да су га дунули на терену, па Евролиги не верујем да ће се жалити, мада говна су то, никад се не зна. Што неко рече, ако се и даље жале, па опет испуше, можда убеде нато да нас бомбардује.

Дефинитивно, не верујем да ће ова прича ићи даље обзиром да их, због жалбе, напушавају и њихови навијачи.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
ma mogu da se žale mami i tati....
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Mogu da se zale Sportskom sudu u Lozani,ili kako se vec zove,ali ne verujem da ce to uraditi. Shvataju i oni da je sve bilo fer i regularno,samo su pokusali da nesto iznude na svoje ime kod Evrolige.
Ovog puta,EL je polozila ispit. Svaka cast.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ма идеја је била да се направи притисак на судије за наредне утакмице које су непланирано за њих постале јако битне. Неће то ићи даље и мислим да неће постићи ни то што су хтјели. Ми ћемо свакако изгубити утакмицу против њих тамо али тада ће већ све бити завршено и ми ћемо већ осигурати прво мјесто у групи тада!
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
...Ne znam za sudije, videćemo, ali je "onaj odozgo" nekako, čini mi se, ove sezone na našoj strani...U to me je definitivno uverio način na koji je ona lopta Mikela izašla iz obruča...a već je do pola bila ušla i rotirala je još više ka unutra...totalno je "ludo" kako je ta lopta izašla...A bilo je i pre katalonskih govana nekih momenata u ovoj sezoni kad nas je "onaj odozgo" baš pažljivo "pogledao" i "pomilovao"...Hemofarm (pa još x2!) je samo jedan od takvih primera...Znači eto im i sudije ako će "onaj odozgo" opet da bude crno-beli!

И против ПАО-а у Атини, Хејслип је шутирао ( ако се не варам ) па је лопта ушла до пола и изашла.

А што се тиче казне због убачених упаљача итд. Ако нам ишта стигне, можемо да се жалимо да су играчи Барселоне својим понашањем испровоцирали публику да се онако понаша....
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ma mogu sad da se žale kome god oće oni su ga izduvali.sad će cigani da dožive nervni slom i moraće češće da se javljaju kod tegija jer je drobnjak bio u autu.e sad o marusiju.ja bas i ne verujem u tu teoriju da ćemo mi sutra sigurno igubiti jer je marusi slična ekipa nama i mogli bi i oni da izgube na istu foru.druga stvar igrači će biti 1000% motivisani jer pobedom otvaramo širom vrata top8 bez obzira kako govna i zeleni budu odigrali 0-2,2-0 ili 1-1 nama je isto.neće biti lako ali treba se nadati.samo neka momci izginu na parketu a pobeda ako dođe dođe ako ne onda moramo da sjebemo zelene kući.nek nam je sa srećom
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sportska centrala

U Partizanu zadovoljni, Barselona razmišlja o žalbi
10.02.2010 15:45
0
Mlađan Šilobad, poslovni direktor KK Partizan, kaže da je odluka Evrolige da potvrdi pobedu crno-belih na meču sa Barselonom logična i očekivana, dok iz katalonskog tabora ističu da imaju pravo na žalbu.

Šilobad je zadovoljan što je odluka donesena brzo što sa tima skida nepotrebno opterećenje.

- Kao što nam je i ranije najavljeno, odluka je stigla veoma brzo, pre odigravanja narednog kola. Drago nam je što je upravo na ovaj način sve završeno, jer ne samo da je potvrđena pobeda, već nije dovedena u pitanje i regularnost samog takmičenja. Pobeda nije dobijena za "zelenim stolom", već su je ostvarili igrači svojom igrom na terenu, kaže jedan od čelnika Partizana.

Sa druge strane, u Barseloni su nezadovoljni rešenjem.

- U narednih 10 dana možemo da podnesemo žalbu na ovu odluku i razmotrićemo hoćemo li je podneti, kažu iz redova Barselone.




jebote,pa ovima je obraz kao djon od cipele,kakvi kreteni ....

tamno.gif
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma to su klasicne dzukele , nije njima toliko u interesu da se nasa pobeda preinaci, kao sto je ovde vec neko rekao, vec da izvrse dodatni pritisak na sudijsku organizaciju za naredne meceve jer ovako ce da izvise da se plasiraju na final 4 sto bi njima znacilo krah nevidjen.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Čisto izdrkavanje.Kao pokušavaju da ostanu veliki u porazu ,a videlo se ko je veliki na parketu Pionira pre nekoliko dana.Ja bih sad baš iskreno voleo da podnesu još jednu žalbu, na žalbu ,da vidim kakav će odgovor dobiti.Dok se oni zezeju sa žalbama mi radimo!Daj bože da ih dobije PAO majku im bezobraznu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Nekim cudom da im uspe ta druga zalba,da sam na Dulencetovom mestu ja bi izveo juniorski tim+Sinovec,Mitrovic i slicni i apelovao bi na navijace da ne dodje ni jedan covek na tekmu,pa da nas dobiju 100 razlike,otisao na konf izjavio Jeste ovo hteli?-Dobili ste ustao i otisao pa nek nas kaznjavaju 100 puta
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo
Ма накупи нас 12 дилетаната,и региструје,ми лепо изађемо на терен и поломимо их ко пи*ке.Добићемо доживотну забрану играња кошарке професионално (што нас неће много потрести) и неки друштвено корисни рад (ко Ђоле Пантић :D)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
www.kosarka.rs

Vujošević: Nije nam učinjena usluga

Trener Partizana istakao da mu je drago da Evroliga vodi računa o regularnosti, ali da crno-belima nije učinjena nikakva usluga.
objavljeno danas u 16:42; autor: Jovo Karanović

Odluka Evrolige da je odbijena žalba Barselone u taboru Partizana mirno je primljena. Jer, u timu iz Humske niko nije ni očekivao da će biti doneta drugačija odluka.

"Nije nam učinjena nikakva usluga. Ovakvim tokom stvari samo smo oštećeni, jer nismo mogli da se radujemo zajedno sa navijačima posle pobede“ prokomentarisoa je vesti iz Barselone Vujošević i dodao.

"Drago mi je što čelni ljudi Evrolige vode računa o regularnosti, ali još jednom ponavljam žalbom smo oštećeni, jer nismo mogli da slavimo pobedu kako dolikuje“.

Inače, na sajtu Barselone takođe je objavljena odluka organa Evrolige, ali je na kraju informacije objavljena tvrdnja da imaju pravo na žalbu. Barselona ima rok od deset dana da uloži žalbu Apelacionom sudu Evrolige na ovu odluku - piše na sajtu španskog kluba, ali ne i da li će iskoristiti to pravo.

Povodom celog slučaja oglasio se i direktor crno-belih Mlađan Šilobad:

"Kao što nam je i ranije najavljeno, odluka je stigla veoma brzo, pre odigravanja narednog kola. Drago nam je što je upravo na ovaj način sve završeno, jer ne samo da je potvrđena pobeda, već nije dovedena u pitanje i regularnost samog takmičenja. Pobeda nije dobijena za zelenim stolom, već su je ostvarili igrači svojom igrom na terenu" istakao je Šilobad.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
E, uzmem ja kao da cituckam malo spansku marku online, komentare njihove, reko da vidim kako oni komentarisu ovu odluku evrolige itd. Znaci 5 min i poludeo sam, nisam vise mogao. Pa ti ljudi nisu normalni, recenice tipa 'kradja veka' i tome slicno :pop Najsmesnije od svega, u toj gomili gluposti, naletim na jedan komentar skroz normalan, objasnio, sto bi rekli, pogledam nik onako cisto iz radoznalosti kad ono zigic35 :buhaha

Jos jedna stvar, mislim da ove sezone imamo dovoljno dobro sudjenje (jesam se ja njima napsovao majke ali sad realno) tako da bi mogli mozda malo manje da se tripujemo u tom pogledu. Mozda cak i da im ne zvizdimo po ulasku u halu :D

I da, molim sve koji budu dosli na Pao posto ja necu moci nazalost da pozdrave onog majmuna (nisam rasista cisto da se zna) Batista koji put i u moje ime. Kako mi digo pritisak kretencina :banghead

Ajmo crno-beli oooo :pfc:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Kao prvo, molim vas da se ne palite na naslove u našim "objektivnim" medijima. Oni prosto moraju da pišu o nečemu. :banghead

Na sajtu dotičnog malog katalonskog kluba stoji saopštenje koje im je EL dostavila, kao i pravna činjenica da je moguća žalba u roku od 10 dana. To nije nešto što su oni istakli, već što im je dostavljeno uz rešenje. Znači, ne kažem da se govna neće žaliti, ali ja lično smatram da se to neće desiti.

Uostalom, to je odavno gotova priča za nas, gledamo napred, idemo u nove pobede :napred Partizan
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dakle,
svaka cast ljudima iz Evrolige, pogrizili su se da pravda pobedi. Ja ovo smatram kao rodjendanski poklon za mene sa njihove strane:D- Thank you, you shoudn't have!:D
Salu na stranu, ajd' sada ozbiljno. Sutra protiv Marusija treba pre svega zatvoriti njihove bekove, ali da ne im damo ni najmanju sansu da pogode za 3 poena. Dakle, predlazem da se nasi igraci bukvalno zalepe za njihovi od centru terena. Da im ne daju da disu, da se ovi ukenjaju, pa onda sta bude. Srecno sutra!!!
 

Baki Bajroza

Guest
Hm ovo je možda i tačno,ali ono što sam načuo ovako inače,da el uopšte želi da poskida sa kurca deo španaca,uostalom zato je naš deo kostura toliko jači,a oslobađa se tamo put za cksa i cigane,sa ove strane žele da sudare real i barsu,i ako mi odradimo svoj deo posla valjano i sudariće se ako mi budemo prvi...

Mislim da is istripovao(nek me isprave ovi gramaticki strucnjaci ako sam pogresio ako je iz...) ja bas mislim da je ovo pravilo pri zrebu da ne mogu dva iz iste zemlje zbog spanaca tj da nebi mogli da se sastaju u prvoj fazi i top 16 da bi ih sto vise doslo do zavrsnice...Ovako je ispalo ove godine zato sto je pao bio u drugom sesiru inace bi sve bilo drugacije a i ovako su mislili da ce barselona i real da budu prvi u grupama pa uz prednost domaceg terena i izbegavanje u cetvrtini finala do F4(malo su se zajebali) a tamo u drugom kosturu koji je slabiji dosta sta urade unikaha i caja laboral(tau) urade...
Mada dosta sa teorijama zavere ove sezone,rekoh i posle ove zalbe da treba da budemo smireni i dostojanstveni kao sto su predstavnici kluba jer imamo odlicno sudjenje ove godine i pravda je na nasoj strani...
Neki su pljuvali po Evroligi(jel prelazi g u z u ovom slucaju-da Je-Ne-A nije napisao onaj svoj trip sa vozom nebi ni gramatika uzela celu stranu ali mozda je i dobro da obnovimo nesto zardjalo iz osnovne) i po sudijama a ja imam za Lamoniku:clapjer nije podlegao pritisku katalonaca i ugrozio mozda svoju licnu poziciju u tim nekim Evroligaskim lobi krugovima...
I nemoj da vise samo kenjamo o sudijama covece jos malo ako nastavimo zajebacemo i hrvate i nase gane sa tom pricom(a ja sam mislio da njih niko nemoze zajebatii sa tim) !!!

Razmisljam za koga sutra navijati posle nase tekme jer nam sa jedne strane odgovara da dobiju beli cigani sa dva nula i nama treba samo jedna pobeda onda za prolaz(nad marusije kuci vise razlike) ili navijati za zelene da probaju da izbace smradove mada posle ovog batistovog proseravanja neznam dali uopste i da gledam...Svejedno mislem da ce iz cigani odvaliti jer su zelenbaci van forme a i prosle godine iz je dobila dvaput i to sa slabijim timom(bez lorbeka,rubija,ndonga itd) i to je vodila 30 razlike u atini tako da...
Ma ko ih jebe sve zajedno,a za Batista iako je jos rano za to neki natpis tipa :"Nisi ti sportista nego majmun" na eng...

Srecno nasim momcima sutra,treci put u atini za mesec i nesto,prosle godine triput u Moskvi za dva meseca a pretprosle mislim da smo bili cetiri puta u spaniji za sezonu...
 
Последња измена од уредника:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Licno mislim uz nasu sutrasnju pobedu da je bolje da dobije Pao,pa onako laganica da im damo ovde pobedu sa 2-3 razlike cisto da izjebemo onako sitno kaludjerski katalonska govna.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pa u slucaju naseg eventualnog poraza vise nam odgovara pobjeda Barselone, a u slucaju nase pobjede svejedno nam je, pa kako ko voli :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top