Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ponos Beograda... Ponos Otadzbine Srbije... Ponos Roda Srpskog... Sad samo junački na Barsu pa šta bude...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@WebGazda
Pa ti ces biti kao onaj sudija sto ga proziva Je-ne-a,posto njemu skoro svaki sudija smeta hahahahaha.Samo da ti kazem Je-ne-a taj sudija ima dobru zenu mogu da ti nabacim a i bolja je od njegove keve.
Ni jednog trenutka nisamse potresao zbog rezultata jer sam to posle nase prve utakmuci u grupi napisao da idemo u Top 8 mada sam cak napisao da idemo sa skorom 4-2.No dobro dali ce biti 4-2 ili sad vec sigurnih 3-3 videcemo za koji sat .....
U svakom slucaju ni Pariz nije daleko
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Igrajte za grobare ! Ajmo sad napad na 1. mesto !
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Vi se nalazite ovde: Mondo > Sport > Košarka
Todorić: Dobre vesti od Pekovića i Tomaševića


11. mart 2010. 20:33 > 20:43
Vest da su se plasirali u četvrtfinale Evrolige zatekla je košarkaše Partizana na zagrevanju za utakmicu sa Barselonom!
v163233p0.jpg

Sportski direktor crno-belih Dragan Todorić preneo je u izjavi za MONDO delić atmosfere iz dvorane Blaugrana, pre svega kako su se Beograđani informisali o kretanju rezultata na meču Panatinaikos - Marusi.

"Došli smo u halu tako da nismo imali gde da gledamo utakmicu. Sve vreme smo proveli na telefonu. Bilo je napeto, uzbudljivo, najvažnije je da smo na kraju mogli da odahnemo".

Igračima je svakako bilo teško da se koncentrišu na predstojeću utakmicu, kada su bili svesni da se njihova sudbina rešava gotovo dve hiljade kilometara istočno.

"Igrači nisu slušali šta se događa. Prvo su bili u svlačionici, pa su izašli na zagrevanje i tada smo im javili da smo prošli dalje".

Legendardni operativac crno-belih bio je na vezi sa bivšim Partizanovim asovima, Nikolom Pekovićem i Dejanom Tomaševićem, koji su iz neposredne blizine videli pobedu Panatinaikosa rezultatom 82:79, u dramatičnoj završnici.

"Biće malo veći računi za mobilne, ali nema veze", zaključio je Dragan Todorić.

Da je u okršaju dva atinska tima Marusi ostvario pobedu, Partizan bi do četvrtfinala mogao samo pobedom nad Barselonom na njenom parketu. Bilo bi mnogo teško...

(MONDO, foto: MN Press)
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Makabi je pomalo divljacka ekipa ali su izuzetno jaki pogotovo kuci.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Kraducka se.
Ajde da sacekamo kraj.
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Košarkaši PARTIZANA plasirali su se u TOP 8 EVROLIGE-bravo crnO bela porodice....svi koji su u mogućnosti,dodjite na aerodrom "Nikola Tesla",avion iz Barselone sleće OKO 03.30H-podelimo ovaj uspeh sa košarkašima...

80133224.jpg

svlačionica crno belih posle osvojenog kupa u Nišu....
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
82-64

29 izgubljenih lopti i sakacenje od sudija
dovoljno da se izgubi od govana

sledi ponos izraela.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
E sad je naredu Makabi mislimda nismo bez sansi
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Ja sam srecan sto govna idu na real,a sad nisam siguran sta bi za nas bilo bolje,ja mislim makabi,al nikad se ne zna
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Lepo je sto smo prosli ali 29 izgubljenih lopti?!? Sto je mnogo, mnogo je...
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
ko se se saca napisao sam posle Pao

1, DA 1001 % PAO DOBIJA MARUSI
2, DA CE IGRATI BARSA I REAL IMA BOGA AKO I NAPRED NOVICE !

inace sramno sudjenje podmuklo bezobrazno , pustili su tucu nama svirali sve ..
20 slobodnih bacanja u prve 2/4 ZA CIGANE ... ja sam ocekivao i Duletu da daju po neku licnu ,,,

bice tesko sa Makabijem ali ja verujem u Pariz ----

inace krili smo karte za finale sa Barsom u prve 2/4 videli da mozemo i cuvali se za finale i pobedu .... ovoj Barsi u bolje sudjenje mozemo da pariramo ... sad mi je jasan Franko ---- KATALONIJA JE SPANIJA

svaka vam cast majstori
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Bravo momci, svala cast na svemu prikazanom u Braseloni.
pokazali ste zelju i borbenost a i kohone ( Veseli) :)

Vise sam voleo da dobijemo Real i smrdlivog Mesinu ako nista drugo ono zbog putovanja ali sta da se radi, idemo dalje....

Da se ne zanosimo da smo dobili mnogo lakseg protivnika, Makabi je veoma ozbiljna ekipa!!!

Svaka cast momcima jos jednom i naravno Duletu :respect
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Po mom misljenju bolje Makabi nego Real!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
ne znam bas sta je bolje za nas. Makabi je jako dobar domacin. Ne sumnjam da cemo ih dva puta dobiti u Beogradu, ali u Tel Avivu, ne znam, nadam se da cemo jednom da ih iznenadimo. Sto se tice Reala, Mesina je jako dobar trener, protiv njih bi bilo jos teze. Ali sada je vreme za slavlje, sve cestitke Duletu i igracima za nove velike uspehe.
 

sasho74

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
118
Reaction score
3
Локација
Makedonija
spored mene je bolje makabi kao drugi nego da smo igrali s realom kao prvoplasirani ...
pa ajde sad treca sreca ... idemo na F4
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top