Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Strasno... Pa oni ne mogu ovde loptu da uhvate a caha i nije neka skakacka ekipa
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ma ne komentarisite utakmicu za dz, samim otpustanjem Petrovica smo znali koliko se ,,ozbiljno'' spremaju za ovaj mec.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
hahaha glupi ivanovic i mrtvi spancu...Kakva govna...Pao dobijen singl,al bar je dobro za Partizan !
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Пола тима ни не зна ко је Харис био,али бих волео да нам улепшају овај тужни дан који обележавамо сваке године.

пс Моменат када је кров Пионира замало отишо у три лепе,вероватно најбучнији моменат у историји дворане :
Новица испуњава обећање http://www.youtube.com/watch?v=AgRZs3suYZc

http://www.youtube.com/watch?v=nauuBjfoRM8 a ova tekma kad je novica promasio 3cu.. zeljko je tad izjavio da nije mogo da cuje sam sebe, kamoli druge..

sta sam reko.. zalgiris-kaha produzetci.. litvanci sigurno dobijaju..
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pa ovo nema dalje...Ko me jebe kad neću online da se kladim...Tamo se i produžeci računaju...Em što ode 50 ojra,em što je opet izgubio Žalgiris i nama zakomplikovao situaciju....Majko Božija
 
Последња измена:

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
cekajte,ako izraelci dobiju mi sigurno idemo dalje ili jos visimo!?
ja sam siguran da oni sutra gaze ruse.
sve u svemu, treba ispratiti ov nase, odraditi poso,pa cekati...

svidja mi se sto vodimo od pocetka, to je bila retkost ove sezone
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Nijedan post protiv ovih momaka nisam napisao do sada,celo vreme verujuci u njih ali veceras mi je prvi put u zivotu bilo muka da ih gledam na terenu !! Zelim da verujem da se jos uvek sve moze promeniti ali tesko..
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Svaka čast Gistu...Pa vi kažite posle da čovek ne zna...Da nam nije njega i Kecmana danas,ne smem ni da zamislim šta bi bilo...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ma nek se teraju u pm vise! Ne mogu vise da gledam ovakve zavrsnice!
Igra = ocaj Pobeda nekako iscupana
 

Zagor

Guest
Ako prodjemo, to je maksimum. Ako ne prodjemo, opet je maksimum. Opustite se. Pozdrav iz Pionira.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Fala Kecmanu, Gistu, Fakiniju i Grobarima na pobedi u najgoroj utakmici u istoriji Evrolige!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top