Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Sve bi mnogo lakse bilo, a mi bi mnogo drugacije izgledali da imamo samo jednog rasnog sutera, da se zbog njega siri odbrana, a Boga mi i da pogodi koju. Jeste da je igrao u chergi, ali nama bi ovaj Videnov legao "k'o budali shamar". Valja pohvaliti i Rashka. Covjek svoj ugovor odradjuje posteno i daje mnogo vise od onoga sto smo svi ocekivali od njega.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Porodjajne muke!
Imacu nocne more :wink:

Kod kuce guramo nekako imamo i srece, ali u gostima..

Mnogo tezak mec za gledanje, svaka cast grobarima u Pioniru.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Gistu svaka cast za poslenji kos ali osim toga bio je cita nula kao i ostali crnci.Rasko i veseli odigrali junacki i svaka im cast! pohvale i za lucica i naravno za kecmanov magicni sut:D da je lose lose je ali ovaj put cu da cutim i cekam.moze i mora puno bolje i dako sutra makabi bude posten pa zgazi glibavi himki pa opet u TOP 16!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ljudi necu da komentarisem nista... Neka igraju ovako i ja sam zadovoljan! Dobili smo na borbenost! Svaka cast momci ! Atmosfera fantasticna! Vlada konacno poceo da vice-motivise i danas je bar po meni dobro vrsio izmene.

Edit: LUCIC SUVO ZLATO !
 

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
svaka cast na pobedi,ali igra:bangheadPojedincima nije mesto u PARTIZANU:bangheadLafajet je igracina za ovog indijanca jerrellsa.Ali ipak pobeda se racuna i to je najvaznije,ali definitivno cu na kraju sezone imate mnogo vise sede kose.Cestitke publici idemo dalje
 
Последња измена од уредника:

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jebem ti sunce!!!!!vazna je pobeda,igrajosuvek losa!!!
onog igracasa brojem5 trebapodhitno smiriti da ne divlja ovako,zamalo da nam proda utakmicu!!!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Мало је фалило да Влада успе оно што ни ја не бих успео, да у препуном Пиониру изгуби од једне од најслабијих екипа овогодишње Евролиге.

Елем, уз доста среће, домаћинско суђење и Ратка Варду важна победа је ту, а то је и најбитније.

Оваквом поставком игре, оваквим (не)залагањем немамо шта да тражимо у ТОП 16, чак ни Гробари ту не могу ништа. Невероватно, али истинито.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ko po običaju kad sam kući prenos gledam samo na momente , previše oscilacija u našoj igri, na kraju pobeda što je i najvažnije, nadam se boljim danima i da ekipa se malo trgne iz ove letargije da počnu malo da ulaze ti šutevi spolja ovog novog pleja Jerelsa i Klobučara( koji je za mene totalno razočarenje).
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bekovska linija nam je dno dna ove godine :banghead
Trener ne ume da postavi napad, a i ne krivim ga kad niko nema muda da sutne protiv zone ???

Ipak, cestitke na pobedi i idemo dalje :clap


Bravo za Veselog i Gista....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Svaka čast Gistu...Pa vi kažite posle da čovek ne zna...Da nam nije njega i Kecmana danas,ne smem ni da zamislim šta bi bilo...
Šta treba orden da mu dam zato što je zicer dao?Nikada nisam napisao da ne zna ,nego da je bezobraazan sa svojim odnosom prema igri,zaleće se pod koš na trojicu pokušava neke kombinacije,samo gledam kad će noge da polomi.Ne bih onog blentavog Robertsa za njega menjao nikad,pa nek je 2 puta lošiji igrač,srce ostavlja na terenu.
Nadam se da će me se vremenom kupiti,ne igračkim kvalitetima nego ljudskim.
Veseli sem one kontre odigrao profesorski ,dominirao u skoku ,davao bitne koševe.Kecman probijao kao šilo,samo nema centra koji će ga pratiti.O onom njegovom košu ne treba raspravljati.Lučić sjajan.
Ono što mi nazivamo centarskim parom,pre svega onaj tamnoputi momak:
ako smo mogli Lafu da damo otkaz posle mesec dana ,N.Dž.(24) koji je prošao i pripreme bi trebao lepo da pokupi prnje,uzme poslednju mesečnu platu,a u međuvremenu može da radi ko obezbeđenje u nekom klubu,redar na utakmicama,da nosi neke ormare u klubu,ide na kvantaš po krompir u kuruz,hrani svinje,šta mu je volja.
Ako je istina da prima onolike pare,to su par bačene u bunar,pa ovaj bangavi Varda je za njega jebeni Juing.
Raško se trudi ali nema košarkaške ineligencije,ne može ni 2 na 2 da odigra.
Ova pobeda će nas zavarati ali nešto mora da se menja,ovo nije Partizan,ovo je skup igrača koji divljaju i neodoljivo asociraju na igru aškalija prethodnih sezona.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Najjace je kad im Vlada kaze da odigraju pik jer pik nisu odigrali dugo (Dule je zadnji put bio trener kada je ta akcija odigrana). Naravno u naprednoj akciji nije bilo ni p od pika.

Vlado cao, zdravo ne bih te vise zadrzav'o. Nadam se da Danilovic i Tosa imaju spremnu zamenu i da su cekali samo da prodje mec i da to objave

@David surova istina ovo sto si napisao. Ja nisam prepoznao ni jedan jedini smislen napad, ni jedno jedino smisleno rasturanje zone.

Mec viner je Kecman koji je poenom razdrmao igrace i navijace i trener Prokoma koji dize ruke od zone pred kraj meca(ili su to "Poljaci" toliko lose sprovodili da nije ni licilo na zonu)
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Pise se samo pobeda.
Da mi je neko pricao da cu u svom zivotu da gledam ovu dekadanciju od kosarke, rekao bih mu:"Ala lazes".
Nista sem pobede se nije desilo od onog sto sam prognozirao pred tekmu. Osim mozda odbrane u nekim segmentima(skokovi)
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Ovo sto mi igramo je verovatno iz udzbenika iz '63 godine jbt, ali dobismo nekako. Kecmane kralju, koja je ono trojka bila, boli me racq za indeks ostalih, bez nje smo bili slomljeni! Napred Makabi! TOP 16!
P.S. Dzavai i Klobucar, hvala i dovidjenja! Dokle vise?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.258
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Pobjeda iscupana na misice. Bilo je, povuci - potegni ali dobismo na kraju. Igra ocajna...medjutim, POBJEDA je najbitnija i to je jedino sto se pamti!!!!

Cekamo sutra pobjedu Makabija, i eto nas braco Grobari u top 16 Evrolige jos jednom!!!!!

Aleeeeeeee!!!!!

p.s

Kecman i Gist kraljevi!!! Alal im vera!!! Dule jos jednom pokazao kako se sutiraju trojke u najvaznijim momentima hehe.
 

yaps

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
17
Reaction score
12
Pozdrav svima! Evo mene prvi put.
Tesko je bilo. Mislim da ne treba sve svaliti na Vladu.Cinjenica je da mnogo skripi, ali realno coveku nista nije ostalo od okosnica od prosle sezone. Lafajet nije bio dobar, ali je bar razigravao tim.Da imamo malo boljeg pleja, Gist bi ubacivao preko 20p po utakmici. Bozic igra vise nego sto bi trebao, ali opet je to posledica nedostatka pleja. Kecmanu svaka cast, ima godine, ali igra kao lav.
I da promenimo Vladu, ne ocekujem neki boljitak.
Makabi bi trebao da dobije Himki,al ko ce ga znati.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ne razumem zamerke pojedinaca na borbenost.. Cini mi se da su veceras igraci bili itekako borbeni, i ja sam sa te strane zadovoljan. E sad, sut nas stvarno nije hteo, sto za 3, sto za 2, sto kriminal sa penala. Curtis, vidi se da ima materijala, ali za sad nista specijalno ne pokazuje, ako nista drugo vidi se napredak u smanjenju divljanja.

Na misice pobeda, ali dobro. Ja zadovoljan.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Pobeda se pamti sve ostalo očaj. Neverovatno kako mi loše šutiramo. Sreća pa je Veseli ubo one trojke inače ne znam šta bi bilo.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ajde malo lakse sa losim raspolozenjem.

Da smo odigrali lose, jesmo!
To stoji, ali ruku na srce nama sutevi nisu ulazili ama ic. Da su usle neke trojke koje su MORALE da udju, mi bi se sada sprdali kako smo rutinski odigrali ovo i cao zdravo. Odbrana na momente ODLICNA, na momente solidna a ponekad i malo pogubljena.

Ja mislim da su svi izgoreli u zelji i malo im je noge odsekla publika i sav taj motiv kojeg su imali.

Vazna je pobeda, Vlada ce im je*ati kevu (nadam se) zbog lose igre a mi ako nam Bog da sutra slavimo prolaz i od sutra se za nas sve okrece na bolje.

A vi opusteno na spavanje i procitajte komentare na kraju sezone pa se nasmejte! :D

AJMO CRNO-BELI!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top