Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
WAleks,Jaka u Nlb ligi ima prilično dobar procenat šuta ove sezone,15/20 = 75%
Prošle sezone 36/55=65,5% , pretprošle 21/37=56,8% itd itd...A sad ne znam sta mu se dešava u Evroligi

Моје мишљење је да му се дешава то, да је он ''онај'' тип играча кога мораш да сачекаш! Као да има неку трему или не знам ни сам како то да назовем када уђе у игру, а када је евролигашка утакмица. Наравно да је НЛБ или било које друго такмичење сасвим друга прича, није препуна хала, нема толиког притиска, нема морања итд. Тачније има морања али не толиког. И једноставно треба га ''истрпети''! Колико дуго? То не знам, чекали смо ми наше играче и по целу сезону, две па и три и на крају их ипак дочекали. Надам се само да Јаку нећемо морати баш толико дуго чекати, најискреније се надам!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nije nam danas Varda tema, ali samo jos nesto da dodam: da je puno i masio-smatram da nije, ali i ako jeste-to je posledica odlicne odbrane, a ne njegove zelje da pomogne Partizanu. Veliki grobar, hmm? Ne slazem se, ali nema veze, a ta prica da nas je zaduzio partijama protiv kahe i himkija, covek sigurno nije igrao za nas i zbog nas vec cisto za svoju statistiku!! Uostalom, rts 2, snimak uveliko, pa gledajte.

Jbte, secam se Varde jos iz juniora Partizana kada je ciganima zalepio 3 rampe u jednom njihovom napadu(derbi juniora).

Ti ovde pises da nije grobar???

Juce si dosao na forum, a prozivas grobarcine ???

:banghead

Naravno da je igrao za sebe ,jer ima covek srca.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Dolazi Krka,pa idu tri gostovanja.Tada cemo da vidimo tu fenomenalni odbranu kako neki spominju i sut koji juce nije funkcionisao zbog grca.Moje misljenje je da je ovo jedno veliko zavaravanje i da sto pre budemo shvatili bice bilje za nas.Da Kecman nije juce pogodio nemoguce,tehnicka...druga bi se prica pricala na forumu.Ja ne vidim koji nam je igrac u uzlaznoj formi.Cela ekipa je ubijena.Bozic ne postoji kao igrac,Kecman juce iskreno los,Jaka katastrofa,Djekic nije se ni skidao,Jaramaz nece videti teren,Dzavai ovakav kakav je pao totalno u formi.Dzereld,Gist divljaju i igraju za statistiku.Katic jedini konstantan ali ima i on bisere,Milosavljevic jednu odigra odlicno ,drugu lose.Veseli se budi ,kako je igrao pre ovg meca ,juce je bio sjajan.I dalje nisam optimista zbog hiljadu stvari.Ne svidja mi se kako se stvari odvijaju i mislim da nam slede teski dani.Sto zbog trenera,sto zbog klupske politike ove sezone a pogotovo nase perspektive.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
A zasto da ne!! Cime je to Varda zaduzio bilo koga??? Malo mi je precenjena ta prica kako svakome ko je ikada obukao dres Partizana mora da se klice! A i njegovo ponasanje danas? Bunio se najvise po terenu, igra za klub koji je ispao, a kida, vice kao da mu zivot zavisi od toga; ja to zovem sitnom pobudom malih ljudi!

Тема није Ратко Варда!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ove sezone imamo sam jedan dobitak a to je LUČIĆ. mislim da dečko ima srce kao lav i da treba da igra više a ne da kad ga krene trener ga vadi i zaboravi ga do kraja. Jaka i BOSS imaju već strah od šuta i to će da bude njihov a i naš naj veći problem u narednom periodu. Jawa, šta reći hvala i doviđenja, taj dečko realno nema kvalitet (bar ne još) za ozbiljan klub (a mi to nadam se jesmo)
Ekipu treba razmrdati a to može samo Vlada nažalost samo svojim odlaskom...
NUSKNVP
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bez nerviranja večeras...

Partizan - Himki 72:68 (-4 za Himki)
Žalgiris - Himki 73:65 (-8)
Prokom - Himki 71:67 (-4)
Kaha - Himki 89:81 (-8)

Makabi - Žalgiris 86:70 (+16)
Makabi - Prokom 99:58 (+41)
Makabi - Kaha 81:70 (+11)
Makabi - Partizan 76:62 (+14)

Večeras da te vidimo Gospodine Blat...Da vidimo da li si zaista Gospodin sa velikim "G" (kakvim si se pokazao u puno situacija u prošlosti), ili si jedna trenerska jajara koja ipak savije kičmu kad mu se dovoljno "glasno" kaže. Pratićemo pažljivo i tebe i tvoj tim večeras...U Evroligi se svakako dešavalo da i najveći favoriti puknu od objektivno slabijih ekipa, gledano čisto sportski moguće je da se to desi i tvom Makabiju protiv Himkija, ali...nije sve samo u rezultatu, mnogo je bitnije kako se dođe do nekog krajnjeg rezultata...pratićemo te Gospodine Blat večeras svakog sekunda, svaku tvoju reakciju na dešavanja na terenu...

Ako se večeras desi ono najgore, znamo svi da je sasvim moguće da na kraju mi, Kaha, Žalgiris i Himki završimo u četvorouglu - svi sa ukupnim bilansom 5-5 i takođe svi sa ukupnim međusobnim bilansom od 3-3.

Trenutna koš-razlika u tom mogućem i vrlo realnom četvorouglu (ako Himki dobije večeras u Tel Avivu, a u poslednjem kolu kod kuće dobiju i Kaha i Himki), bez trenutno nepoznatih tačnih rezultata 10. kola (Kaha - Partizan, Himki - Žalgiris):

Žalgiris: +11
Himki: +11
Kaha: +3
Partizan: -25

Znači realno bi ga ugasili ako puknemo u Vitoriji...Mislim, ne bi ga ugasili ako "pozovemo" neku naučnu fantastiku pa recimo puknemo 1 razlike, a Žalgiris pukne u Rusiji 38 razlike...što je nemoguće...i sportski i nesportski...

Pošto sam sinoć od prilično upućenih ljudi čuo neke stvari vezane za smenu Petrovića, kao i za samu utakmicu u Kaunasu (Žalgiris - Kaha) koje nemaju blage veze sa sportom, ja samo apelujem da se ne nervirate previše ako večeras u Tel Avivu NASTAVE da se dešavaju neke nesportske stvari.

U tom slučaju - nema očajavanja, igramo i mi još jednu utakmicu u ovoj grupi, i mi se još uvek pitamo, koliko god neko mislio da se mi ama baš ništa više ne pitamo! Mamu im jebem da im mamu jebem...svima, počev od Evrolige, pa do svih lobija koji postoje u njoj i ispod nje...Mamu vam jebem da vam mamu jebem, ima da "izginemo" u Vitoriji i da budemo na kraju i 2. u grupi!

EDIT:
A budu li ješe iz rukovodstva Makabija večeras prodale (znači ako puknu "štelovanjem", samo tako ako puknu):
DABOGDA SE USKORO POJAVIO NOVI HITLER, ALI MNOGO EFIKASNIJI OD ONOG PRVOG!!!!!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Realno igra nam je tuga ! Ako se nesto drasticno ne promeni,tesko cemo do titule! Svaka cast Vladi Jovanovicu,ali ja sam za pokusaj vracanja Duleta !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
:clap i tebi za popove...
Sad objasni još svima kako sam to gore bukvalno mislio, kako je Hitler najveći zločinac u istoriji, kako je pobio i mnogo Srba...
Pokaži kako ima razumnih ljudi na ovom forumu, kako je sve ovo sport...
Dokaži da se ne sme biti malouman, da navijači moraju biti uvek staloženi, da je i psovka jednog navijača za zatvor, a kamoli onakav bezuman "izlet" kojeg je potpisnik ovih redova gore napravio...
Apeluj za moj ban...recimo zbog očigledno pokazanog i dokazanog antisemitizma...pozovi se na statut foruma, na zabranu ispoljavanja nacionalne, verske i svakakve druge mržnje...
Pokaži da razum mora da vlada svakog sekunda...
PS
Sve je ovo naravno ironija u ovom mom postu. Od aplauza kojeg sam ti uputio, pa do poslednjeg slova ovog posta.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Au kakvi komentari :eek:

Ja se nadam da ste vi pod utiskom dosadasnjeg dijela sezone ili sam ja totalno zaboravio kosarku. Mene je ova utakmica podsjetila na nas Partizan iz prethodnih sezona, dobili smo desetine ovakvih utakmica, a uvijek nakon njih su se javljali i poneki Grobari, a uglavnom "nezavisni" mediji i cigani da nam objasne kako je Partizan igrao ocajno, a dobio je jer je protivnik jako losa ekipa ili je imao los dan, a sve to zbog toga sto je utakmica bila na malo poena.

Ovu utakmicu smo pokazali ogroman napredak u odbrani, jedan dio smo je igrali fantasticno, i individualno i timski, bilo je na trenutke propusta, ali u odnosu na prethodne utakmice sjajno. Izuzetno borbeno, jaka odbrana, skok, sve sto nas je krasilo prethodnih sezona i to je ono sto ja trazim od njih. Sto se tice igre u napadu i to je bilo po meni solidno, jedino sto su se zbog vaznosti utakmice i velikog pritiska zbog svih desavanja u klubu nasim igracima vezale ruke pa nismo mogli ama bas nista da ubodemo. Uopste nije bilo puno silovanja, vecina trojki je bila iz izgradjenih pozicija, morali smo dati jos najmanje 6-7 tih suteva i to bi bio prosjecan sut, mozda cak i ispod toga, a razlika bi isla na 20 poena, i da je tako bilo cisto sumnjam da bi neko ovdje rijec rekao. A sut ce doci, ja za to ne brinem. I jos nesto sto me raduje, pobjeda u neizvjesnoj zavrsnici, pobjednicki mentalitet!

Vlada dobro vodio utakmicu, igraci se borili, u odbrani pokazali veliki napredak i dobili smo utakmicu i ocekujem sutra da i teoretski budemo u top16, a zatim ocekujem jos bolje igre. Ono sto je lose, jos jednom se pokazalo da smo limitirani na poziciji 5 i da nemamo dovoljno kvalitetnu startnu peticu za EL.

100% se slažem,drago mi je da bar neko pozitivno razmišlja.
Nadam se da kad Marjanović dobije otkaz u cska da se nećemo dugio premišljati.Inače,ukoliko naši stranci ovako nastave imaćemo veliku dilemu koga da otpustimo pred početak domaće lige.
Trenutno imamo skor 5-4,ukoliko očekivano izgubimo u poslednjem kolu to će biti 5-5.Za taj rezultat nemam nikakvih zameki,i ako ne bude bilo dovoljno ja se neću ljutiti ni na koga.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Manite me priča "dobili smo prokom,šta kukate?"
Evo izjave Željka posle pobede paoa nad prokomom od 22 razlike a ovo je bila bolja ekipa prokoma relativno:
http://www.youtube.com/watch?v=z-gyjtOnwA8&feature=related
aj ako zanemarimo
dis džouk bre :buhaha
klip pokazuje poentu,neki igrači ne zalužuju da nose grb Partizana.
I manite me odgovora to je pao sa budžetom od....Nije to poenta.
Ovaj prokom uopšte nije loša ekipa,ali smo realno za njih u pioniru 20 razlike bolji,sećam se prošle godine protiv makabija "pa ne mogu dviljaci na sistem",a mi postajemo divljaci.
Raduje me poboljšanje u odbrani.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Posle vecerasnje utakmice izmedju Makabija i Himkija gde bi najverojatnije trebalo da se overi prolaz u to 16, treba uprava da presece sta dalje? Ili ako le moguce vratiti Duleta ili nesto promeniti dali u strucnom stabu ili igrackom kadru. Novi plej ispada za sada da je mnogo gori od Lafajeta koj inista nije pokazao za to sto je doveden. Ne zanosim se da treba uci u top 8 ili osvojiti NLB ligu ali ako mi vako nastavimo tesko cemo da osvojimo i domace trofeje. Juce igra bila je losa tolika bez idejnost u napadu losa izvodjenja slobodnih bacanja sut kako za 2 tako i za 3, jednostavno smo morali dobiti mnogo lakse jer juce ni nas rival nije nista posebno pokazao. Jeste pobedili smo srecno ne treba kukati ali ipak za bolje sutra puno treba promeniti.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
U odbrani? Njihovi neometani šutevi čim se prođe slovenac ili Milosavljević, više šetnji do koša.. Mi bre odbranu nemamo. Nikad slabiji u tom segmentu igre nismo bili. Uostalom, stiče Krka, videće se naša "odbrana" na delu.

Enslaved, lepo sam napisao:

Da rezimiram, ovo večeras nije bila košarka kavu je Partizan igrao. Možda u nekim delovima utakmice u odbrani, ali napad...daleko od toga...
Prva četvrtina je bila jako dobra! Čak mogu da kažem i odlična, što se odbrane tiče.
Ostalo jeste bilo slabije, ali i logično je jer se igrači istroše. Vezali smo posle toga još par dobrih odbrana i može to još mnogo bolje, ali nema organizacije a nažalost nije bilo ni tranzicije posle odbrane u kontru. Recimo kao Raško kad je bacio Janu loptu za ono zakucavanje...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Je-Ne-A,jedini krivci za ispadanje Partizana bicemo mi sami i niko drugi.
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
:clap i tebi za popove...
Sad objasni još svima kako sam to gore bukvalno mislio, kako je Hitler najveći zločinac u istoriji, kako je pobio i mnogo Srba...
Pokaži kako ima razumnih ljudi na ovom forumu, kako je sve ovo sport...
Dokaži da se ne sme biti malouman, da navijači moraju biti uvek staloženi, da je i psovka jednog navijača za zatvor, a kamoli onakav bezuman "izlet" kojeg je potpisnik ovih redova gore napravio...
Apeluj za moj ban...recimo zbog očigledno pokazanog i dokazanog antisemitizma...pozovi se na statut foruma, na zabranu ispoljavanja nacionalne, verske i svakakve druge mržnje...
Pokaži da razum mora da vlada svakog sekunda...
PS
Sve je ovo naravno ironija u ovom mom postu. Od aplauza kojeg sam ti uputio, pa do poslednjeg slova ovog posta.



Sine, ti si za lecenje, bio svestan toga ili ne.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Po ko zna koji put dobijamo utakmicu na silu,individualnim akcijama a ne timskom igrom,sreca nasa pa ni one jadnike nije hteo sut sinoc,iole ozbiljnija ekipa bi nas izprasila samo tako.Pod hitno nesto treba menjati u igri ,na treninzima,na tekmama....inace ode mast u propast
mali off
sve pohvale za momka koji je sinoc pustao muziku u pioniru,Bad Manners,Stanglers,Clash itd-svaka cast
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.172
Локација
vaginamandibularia
Kole, tačno je da smo poneki napad dobro odigrali odbranu, ali juče su poljaci promašili petnestak otvorenih šuteva, pri čemu je plivanje u odbrani evidentno. Energija je postojala, ali opet smo imali katastrofalnu četvrtinu gde se nije znalo ko pije a ko plaća. Da Veseli nije u trećoj bacio onu bombu sa 9 metara... Jednostavno, delujemo pogubljeno. Džerels osećam da u životu nije igrao sporiju košarku, takva nam je postavka igre. Povremeno predugo držimo loptu, ne moora svaki šut da bude u 23. sekundi napada. Juče Džavai pod košem, prodor Gista a Džavai ruke uz telo. Mora da se očekuje asistencija u svakom trenutku, a ne da se zvera. Imamo i mnogo suvišnih poteza, pre svega u vidu driblinga. Milosavljević očigledno ima neki kurcšlus, on ako ne napravi dribling ne može da krene. Smešno izgleda kad čovek stoji sam, 3m nikog oko njega a on pravi dribling telom. Jaka šutira bez imalo koncentracije. Kao da je iz juniora došao, a ne iz Olimpije. Ja ne znam šta rade van terena, kao da po ceo dan dižu tegove, niko da pogodi nešto. A ne treba zaboraviti da je jučerašnji protivnik prosečna ekipa.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ma Enslaved slažem se. Ja sam se više osvrnuo na to da smo sinoć odbranu na momente igrali jako korektno, za sve ostalo si u pravu i slažem se.
Jer ako onu sinoćnu odbranu treba da pored sa onom protiv Zadra jasno je da smo napravili pomak.
Nego, čisto da ne ispadne da sam tu da bih opljunuo po Vladi (mislim da to i nisam uradio) i pokazao nezadovoljstvo. Još od kako je Vlada postavljen kao trener verovao sam u njega. Čak i kad je bilo postavljeno pitanje posle odlaska Duleta on ili neko drugi (tipa Sale Đorđević) ja sam bio za Vladu!
I sve od pre 5-6 utakmica sam imao poverenja u njega! A onda je usledila promena Lafa i porazi od Radničkog i Zadra u NLB, kao i od Makabija i Himkija u Evroligi + bleda partija protiv Igoke-e i jedva pobeda protiv Prokoma, sve to uz mnogo nedostatka u igri!
Posle poraza od Zadra sam bio za smenu Vlade, jer smatram da bi novi trener u nekom kratkoročnom pogledu bio bolje rešenje (bar treneri koji su na raspolaganju), ali sad kad je Vlada dobio podršku ja sam za to da ga istrpimo, ali isto tako očekujem pomak. Ne moramo više ništa da uradimo u Evroligi, ali daj da se rezultati u NLB poprave, daj da se igra u oba pravca popravi, daj da vidimo zalagnje u igri i kontrolu igre od strane našeg trenera! Bar to za početak.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.082
Reaction score
8.421
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tuga i cemer sinoc. Zapamticu samo pobedu a ostalog vec sada ne zelim ni da se prisetim.
Jedino cime sam zadovoljan je mali Lucic, momak mora mnogo vecu minitazu da ima i da ga guramo maksimalno. Jer je po meni ocigledno da nema neki preveliki talenat ali se bori, ima ogromnu zelju i spreman je da velikim radom napreduje. Mora da igra bar duplo vise u nastavku sezone nego do sada.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Sajt EL.
We would need Caja Laboral and Khimki to lose both to make it for sure to the next round. We also have possibilities if we beat Partizan by 8 points or... more
POSTED BY Jan Jagla - Gdynia

http://www.youtube.com/watch?v=9eEltkM1K4Y

Vesely: i dont think so! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top