Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Sto se tice tih decibela siguram sam da smo taj rekord postavili vec vise puta nego nije bilo mereno...Mnogo vazna pobeda,i na pobedu treba ici i u Spaniji bez obzira na rezultat sutrasnje utakmice.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Сутра меч Макаби Химки суди Милија Војиновић. Чисто да се зна.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Au kakvi komentari :eek:

Ja se nadam da ste vi pod utiskom dosadasnjeg dijela sezone ili sam ja totalno zaboravio kosarku. Mene je ova utakmica podsjetila na nas Partizan iz prethodnih sezona, dobili smo desetine ovakvih utakmica, a uvijek nakon njih su se javljali i poneki Grobari, a uglavnom "nezavisni" mediji i cigani da nam objasne kako je Partizan igrao ocajno, a dobio je jer je protivnik jako losa ekipa ili je imao los dan, a sve to zbog toga sto je utakmica bila na malo poena.

Ovu utakmicu smo pokazali ogroman napredak u odbrani, jedan dio smo je igrali fantasticno, i individualno i timski, bilo je na trenutke propusta, ali u odnosu na prethodne utakmice sjajno. Izuzetno borbeno, jaka odbrana, skok, sve sto nas je krasilo prethodnih sezona i to je ono sto ja trazim od njih. Sto se tice igre u napadu i to je bilo po meni solidno, jedino sto su se zbog vaznosti utakmice i velikog pritiska zbog svih desavanja u klubu nasim igracima vezale ruke pa nismo mogli ama bas nista da ubodemo. Uopste nije bilo puno silovanja, vecina trojki je bila iz izgradjenih pozicija, morali smo dati jos najmanje 6-7 tih suteva i to bi bio prosjecan sut, mozda cak i ispod toga, a razlika bi isla na 20 poena, i da je tako bilo cisto sumnjam da bi neko ovdje rijec rekao. A sut ce doci, ja za to ne brinem. I jos nesto sto me raduje, pobjeda u neizvjesnoj zavrsnici, pobjednicki mentalitet!

Vlada dobro vodio utakmicu, igraci se borili, u odbrani pokazali veliki napredak i dobili smo utakmicu i ocekujem sutra da i teoretski budemo u top16, a zatim ocekujem jos bolje igre. Ono sto je lose, jos jednom se pokazalo da smo limitirani na poziciji 5 i da nemamo dovoljno kvalitetnu startnu peticu za EL.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Uvek optimisticki gledam na sve ali ovo ja stvarno bilo ispod proseka, bleda, bleda partija da li zbog pritiska kao da ne znamo sta igramo niti akcije nista, mora da se uzdamo u MACABI pa sta bude...A sto se tice PARTIZANA mora jos mnogo da se radi radi i radi i da Gist i Kurtis-covek bez emocija se vec jednom naviknu na evro kosarku a ne na NBA i potez vise ili zakucavanja neka bzvz..Bilo je par sjajnih atrakcija-zakucavanja al prvenstveno je bitno da lopsta udje u kos..:) Sudije se bogami bile dobre, ne pamtim da smo imali solidno sudjenje :D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kako bre nije sramota ove indijance da vređaju Vardu? Ejj gde je mozak?
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Auh, ovo je bilo baš na mišiće. Pobjeda se piše, ostalo je za zaborav...

Džavai očigledno u totalnom autu, naša je sreća što je Raško večeras bio odličan. I u odbrani i u napadu čovjek je pokrio i više nego što bilo ko od njega može da očekuje. Veseli danas vjerovatno igrač utakmice, radio je sve! Kecman sa par poteza objasnio ponovo. Gist kriminalan, ali za trojku i koš na kraju ipak mora da dobije prelaznu ocjenu. Džerels izgubljen u vremenu i prostoru, bez ikakve volje da se pokrene... Milosavljević i Klobučar velika nula... Lučiću :clap za borbenost, kao i onu trojku iz ćoška.

Najvažnija stvar koju je ova utakmica pokazala je, da i pored napada koji je i dalje kriminalan, mi apsolutno možemo da odigramo korektnu odbranu kad je volja prisutna. Nadam se da će ljudi napokon početi da igraju košarku, jer u suprotnom loše nam se piše...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Au kakvi komentari :eek:

Ja se nadam da ste vi pod utiskom dosadasnjeg dijela sezone ili sam ja totalno zaboravio kosarku. Mene je ova utakmica podsjetila na nas Partizan iz prethodnih sezona, dobili smo desetine ovakvih utakmica, a uvijek nakon njih su se javljali i poneki Grobari, a uglavnom "nezavisni" mediji i cigani da nam objasne kako je Partizan igrao ocajno, a dobio je jer je protivnik jako losa ekipa ili je imao los dan, a sve to zbog toga sto je utakmica bila na malo poena.

Ovu utakmicu smo pokazali ogroman napredak u odbrani, jedan dio smo je igrali fantasticno, i individualno i timski, bilo je na trenutke propusta, ali u odnosu na prethodne utakmice sjajno. Izuzetno borbeno, jaka odbrana, skok, sve sto nas je krasilo prethodnih sezona i to je ono sto ja trazim od njih. Sto se tice igre u napadu i to je bilo po meni solidno, jedino sto su se zbog vaznosti utakmice i velikog pritiska zbog svih desavanja u klubu nasim igracima vezale ruke pa nismo mogli ama bas nista da ubodemo. Uopste nije bilo puno silovanja, vecina trojki je bila iz izgradjenih pozicija, morali smo dati jos najmanje 6-7 tih suteva i to bi bio prosjecan sut, mozda cak i ispod toga, a razlika bi isla na 20 poena, i da je tako bilo cisto sumnjam da bi neko ovdje rijec rekao. A sut ce doci, ja za to ne brinem. I jos nesto sto me raduje, pobjeda u neizvjesnoj zavrsnici, pobjednicki mentalitet!

Vlada dobro vodio utakmicu, igraci se borili, u odbrani pokazali veliki napredak i dobili smo utakmicu i ocekujem sutra da i teoretski budemo u top16, a zatim ocekujem jos bolje igre. Ono sto je lose, jos jednom se pokazalo da smo limitirani na poziciji 5 i da nemamo dovoljno kvalitetnu startnu peticu za EL.

bravo brate, konacno jedan razuman post.. reko si sve sto je trebalo..
bilo je i skokova u odbrani, u napadu, lupale su se banane, bacalo se po loptu.. sve sto nas je krasilo proslih godina... to sto nas nije hteo sut, jbg i to se desava.. imali smo 10 promasenih slobodnih bacanja i katastrofalan sut za 3.. kad se to oduzme mi smo danas odigrali odlicno.. ocekujem nastavak pobedosnog niza.. bravo crno-beli..
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Sad me Zorica podseti ovom pricom o bacanjima, ima li neko info mozda koliki je procenat sa penala imao Jaka Klobucar pre Partizana? Ne razumem o cemu se tu radi, svaku tekmu po jedno podbaci, pa nije moguce bek onako da sutira bacanja..
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
WAleks,Jaka u Nlb ligi ima prilično dobar procenat šuta ove sezone,15/20 = 75%
Prošle sezone 36/55=65,5% , pretprošle 21/37=56,8% itd itd...A sad ne znam sta mu se dešava u Evroligi
 

Hipnoza

Početnik
Учлањен(а)
16.02.2010
Порука
9
Reaction score
4
Poz svima...Vrlo vazna pobeda,bez obzira sto je igra u fazi napada blagi ocaj,valjda ce se popraviti kada se Dzerels uigra sa ostatkom ekipe.Dzavai i Milosavljevic u totalnom padu forme.

Evo naleteh na nesto zanimljivo: "Makabi trenutno više liči na pokretnu bolnicu nego na ekipu, jer je gotovo kompletna visoka linija na poštedi. Pred duel sa Himkijem, Tal Burštajn se nije osećao dobro, Janiv Grin i Sofoklis Skorcijantitis su se žalili na povrede, a Ričard Hendriks ima zapaljenje pluća"...ovo je sa sportskih vesti...jes' da nije preterano pouzdan sajt ali ipak ne bi me cudilo da je ovo tacno.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ova mi je prva utakmica koju nisam gledao ove godine pa ako ima neko neki link ili info kad ke negde da bude repriza posto od svih ovih komentara nisto ama bas nisto nije mi jasno
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Meni je bitno da smo dobili i da smo konacno imali odbranu, sa samopouzdanjem docice i sut, jer ova ekipa od starta sezone nikako da krene i normalan je strah i sumnja u svoje kvalitete.

:ziveli
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
ova mi je prva utakmica koju nisam gledao ove godine pa ako ima neko neki link ili info kad ke negde da bude repriza posto od svih ovih komentara nisto ama bas nisto nije mi jasno

Četvrtak 16.12.2010
02:05 Euroleague: Partizan – Prokom - RTS2
14:30 Euroleague: Partizan – Prokom - SportKlub+
18:30 Euroelague: Partizan – Prokom - SportKlub
:ziveli
 
Последња измена:

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Hvala ti, znaci bacanja su mu ipak slaba tacka sudeci po prethodnim sezonama. Pa jbg, mnogo nas ta bacanja koce, gubimo sigurnost. Mora to da se vezba ozbiljnije. Meni je licno zao Lake jer mislim da se trudi stvarno ali ja i dalje mislim da bi Mitrovic ove njegove minute odigrao bolje. Nebitno, pobeda je vazna veceras, borba za svaku pohvalu i to je ono sto ja ocekujem od njih pa sta donese. Mislim da treba da budemo zadovoljni posle vecerasnje utakmice.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
vlada ga je ubio ha ha ha...
decko zauzima mesto jaramazu i bogdanovicu, veze nema a ima 23 godine.
ja mu nebi dao ni toliko da igra koliko mu daje Vlada
A ti se ko razumes u kosarku, daj ne pricaj svasta. Momak je klasicni bek suter sa veoma dobrim suterima, a i levak je (znaci tezak za cuvanje pri sutu). Vlada ga je ubio recima protiv Nimburga, ako nisi gledao suti (jer sam ja tad mobilni slomio zbog Vlade i njegovih poteza).
Elem, veceras umesto da spremimo nekog sutera pre utakmice, mi forsiramo Javaia i loptu u reketu :cry:. Sto se tice Dzeralsa jos jedan igrac kome je potreban duzi period aklimatizacije (igrac bez duse, suha statistika).
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Kako bre nije sramota ove indijance da vređaju Vardu? Ejj gde je mozak?

A zasto da ne!! Cime je to Varda zaduzio bilo koga??? Malo mi je precenjena ta prica kako svakome ko je ikada obukao dres Partizana mora da se klice! A i njegovo ponasanje danas? Bunio se najvise po terenu, igra za klub koji je ispao, a kida, vice kao da mu zivot zavisi od toga; ja to zovem sitnom pobudom malih ljudi!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.632
Локација
vaginamandibularia
Nemoj tako Skvang, dečko je promašio 1000 šuteva. Da je šutirao kao obično, sad bi svodili utiske o ovogodišnjem učešću u EL.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ja se nadam da ste vi pod utiskom dosadasnjeg dijela sezone ili sam ja totalno zaboravio kosarku.
Naravno, utisak i slika o nekome se gradi tokom cele sezone.
Jeste bilo pomaka u igri, doduše malo i to u odbrani, ali u napadu stare boljke još uvek se vuku...mada ima još dosta toga što škripi u odbrani, ali da ne budemo previše zahtevni...
Mene je ova utakmica podsjetila na nas Partizan iz prethodnih sezona, dobili smo desetine ovakvih utakmica, a uvijek nakon njih su se javljali i poneki Grobari, a uglavnom "nezavisni" mediji i cigani da nam objasne kako je Partizan igrao ocajno, a dobio je jer je protivnik jako losa ekipa ili je imao los dan, a sve to zbog toga sto je utakmica bila na malo poena.
Dobijali smo, ali uglavnom protiv Barselone, Pao-a, Ciganijakosa itd.
Gde su ovi timovi a gde je Prokom?
Sa nekim timom u rangu Prokoma da odigramo na zadnji napad nismo jedno 3 god...bar kući. Nećemo valjda opet na priču pre 5 god.?

Ovu utakmicu smo pokazali ogroman napredak u odbrani, jedan dio smo je igrali fantasticno, i individualno i timski, bilo je na trenutke propusta, ali u odnosu na prethodne utakmice sjajno. Izuzetno borbeno, jaka odbrana, skok, sve sto nas je krasilo prethodnih sezona i to je ono sto ja trazim od njih. Sto se tice igre u napadu i to je bilo po meni solidno, jedino sto su se zbog vaznosti utakmice i velikog pritiska zbog svih desavanja u klubu nasim igracima vezale ruke pa nismo mogli ama bas nista da ubodemo. Uopste nije bilo puno silovanja, vecina trojki je bila iz izgradjenih pozicija, morali smo dati jos najmanje 6-7 tih suteva i to bi bio prosjecan sut, mozda cak i ispod toga, a razlika bi isla na 20 poena, i da je tako bilo cisto sumnjam da bi neko ovdje rijec rekao. A sut ce doci, ja za to ne brinem. I jos nesto sto me raduje, pobjeda u neizvjesnoj zavrsnici, pobjednicki mentalitet!
Sa ovim se manje-više slažem, tj. manje ali dobro...

Vlada dobro vodio utakmicu...
A za ovaj deo uopšte...
I to je po meni najveći problem. Nego valjda će biti bolje...


Da rezimiram, ovo večeras nije bila košarka kavu je Partizan igrao. Možda u nekim delovima utakmice u odbrani, ali napad...daleko od toga...
Slažem se, ne treba pljuvati, nego sam i ja za podršku. Na kraju između realnosti i pogleda na realnost postoji razlika. Čiji je pogled "bolji" pokazaće vreme...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top