Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Dečko je veliki Grobar i svakako ne zaslužuje prozivke...A uz to nas je i zadužio protiv Kahe i Himkija gde je bio igrač odluke!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Brate nije on igrao za nas nego za sebe . :)
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Svejedno...Za koga god da je igrao,ja sam mu veoma zahvalan...I voleo bih da zameni nekog našeg centra :)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
Da rezimiram, ovo večeras nije bila košarka kavu je Partizan igrao. Možda u nekim delovima utakmice u odbrani, ali napad...daleko od toga...
Slažem se, ne treba pljuvati, nego sam i ja za podršku. Na kraju između realnosti i pogleda na realnost postoji razlika. Čiji je pogled "bolji" pokazaće vreme...

U odbrani? Njihovi neometani šutevi čim se prođe slovenac ili Milosavljević, više šetnji do koša.. Mi bre odbranu nemamo. Nikad slabiji u tom segmentu igre nismo bili. Uostalom, stiče Krka, videće se naša "odbrana" na delu.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Svaka cast na pobedi, polako ti skokovi off/deff idu na bolje, odbrana se igra fino, steta nije isla trojka inace bi mi ovo dobili mnogo opustenije i mnogo ranije slomili otpor prokoma.

Jos jednu stvar da primetim, Vlada je uspeo da ukroti onu dvojicu, jos ovog treceg sto je zadnji stigao i Bog da nas vidi, ceo tim konstantno radi 39 minuta i on se nadje da proda onako amaterski loptu u zadnjem minutu, nedopustivo.

Za rezultat u EL veliki respekt Vladi i igracima (5/4)
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Nije nam danas Varda tema, ali samo jos nesto da dodam: da je puno i masio-smatram da nije, ali i ako jeste-to je posledica odlicne odbrane, a ne njegove zelje da pomogne Partizanu. Veliki grobar, hmm? Ne slazem se, ali nema veze, a ta prica da nas je zaduzio partijama protiv kahe i himkija, covek sigurno nije igrao za nas i zbog nas vec cisto za svoju statistiku!! Uostalom, rts 2, snimak uveliko, pa gledajte.

Par reci o utakmici: navijanje dobro, ali doziveo je pionir i bolje! :wink: Utakmica teska do zla boga, nismo mogli nikako do lakih poena, trcanje kontri nije postojalo. Odbrana odlicna, zelja fenomenalna, ali moramo tako uvek, Krka je prva da probamo da ponovimo! Mnogo ste svi nesto ogorceni, ali nemate toliko razloga. Stao je sut, ali ce doci, ubedjen sam u to! Bili smo mnogo stegnuti, sto je potpuno i ocekivano. Jan je po mom misljenju najbolji kao i uvek, ne mislim zbog poena naravno, vec skok, energija, zelja, imam utisak da cuva po 3 igraca u odbrani!

Opleli ste po Jaki, mislim zaista, ispunjava osnovno, kida u odbrani, ne pravi razliku izmedju sirokog i kahe, ima ih diskutabilnijih od njega!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
Opleli ste po Jaki, mislim zaista, ispunjava osnovno, kida u odbrani, ne pravi razliku izmedju sirokog i kahe, ima ih diskutabilnijih od njega!

dok on kida u odbrani, svi protivnici se kidaju od smeha. Pošto ga izbace najjadnijim driblingom i postignu lagan koš sa poludistance.
A da ne pravi razliku, to si u pravu. Sabotira bez obzira ko je protivnik.
Trenutno su on i Milosavljević dve najveće rupetine u našem klubu.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Uf, al' vole momci da nam kidaju zivce. Ipak, pobeda se racuna, mada me ozbiljno brine sto nemamo igru ni u decembru. I taj nesrecni Jaka. Uopste mi nije jasno cime ga toliko plase. Bas se vidi da je stalno u nekom grcu, verovatno ga zato i ne ide sut. Dok npr u odbrani je pravi zmaj, brz i energican. Niko ne moze da zameri decku da se ne zalaze, za razliku od naseg superstar pleja. Centri su nam uglavnom za smajlija-popa... Ajde Rasko i odradi posteno svoje, ipak je on rezerva, ali Dzavai uopste ne razmislja kad igra. Kecman odigra dobro, ali stizu godine. Kapiten stalno u minusu. Veseli i Lucic dobri. Gist divljak, ali nije los.

Medjutim, Vlada je pustio da mu ekipa bude u potpunom haosu. Centri sto ne igraju odbranu, plej koji ne razigrava, suteri koji ne sutaju, krstene akcije ni od korova... Nije dobro. A i uprava (zasluzna kakva jeste) bi mogla da razmisli o tome da za sledecu sezonu skrpi na vreme ozbiljnu ekipu koja ce bar 2 god ostati na okupu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Trenutno su on i Milosavljević dve najveće rupetine u našem klubu.

Zna li neko šta se dešava sa njim? :banghead
čitali smo tolike hvalospeve o njegovom raskošnom talentu,a dečko je od početka sezone odigrao jednu kvalitetnu utakmicu :confused :Čekanje

Inače najveća buka u duelu sa Prokomom iznosila je 113,8 decibela posle Gistovog zakucavanja...Mada slabo je to...Šarenac kaže da je u Španiji izmereno preko 117
 
Последња измена:

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Iskreno odgledao sam dosta utakmica ove sezone, od pripremnih pa do ove veceras. I sve ista boljka. Kao prvo igraci ne igraju 40 minuta, puno je praznog hoda. Plejmejkeri koji su do sad istrcavali kao da bi u tom trenutku padali sa neba (cim protivnicka ekipa postavi zonu oni su pogubljeni, i ne znaju gde i kako sa loptom). Kecman je igrac za 10minuta. Javai je srednja klasa i sve vise sam ubedjen da je takvih centara bilo i kod nas. Djekic je decko promasaj stoleca, iskreno bacene pare (nema brzinu za trojku a snage i kvaliteta za cetvorku nikako). Veseli igra toplo hladno (sobzirom koliko se od njega ocekuje kao nekog vodje tima). Milosavljevic je zelen i nema stava u odbrani. Klobucar poplasen i stegnut, nema slobodu. Jedina dva igraca koji odradjuju posteno ugovore su Gist i Katic. Ovoj ekipi hvali vizija i dobar vodja na terenu(u poenterskom smislu). Zao mi Vlade jer ce na kraju on najvise biti kriv, a ima najlosiji sastav u poslednjih 12 godina.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Evo da overim jubilarni stoti post utiscima iz Pionira. :D
Sjajno otvorena utakmica, definitivno su nas isekle dve uzastopne trojke pocetkom druge cetvrtine. Himki se vratio u igru posle njih.
Bitno je sto smo napokon dobro otvoriti partiju, inace bi najverovatnije zavrsili porazom kao i u par prethodnih meceva.

Klobucar moze samo slucajno da pogodi kos, njegove lopte jedva i obruc pogadjaju.
Dzerels je u totalnom autu, to je neverovatno. Stekao sam utisak da mu je indeks uspesnosti -10
Uzdam se u staru narodnu "sve ce to narod pozlatiti" :D


Ajmo crno beli!!!
Top16, nadam se sa druge pozicije!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Jedino vredno i bitno pomena je pobeda.
Navijaci, po ko zna koji put :clap
Malo mi krivo sto nista nije bilo pre tekme za Harisa (ili ja bar nisam video).
Nama ostaje da se nadamo da "veliki klubovi pobedjuju i kad igraju lose".
Obrni, okreni, pobeda je tu. Jos "samo" da Makabi pobedi Himkija... i mi na devetom nebu...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo citam komentare drugovi i ne mogu da verujem svojim ocima kakve gluposti pisete!
Ovo veceras je bila mozda i najbolja partija ove sezone u Evroligi,odbrana na nivou proslogodisnje,skok i zalaganje takodje,da smo dali jos 3-4 trojke od onih 20ak promasenih iz cistih,izgradjenih pozicija,sad bi svi pricali o sjajnoj igri,a ne ovako pljuvali!
jedini koji je veceras bas razocarao je Dzerels,vidi se da decko ima velikih problema sa adaptacijom na evropsku kosarku,a ni sut ga ne sluzi kao u americi.
Dzavai takodje los,ali tome se pre moze pripisati sjajna partija Katica.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Evo malo i statistike (ovo je sa monda, tako da se unapred izvinjavam ako nije tacna):
slobodna 13/23
za 2 poena 18/42
trojke 4/23
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
da smo dali jos 3-4 trojke od onih 20ak promasenih iz cistih,izgradjenih pozicija
A zamisli moj brate da smo dali 20 trojki iz tih 20ak pokusaja. Pa mi bi prokom pobedili 40tak razlike. Al zamisli mi nismo. I zamisli Kecman je ubo nesto sto samo on ume, i zamisli Bog nas je pogledao pa je ona poslednja lopta bas pala u ruke Gistu. Na sve to ima jedno veliko ZAMISLI. Ljudi pricaju ono sto su nocas videli. Makabi je ovaj prokom odrao 40 razlike. A mi jedva zahvaljujuci decibelima :buhaha.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
budimo realni pa recimo da 4/23 za tri poena nije bas tako cesta pojava u kosarci?
pa i nas je prosle godine lietuvos dobio 26 razlike ili koliko vec tamo,pa sta treba to da znaci da smo nizerazredna ekipa? prokom nije uopste naivna ekipa...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo citam komentare drugovi i ne mogu da verujem svojim ocima kakve gluposti pisete!
Ovo veceras je bila mozda i najbolja partija ove sezone u Evroligi,

Ne bih rekao da je najbolja, ali da je bolja nego dve prethodne, jeste.


... Inače najveća buka u duelu sa Prokomom iznosila je 113,8 decibela posle Gistovog zakucavanja...Mada slabo je to...Šarenac kaže da je u Španiji izmereno preko 117

Nije ništa kao što je nekad bilo... ni KK ni Pionir!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pa da su merili npr. protiv Barse, pukao bi im aparat. Ne vezano za to, mislim da ima pomaka u igri i deluje mi da smo za nijansu uigraniji... Ako makabi dobije sutra, onda nam preostaje posao da se uigravamo i uigravamo i uigravamo do iznemoglosti !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za rezultat u EL veliki respekt Vladi i igracima (5/4)
Sjajan rezultat. Svako normalan bi ga u ovakvoj grupi potpisao sredinom oktobra (ovakav skor kolo pre kraja grupe), čak i uz pretpostavku da u Evroligi treba da nastupamo sa bukvalno istim timom kao prošle sezone, uključujući i sastav naše klupe (pri čemu tu mislim i na one koji ne nose trenerku)!

Mi u ovoj ekipi imamo brojkom 3, a slovima TRI igrača koji su pre oktobra ikada igrali u Evroligi. To su Kecman, Veseli i Božić. OK, postoji i četvrti (Đekić) ali njega da računam sa maksimum "pola", ili pre "trećinom" igrača...Sve ostalo sve sami debitanti u Evroligi.

Odbrana je sinoć bila na nivou, u najvećem delu meča. To znači da su borbenost i voljni momenat bili na nivou. U napadu je jako puno "škripalo" i sreća da na suprotnoj strani nije bila jača ekipa.

Ipak, kad mašiš toliko otvorenih šuteva, uteha je da je uvek, ali UVEK tako nešto mnogo bolje nego kad imaš recimo mnogo izgubljenih lopti. Mi smo izgubili juče samo 10 lopti što je za nas baš, baš malo. A otvoreni šutevi će se pogoditi već prvom sledećom prilikom, onda kad pritisak ne bude toliko jak kao juče. A on je juče bio ne jak, nego užasno jak i velik. Zato se grč u napadu osećao sve vreme.
...Inače najveća buka u duelu sa Prokomom iznosila je 113,8 decibela posle Gistovog zakucavanja...Mada slabo je to...Šarenac kaže da je u Španiji izmereno preko 117
Reci Šarencu da duva kurac ako ga čuješ ili vidiš! On ni ne zna šta su decibeli, kao ni 95% ljudi u Srbiji!
Evo, ja ovde pitam javno sve vas: Kad imate 2 cifre decibela na papiru, jednu pored druge, a neko vam kaže da te cifre odslikavaju 2 različita nivoa buke pri čemu je jedna buka dva puta veća od druge - KOLIKO U DECIBELIMA IZNOSI RAZLIKA IZMEĐU TE 2 CIFRE? Hajde, neka se javi 5% populacije u Srbiji koji će to odmah reći bez listanja literature ili "guglanja" po netu...a Šarenac sigurno nije u tih 5%. Zato neka duva kurac kad god krene da priča o decibelima!
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
3 decibela iznosi (logaritam od 1024 da budem precizniji), zato su mi ove njihove cifre poprilicno cudne. Ovo konkretno bi znacilo da su ti spanci vise nego duplo glasniji, a da su oni besiktasevi bili cirka 66 puta glasniji kad su im izmjerili 132 decibela... A 99% komentatora ima fraze kao "decibeli su se prepolovili", tako da oni nisu bas mjerodavni...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top