Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ma evidentno je da Gist vidi da ide iz kluba ,Kurta takodje ... ali ja samo ne mogu da shvatim ko gura Milisava ... pa covjek je sistematski igrao protiv nas :D

majke mi ja ne mogu da vjerujem da je neko onoliko glup. .. poceo sam i ja da vjerujem da nas taj covjek namjerno jebe ... da ima misiju neku da unisti partizan :)

sto se jana tice ... s obzirom da ce sledece sezone mozda biti lock out u nba vrlo je moguce da on ostane jos jednu sezonu kod nas ... ne vjerujem da ce pristati da igra negdje u evropi jos 2 godine pa onda da ode u nba .. a ni jedan klub ga nece dovesti na jednu sezonu posto ce partizan traziti ko zna koliko obestecenje ....
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Na lep nacin se oprastamo od Evrolige. Bravo za sve prikazano veceras, a sad u napad na NLB i nasu ligu!
I da iskoristim priliku da se najebem majke onima iz RTS-a, idioti su na svakoj utakmici ove sezone kasnili sa ukljucenjem zbog jebenih reklama...
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Dobro i vi ste neki sada je Perasovic dobio kos 1,5 sek pre kraja ... duplo vise vremena nego U Zagrebu ... i ne vredi ne ume covek da nas pobedi ,,,
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Одиграли смо добар меч,на нивоу целог тима.Јан је убијао,Родман је покупио све лопте,јако је лепо правио ливаде бековској линији на продорима.Џерелс солидан иако је усрао оне две лопте и поприлично ме изнервирао.Запажен Луле и херој меча, добар Јака.И даље не иде шут али дечко ради на терену стално.Кецман капитенски,увек је ту да потера озбиљну кошарку...Џаваји наставља да импресионира кошаркашком интелигенцијом.Драган опет слаб,Чак је и Ђекна имао један леп улаз али није ушла. :) Гист много себичан у пар наврата...Честитке момцима,пре недељу дана сам веровао у ово и јако ми је драго да су добили.

Робертс ме још једном одушевио.Момчина и играчина.А нисам веровао да нам је појачање кад је дошао од циган мале..
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Dobro se ovo zavrsilo,ocekivao sam da nas onakvi debilizmi i evidentan STRAH od pobjede zakopaju .Strah trenera i nekih igraca.Cini mi se da postaje hronicno da Vlada Jovanovic ove sezone ne zna kako da zatvori utakmicu,jer posle 2 tajmauta koja je zvao,akcije koje su napravljene su bile smjesne,imam utisak da ga neki igraci,narocito Dzerels ne kapiraju,ne znaju sta hoce od njih ni koju akciju postavlja.Kad god je tesan rezultat,mi igramo napad do zadnje sekunde,cesto bez pokusaja realizacije,bez suta,nego se proda lopta,kao u fudbalu pokusavamo da krademo vrijeme.Bilo je za ocekivati da ce oni na +8 za nas 2 min. do kraja pokusavati da nam otezaju prenos lopte i ubacivanje iz auta i opet su prodate 3 lopte i to sve posle tajmauta.Zaista mi nije jasno...ili im Jovanovic ne da prave instrukcije,ili su toliko stegnuti i uplaseni,bez iskustva,pa prave pocetnicke greske.I to sve posle prakticno perfektne prve cetvrtine,odlicnog poluvremena,i solidne trece cetvrtine,i cetvrta je bila odlicna do zadnja 3 minuta konfuzije i samo 2 poena.Ocigledno je vladino neiskustvo,ali moze da mu se oprosti,valjda je izvukao pouke iz ove sezone,kako vezano za dovodjenje igraca tako i oko taktike,detalja u igri,ko moze i koliko i kako da ga iskoristi.Djekic je morao bar nesto da mu igra,a ne da gledamo gista po 30 minuta koji se i trosi jer nema zamjenu,a i solira,divlja,bez igre ledjima itd.Luche se trudi,daje srce,ali on nije cetvorka i valjda je to vladi jasno.Kad sam kod lucheta:taj momak me odusevljava,hrabar je,ima mooda do patosa,on je duhovni,mozda i igracki lider tima u buducnosti.SVAKA CAST LUCHE!O Veseljaku nasem nema potrebe,plakacemo na kraju sezone za njim,a do tada hocu da uzivam u njegovoj igri,agresiji,skoku,posterima na koje stavlja protivnike.VESELI!VESELI!VESELI!VESELI!VESELI..........
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke momcima i Vladi na prikazanoj igri veceras i pobedi!
I ja se slazem kao uostalom i vecina ovde da je Pionir zakon i da smo igrali ove tri tekme na domacem terenu da bi imali bar neke sanse da prodjemo,ovako moramo da se zadovoljimo jednom pobedom(koju nebih da omalovazim).
I forma nam je sada krenula uzlaznom putanjom,kasno za EL ali taman za NLB.
Na kraju tekme kao da smo hteli da izgubimo,sve smo radili da se to desi ali Lucic je pokazao od cega je satkan,igrac za velika dela.
Moram da prokomentarisem igru Veselog.SVAKA CAST VELIKI IGRACU I VELIKI MAJSTORE IGRE POD OBRUCIMA.:respect
Nadam se da ce se dogoditi neko cudo i da ce ostati kod nas jos jednu sezonu.Mislim da bi tek tada pokazao sav svoj talenat iako i ovih poslednjih par tekmi to uveliko i radi.Kakva steta sto ce 90% otici,ali jbg takva nam je sudbina.

edit
http://www.mondo.rs/s199349/Sport/Kosarka/Jovanovic-_Trebalo_je_i_pre_ovako.html
Evo i Vlada je izjavio da smo 20% jaci u Pioniru
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Auuu koliko sam poludeo zbog Džerelsa u poslednjoj sekundi. Čovek sasvim zaspao a njegov igrač prima loptu kreće napred.... vreme teče bar 2-3 sekunde (opet Turci hteli da nas sjebu)... šutira i na svu sreću maši.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@ WebGazda

nista mi ne pricaj, treba ih obatrojicu[2+0] iskulirati max :D

trebalo bi neko da mu kaze tesko da ce ovakvom igrom u NBA, jako tesko
 
Последња измена:

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Jane Veseli, pocastvovan sam sto sam imao priliku da te gledam uzivo ove 3 godine!:respect
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Svaka cast na pobedi! Iako je utakmica bila "nevazna", ja sam se bogami dobro iznervirao. Najdraze mi je zbog Jana, kome je ovo verovatno poslednja evroligaska utakmica u nasem dresu. Teze ce da mi padne njegov odlazak, nego TNT...

Top 10: http://euroleague.infrontams.tv/index.php?id=4567

Jan na 6., Lucic na 3. :respect

Inace, imamo najbolju kos-razliku od svih poslednjeplasiranih ekipa, tako da smo ovu sezonu zavrsili na 13. mestu :wink:
 
Последња измена:

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Meni se cini da ih je Veseli smorio pa ga namerno ignorisu. totalno bezvezni potezi su dobili mesto u TOP10.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Tako to ide...tek kad neki igrač ode (ili treba da ode) shvatimo kakav je bio i koliko nam je značio. A Veseli je već igračina, a treba imati u vidu da je još i mlad. Njegovo najbolje vrijeme treba tek da dođe.
Svaka čast Vladi i igračima na ovoj pobjedi, siguran sam da je i njima koliko i nama značila ova pobjeda. Meni je ova utakmica živce iskidala.
Džerels pogotovo iako je odigrao veoma dobru partiju, kao i Lučić.

Nego kakvi su turci kako puštaju vrijeme sa sekund zakašnjenja i na kraj prve četvrtine i na kraj utakmice. Sekund do kraja, a onaj njihov je uspio da primi loptu da tapne dva puta, da se namjesti za šut i da šutira, svaka mu čast, sve to za 1-u sekundu. :clap

Da pohvalim i Lučićevu bananu :clap Koja je trebala da se i na ovom spisku nađe ispred ove pod rednim brojem dva, jer svako drugo zakucavanje Jana i Gista je bolje nego ovo. Ali kao što neko reče ljudi već navikli na Janove atrakcije, banane i zakucavanja pa im možda dosadilo, čak ni ja nisam pohvalio njegovu fantastičnu rampu i par dobrih zakucavanja koliko mi je to normalno što se tiče njega :D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Meni se cini da ih je Veseli smorio pa ga namerno ignorisu. totalno bezvezni potezi su dobili mesto u TOP10.
Jebi ga smorili smo ih.
Najpravednije bi bilo da naprave "Partizan top10" i da nas izdvoje od ostatka.


MladenGPG је написао(ла):
Nego kakvi su turci kako puštaju vrijeme sa sekund zakašnjenja i na kraj prve četvrtine i na kraj utakmice.
Ovo sam i ja primetio.
Nimalo naivna stvar, 2-3 puta su ocigledno krali vreme za Turke...

2 sekunde do isteka poluvremena:
Lik prima loptu iz auta, radi dupli pas sa kolegom, pocinje dribling iza linije 6.75, ulazi dvokorakom pod kos i polaze...
(da je slucajno promasio, ostalo bi dovoljno vremena i za skok u napadu i kos iz odbojke).

Neko sa nase klupe je morao da intervenise, pa se ovo ne bi ponovilo i na kraju utakmice...
Sva sreca pa su promasili...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jebem im mamicu lopovsku ja,olosi jedni nije im bilo dosta ono sa repkom...
Pobio bi ih najradije

Ne znam dal iko vodi statistiku,ali mislim da niko nikada u EL u jednoj sezoni nije vise puta zakucao nego Vesely ove sezone.Eventualno ajd da kazemo neki centar sidras,ali na poziciji tri 100% nije niko.Sad smo ovo gledali pa ko zna kada ponovo.Veseli veliki majstor za lozenje Grobara do maximuma
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Ova utakmica mozda nije imala neki takmicarski znacaj,ali moze doneti mnogo korisnih stvari,poput rasta samopouzdanja,kako ekipe tako i nekim igracima pre svih mislim na Lucica,lepo je to neko opisao,ovo mu ni jedan trening ne moze doneti.E sad ja i dalje tvrdim da on ne moze igrati na poziciji 4 kao recimo na trojci,ali o tom potom,takodje raduje i kakva takva minutaza Djekica,koji nije lose odigrao,s tim sto je normalno da posle tretmana koji je do sada imao sut ga ne sluzi.Situacija u nasem reketu kad Gist na vec osvojenu loptu reaguje tako sto tera pilice po reketu a Roberts iz mnogo teze situacije se baca za njom a potom i Katic,govori o licnosti pomenutog,to se ne uci ili imas ili nemas.Dzerels,sta vise pricati istrpeti ih jos malo i laku noc,to se naravno,a mozda i jos vise odnosi i na Dzavajija.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Inace, imamo najbolju kos-razliku od svih poslednjeplasiranih ekipa, tako da smo ovu sezonu zavrsili na 13. mestu :wink:
Evo ga još jedan "bolesnik" poput mene, sad sam miran, lakše mi je, nisam jedini...:D Pazi kad sam odmah sinoć isto to konstatovao...:D

Ima i dalje od toga - u TOP 16 nisu ušli jedan CSKA (redovni učesnik ne samo TOP 16, ne samo TOP 8, nego vala i F4!), zatim Himki i Prokom sa puno više para, onda jedna Cibona koja je bez obzira na sve bila i ostala veliko evropsko košarkaško ime (ima ona 3-4 plasmana u TOP 16 u poslednjih 7-8 sezona)...

Druga krajnost kazuje da posle 3 uzastopna učešća u TOP 8 ove godine nećemo tamo biti...

Ja sam lično zadovoljan sa plasmanom u TOP 16, malo mi smetaju sva 3 poraza kući u toj fazi, da smo makar jednu dobili sve bi to izgledalo još finije sa bilansom 2-4, ali...eto, neka je uteha da smo u tri utakmice (Efes i Real u Areni i Sijena u gostima) zaista imali i peha (kao i nekih sopstvenih gluposti, ali i sudijske lakrdije, pre svega u Sijeni) koje su nas koštale pobeda u tim utakmicama. U ovoj TOP 16 fazi smo praktično "pošteno" pukli 2 puta - u Madridu i od Sijene kući.

Sve u svemu, 5-5 u prvoj fazi i ovih 1-5 u TOP 16 mogu onako "u paketu" da se "krste" kao solidan učinak Partizana u Evroligi, sa ispunjenim minimalnim zacrtanim ciljem.

I na kraju i ovo: Da, mislim da sledeće godine, bez obzira na neke pare koje smo zaradili u TOP 16 igrajući u Areni, da ćemo se za TOP 16 (ako se naravno plasiramo) opet vratiti u Pionir. Čak sam nakon svega uveren u to.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Važna pobjeda i velika stvar za Lučića i njegovo samopouzdanje. Ostalo manje-više standardno, uz bolju igru Kurte (koju je morao da usere u završnici).

Sve u svemu, teško da možemo da budemo srećni poslije 1-5, ali u odnosu na početak sezone moramo da budemo zadovoljni rezultatima. Igra je neka druga priča, ali rezultati su ove sezone potpuno na mjestu. Sa ovakvim timom i problemima koje imamo/smo imali, ovo je više nego respektabilan rezultat.

Lijep završetak za nadam se još ljepši početak naredne sezone. Idemo na NLB. :napred Partizan

P.S. Da ne zaboravim - Lorens Roberts :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top