Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ipak 1-5, momcima svaka cast, lepa pobeda u gostima! Vlada Lucic :ziveli

A sad, onaj kome je ovaj post i namenjen, Jan Vesely...JUNACINO NASA, gledajuci ovu utakmicu, kroz glavu mi je prolazila slika sa utakmice protiv Panioniosa pre 3 godine, kada si nagovestio da ces postati ovo sto si sada, bez ikakve konkurencije najbolji TIMSKI igrac u Evropi, ne samo na tvojoj poziciji, vec uopste, naravno ovo je moje misljenje. Ono sto me odusevljava je da ti nisi pokazao sve sto znas, najezim se od same pomisli kakav ces igrac postati kada potpuno sazres. Ja znam zbog koga cu ustajati u 3 ujutru(kroz par godina), i za koga cu navijati svim srcem, kao da mi je najrodjeniji brat. Hvala ti za sve, takodje i dalje verujem da se ovde ne zavrsava tvoja era u Partizanu, ne znam zasto, ali i dalje osecam da cu sledece sezone u Pioniru na predstavljanju cuti ono cuveno "broj 24, JAN VESELY" !
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Mnogo mi je drago zbog ove pobede, iako rezultatski nije mnogo bitno mislim da će značiti dosta za samopouzdanje igrača a i trenera. Na kraju zamalo da izgubimo zbog niza glupih poteza ali Lučić nije dao.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
smanjena minutaza crncima ... (sto znaci da mozemo bez gista i jawaia) milosavljevica su izgleda namjerno zarazili da ne moze da igra ... i eto pobednickog tima ...

jerels nije forsirao sut za tri nego finta pa ulazi... extra. ..

veselog ne treba nikad ni komentarisati ...

lucicu svaka cast za poebednicki kos

djekna i milisav mogu u megu da idu
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Zabole me zeludac od nerviranja, kao da je bila odlucujuca utakmica...

Mnogo mi je drago sto smo dobili ovo!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Ovo je igrac za velika dela - LUCIC! Svaka cast decko! Radovacemo se mi tvojim igrama. Vesely objasnio - kako ce mi nedostajati taj decko!

Kako to preziveti posle odlaska TNT-a i Duleta... :cry:

8 ( ne rimujte :D ) razlike za nas a Jovanovic poziva Dzerelsa i Dzavajia u fazonu razmisljajuci (jbt, pa ne smem da pobedim,daj da ubacim ovu dvojicu). Ja ne znam stvarno sta mu je to trebalo. Boze, samo da ih ne gledam sledece sezone, mislim na njih dvojicu...

Ostaje gorak ukus kad pogledas da si 'ladno mogao u Top8 :D ali je za ovu ekipu domaci teren bio gostujuci, a to neka se zapitaju gospoda iz uprave zastoje tako bilo...

Vesel, Lucic, Katic... :respect Hvala im, dogodine ponovo...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Svaka čast na pobedi.
Dobro je za Vladu da smo dobili jer je očito pogrešio sa forsiranjem Dzeralsa u poslednjim minutima umesto Jake.

Veselom svaka čast sjajan je bio,Rašku svaka čast standardno.
Kecman profesorski.
Jaka je opet bio solidan,fali mu da mu uđe par šuteva i bilo bi jako dobro.

Lučić se maksimalno trudio i pokazao kako se bori za klub i na kraju rešio meč.
Svaka čast majstore :respect.

Đekić je pokazao da u dobroj organizaciji može da se provuče kroz odbranu ali mora da ojača telo.

Gist jako slab u odbrani i u napadu je mako solirao,u drugom delu se malo popravio ali jako slabo.
Dzerals slab u odbrani u napadu jedno vreme solidan,ali sve ukupno slabo.Malo je solirao i na kraju mnogo izgrešio,plus slaba organizacija.
Dzavai se trudio ali u idbrani slab.

Milosavljević igra kao da je cele sezone pod temperaturom,očajno.
Prosto ne mogu da verujem,čak sumnjam de je Duda u dilu sa Zalizanim i da ga je zato zvao kako bi bio poguran.On igra već par godina,igrao je i Jadransku ali prosto od njega ništa.
Lučić je za njega tata-mata a igra svoju prvu sezonu.Lično mislim da ništa nebismo izgubili da igraju Jaramaz i Bogdanović,naprotiv samo bismo dobili.
Za sledeću sezonu smo pretrpani na bekovskim pozicijama i ja mu nebih dao sledeću sezonu i priliku,ali pošto od tog verovatno nema ništa,dobiće priliku.
Mislim da ništa dobiti nećemo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Тако да поента свега је Гист нек греје клупу Лучићу,па нек је сто пута бољи.
Е Владо алал ти ћуфте :respect
Има Влада муда,сада још више да смањи минутажу свим црнцима и лепо да се разилазимо.
Весели сјајан момак ,сјајан играч.Надам се да неће отићи у нба,већ у неки европски тим.Овде ће доминирати ,тамо ће упропастити његов таленат стероидима.
Они тамо имају брдо црнаца са одличним одразом.Урадиће са њим исто што и са оним циганским говедом миличићем,гурнуће га прво на четворку па петицу.Разлика је што је он интелигентан момак,и то му може бити највећи квалитет у односу на остале.
Очекујем у наредним постовима омаловажавање ове победе као небитне.
 
Последња измена:

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
2011-03-03_213737.jpg
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Realno kada se pogleda index Jerrels-a koji ima 7sk i 7as - mora se zakljuciti da je imao solidnu utakmicu. Medjutim, on se poslednjih minut i po svojski trudio da ne pobedimo, al' mu na nasu srecu to nije uspelo. Kakve je on lopte bacao ka Kecmanu - pa to je za nepoverovati.

Veseli je stvarno superstar! Pogotovu par poslednjih utakmica igra na vrlo visokom nivou. Steta i za nas i njega sto je ovo poslednja utakmica ove sezone u EL.

Kad ukalkulises ovu pobedu, uz utakmice izgubljene na jednu loptu u BG protiv Efesa i Reala + sudijska kradja u Sijeni kada smo imali dobijenu utakmicu - ispada da smo i pored svih ociglednih problema ipak mogli jos jedan stepenik vise u EL.

Ako ova sezona bude "za pamet u glavu" bice dobro... Hvala momcima na borbi i emocijama koje su ulozili u vecini utakmica.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Sva tri crnca vozdra... najgori prelazni rok sa stranim igračima u novijoj istoriji...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.956
Локација
vaginamandibularia
Bravo za pobedu, šteta što Lučić nije bio u autu, da bar malo vratimo osmanlijama za SP. Kecman odličan, Veseli ubijao, Kurta kad se lomila utakmica kao da je ne daj Bože saboterčina.. Lučić će biti sjajan. Vlada Jovanović je zadnja 2,5 minuta bio pogubljen. Kad je ušlo ono sranje iz okreta, bio sam ubeđen da gubimo utakmicu. Onda na egalu loptu dobi kurta da izvede. Skočiše kod mene ortaci i rodbina, videli ljudi koliko je sati, ali džaba. Kurta očekivno izgubi loptu... Koje pičkaranje je usledilo, to nije čak ni za forum :D Pljuvan kurta, a tek Vlada... Sreća, uzesmo loptu i Lučić pokaza da izrasta u asa.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
greska je sto jerels izvodi loptu a ceka je sporiji kecman ... dok se centri isto prespori i ne mogu da se izvuku da prime loptu

vlada bi mnogo bolje morao da organizuje to ...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ako ništa ova utakmica je donela oduševljenje vezano za lučića. Treba dečku dati još malo veću slobodu, kao i neke napade za njega. Nek ih bude 2, al nek su za njega. Veseli se večeras oprostio od svetog dresa što se tiče evrolige (za sada:D) i overio NBA vizu. Još jedan itekako vredan pomena je moj omiljeni igrač svih vremena sin Dragan. Patološki se sva moja "mržnja" (i sam znam prejaka reč, al ne znam kako drugačije da nazovem to osećanje), se pretvorilo u neizmernu ljubav :D. Sine Dragane volimo te srcem svim.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Lepo sto smo pobedili. Ne ide da klub takvog renomea ima nulu pored imena. Svaka cast Veselom, igra sve ozbiljnije, i ako nastavi ovako eto mu karte za draft. Nadam se samo da će se uprava dozvati pameti i da neće ponoviti grešku sa strancima sledeće sezone.Potrebno je napraviti novi tim na duže staze, evo nek počnu od Lučića i neka formiraju ekipu oko njega.
 

Dr.Hofmann

Guest
do 37 minute gledam meč opušteno i onda su uspeli da me izlude pogotovo Jerrels koji se bukvalno zajebava a i Katić koji je smotan ko Džejmsova sajla...

Ajd kljucnusmo i mi jednu hvala bogu ...
Veselom kapa do poda bravo momčino tako se igra...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Pa, dobro, kako sam se oprostio od EL posle drugog kola top 16 (da se ne lazemo, ni sa ovom 'formom' nismo za top 8), konacno nesto dobro iz svega toga- utakmica koja ce Lucicu beskrajno znaciti, a sa time i nama sledece sezone. Pogoditi zadnji sut u tesnoj utakmici Evrolige, to je nesto sto ti ni skola ni trener ne mogu usaditi, to se mora desiti.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Idealan poklon za Duleta.

Momci su se borili kako treba i isli na pobedu i na kraju zasluzeno pobedili.

Bez Bozica i Gista (da Gista, sto nazalost potvrdjuje moju tezu od ranije) u rotaciji smo odigrali pristojan mec i zakomplikovali na sebi svojstven nacin.

Da nas nisu osusirili u Sijeni i da se nije igralo u vili promaja bio bi bolji skor od 1-5 i ko zna sta jos, u svakom slucaju pristojna sezona u evroligi i najvaznije ostvaren cilj. Jos jednom se pokazalo da je Vlada opravdano gurnuo Lucica ispred Djekica.

Vidim imaju neki ljudi teranje pa teraju nonstop nekog :roll:

Sada je prioritet Jadran.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ovako se postaje igrac, bravo za Lucica i samo tako da nastavi, sledi berba trofeja
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Bravo momci,bravo Vlado.na kraju je izgleda kao da je sprdancija,al' dobro je zavrsilo.!
Jan majstore,gdje god igrao ne brinem za tebe,ovo sto si ti vecras prikazo je fenomenalno.Crnci,sta oni rade ovde ? Osim Dzerelsa,koji moze,a zajebava se ?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top