Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Konacno jedna dobra partija! Prilicno sam zadovoljan pristupom i po prvi put ove sezone mogu da kazem ,bravo momci!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ljudi nisam gledao tekmu, dajte molim vas neki klip na net, moram da vidim taj kosh na kraju pod hitno!!!!!! :D :D ne mogu da cekam Tegeltiju... :D
 

Zagor

Guest
Аут! Курац аут! :D

Мада ми је жао, било би слађе да је момчина из аута погодила, али је још рано за затварање космичких кругова правде и неправде...

Врло лепо одиграно, смањују се празни минути, очекивана фрка у завршници... Да нам не би пете колоне, ишло би се у мирну завршницу, али ми смо као клуб више добили овим и оваквим кошем Лучића, него да смо комотно победили! :wink:

Само да се настави ово зидање форме, шетња кроз Ф4 у најави...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svaka cast momcima. Pobjeda za kraj, i to u sred Istanbula. Mogli su i ranije da rijese mec...ali tu je Dzerels da zakomplikuje situaciju. Ipak, sasvim pristojna partija ( ako zanemarimo ta dva kiksa) sa njegove strane.

Bravo Crno Beli!!!!!! Bravo!

I da....Vesely legendo, HVALA TI!! Srecno u daljoj karijeri.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Svaka čast,momci,pobjeda je pobjeda,častan oproštaj od EL,a da nam kidaju živce,navikli smo.:roll:

Vesely-naklon do poda,drago mi je i zbog Lučića,kao i Raška,prevazišao je očekivanja mnogih. Jaka je svakako trebalo više da igra,ali,šta je,tu je.

Momcima hvala na top 16,a sad-titule. :ziveli
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
meni utisak utakmice Roberts koji se prosipa po parketu i grize za svoj tim i Gist koji celu utakmicu cese jaja i ceka da zakuca ako ga ne bude mrzelo ...

inace kod auta veca je krivica 3 nasa igraca ma 6 metara od auta i lopte ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Odradismo EL za ovu godinu, momci hvala, kako god da je bilo.

Pošteno govoreći, ove godine mi je najviše smetalo to što, osim one utakmice protiv Himkija, čini mi se da nijednu drugu nismo dobili na "jednu loptu".

I, evo, dobismo ovu, i to bi Lučić.

Sada NLB pa naše prvenstvo.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gledao sam utakmicu sa ocem i kad je bilo 8 razlike za nas na 3 minuta do kraja ustanovili smo da nam je potreban JEDAN kos kako bi pobedili, makar dali u zadnjem sekundu. Vidis, tako i bi!:D
Veseli - Momak alal ti vera kako si odigrao sve Evroligaske utakmice za Partizan! Od prve utakmice sa Panioniosom(kad si imao dabl-dabl 19 poena i 10 skokova, uz 6-6 za 2) i sad na ove kad si ubedljivo najbolji na terenu! Slavno si poceo, slavno si i zavrsio, majstore hvala ti za sve!:respect
Lucic ce biti veliki igrac, jedan od nosilaca naseg tima sledecih sezona. Osim kosa za pobede imao je i jednu fantasticnu blokadu kad je pretrcao ceo teren i zalepio Tuncerija koji je bio na polaganje! Bravo mladicu!
Od ostalih, Kecman je odigrao na iskustvu, Rasko se borio posteno, Jaka daleko bolji od Kurte.
Ostali: gde vam je dusa, gde vam je muda, gde vam je srce bre...!?
Ej, pada lopta Gonlumu dok je bio u napadu i ide po parketu pored noge Gista, a ovaj se polako saginje, a od nekud se izbacuje Roberts i baca se na parket, i naravno uhvati loptu!?
Sve u svemu, radujem se ovoj pobedi isto kao da smo prosli u top8, ipak je bolje 1-5, nego 0-6. Sledece godine pametno sa strancima i bice bolje!:napred Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gist - ne znam sta se desava sa njim, ali do pre 2 nedelje je bio nas najbolji igrac na skoro svakoj utakmici i vi ga svi pljujete sada...
Dzerels, ako ga otpuste kajace se, za NLB i domacu ligu ce biti jako bitan.

Ova ekipa ima mala muda definitivno, poslednja 3 minuta onako odigrati, strasno...

Definitivno je sezona zrtvovana u EL, vrv i nesvesno. Previse je bilo ocekivati da ce Vlade u debitantskoj sezoni otici u TOP8.

Dule Vujosevic bi sa ovim timom prosao dalje :D
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Napokon!Prva pobjeda u top16 i taman da se ekipa jos malo moralno digne pred f4 jadranske lige.
Zna li neko sta se desava sa Gistom?
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
dobro bre gazda.. o boze:pop, nisam se setio odmah da pogledam na partizan.net, usao sam direktno na forum da vidim sta pricaju ljudi o tekmi.. da ne volim Partizan ne bi od uzbudjenja zaboravio da pogledam sajt na koji uvek prvo ulazim, kad mi cale na vratima rece da smo ih sjebali u sred Istanbula... manje negativne energije! peace! :napred Partizan
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ma evidentno je da Gist vidi da ide iz kluba ,Kurta takodje ... ali ja samo ne mogu da shvatim ko gura Milisava ... pa covjek je sistematski igrao protiv nas :D
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Хвала Влади и момцима на победи. За прву сезону на челу са новим тренером, остварили смо сасвим пристојан успех у Евролиги. Када се на то дода да најплаћенији играчи нису пружили оно што се од њих очекивало, наш резултат је чак и подвиг.

Честитке Веселом и Кецману на целокупној партији, Катићу на битним поенима и Лучићу на победоносним.

Упркос свему, требало би сачекати са било каквим коментарима које се односе на ''терање'' док се не заврши Ф4 Јадранске лиге.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Sa ove utakmice se moze komotno uraditi top 10 poteza :))...9 nasih kucanja i rampi i onaj ludacki kos efesa uz dodatno bacanje na kraju...
Veseli je kralj Evrope,nebeski letac.
U svakoj grupi poslednja ekipa ima skor 1-5.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Igra koja nam daje za pravo da se nadamo osvajanju nlb-a.Stranci dosta slabi i drago mi je da smo pokazalo da možemo i bez njih.Kurtsi je bio solidan tokom meča ali one greške na kraju su za ne poverovati.Predpostavljam da ga je Vlada držao u igri zbog presinga,jer sa njim tu nemamo problema ali je mogao debelo da nas zajebe.
Veseli obhasnio,Katić i Kecman solidni.

Imali smo šanse za prolaz.Ovo je 4. utakmica koja se igrala na jednu loptu,ali nismo imali puno sreće.Ali ni hrabrosti.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Vi nemate pojma koliko našima dole znači ova pobeda i koliko se raduju (bez euforije naravno, jer ovo samo "indirektno" koristi, za jačanje samopouzdanja za ono što dolazi). Sad kad sam se u to lično uverio radujem se i ja još više, iako sam se radovao puno i odmah posle utakmice. Bravo šampioni, a sad po oba trofeja koja nam fale još ove sezone! Sad će da padne silovanje do kraja NLB-lige i naravno u našem prvenstvu...
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Cestitke na pobedi...

Vise smo zeleli ovu pobedu,borili se i na kraju zasluzeno pobedili.Moglo je da bude sve lakse i ubedljivije ali dobro,to smo mi...

Definitivno mislim i opet cu ponoviti da smo igrali u pioniru ovu top16 fazu(i pored nase lose igre i forme) sve bi bilo drugacije, ali dobro...Nadam se samo da naredne sezone nasa uprava nece nista "eksperimentisati" po tom pitanju...

Za kraj Veseljko...:respect:respect

Do pre par godina sam mislila da niko nikad nece nadoknaditi Miloja velikog,ali brate, ti si mu jebao kevu.:respect
Iako bih mogla trenutno "esej" o tebi da napisem,toliko za sada,dirljivije govore cu ostaviti za jun.:cry::cry:
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Uhhh mučnih li zadnjih 3 minuta od sigurne pobede do ponora, neko malo pre napomenuo Džerels ko da je namerno "paradirao" Kecmana koji su bre oni pasovi??? A onaj šok kod Efesovog zadnjeg šuta već sam video trojku :( ali ipak ispade OK ...

Ajd sad momci nema više EL daj da se uzme NLB a za Srpsku zna se

PS. Pa navikli smo da u Istambulu dajemo u zadnjim sekundama :)
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top